LiNK (RGH) Matchmaking

Ljudi jel mozda igra neko od vas Diblo III preok LiNK-a… Vidim na sajtu link.jqe360.com | Xbox 360 System Link community da ima dosta igraca ali meni je System Link zasivljen i ako je sve ukljuceno u opcijama

Igram ja, sve radi kako treba, nesto su im serveri bagovali, i meni se isto desilo da bude System Linksiv. Probaj sada da se join-ujes, sve radi kako treba.

Uspeo sam da udjem u sobe, ali nemogu da se pridruzim nijednoj partiji imam TU2…Al nemugu nigede da udjem da igram ujek izbacuje error…Mislim da sam vido i tvoj host “Jovan Bjelja” ili tako nesto slicno…Pokusao da udjem u taj Host ali ne vredi, nece pa nece, neznam koji mu je ****

Taj sam, Jovan Bleja. :wink: I mene isto izbacuje. Malo radi, malo ne radi, nemam pojma sta se desava,

ma kad bi bilo samo za gta online,pa gde bi nam kraj bioo :slight_smile:

Sta najvise igrate preko linka?

Sent from my iPad using Tapatalk HD

@Jovo…Ne mogu da se prdruzim nikome u partiji…Ali izgleda da meni mogu drugi da se prikljuce kada igram, Igr’o sam jedno vrijeme sam onako a zatim mi je se neko pridurzio pa samo igrali na kratko…Tako mi je i sa COD BO 2…Zanci nemou nikome de se pridrzim ali kad hostujem onda meni mogu svi… Ne kapiram u cemu je problem ovo mi se pocelo desavati sve od kako koristim poslednje dve verije FSD-a(735-775)… Na onom starom koji je prvi izaso sa pdrskom za LiNK mogao sam da udjem na gotovo svaki Host… Koju verziju FSD ti koristis kod mene je sad 775

^Pokušaj provjeriti da li ti je ista IP adresa na xbox-u i na PC-u, pod “Port Forwarding”. Nekad radi toga zna da koči…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Koristim ovu poslednju verziju druze, isto kao i ti, 775. Ukoliko ti ne radi i sa forward-ovanim port-ovima, probaj da udjes u ruter/modem (imam Huawei HG 530, djubre nevidjeno) preko PC-ja, tamo sam stavio u DMZ staticku IP adresu od Xbox-a, posle toga sam promenio portove na 1072 i 1071 i sve mi radi kako treba.

e da bar…ja i dalje tvrdim da postoje šanse pošo je zadnji Rockstarov sandbox naslov(RDR) podržavao System Link

DAJ BOŽE! :slight_smile:

Sve sam odradio kako treba po pesu. Ubacena mi IP adresa konzole u DMZ, imam bas isti Ruter kao i ti HG530 jedino nisam dir’o portove, ostavljeno je kako i jeste “default” Probacu da ubacim ove sto ti koristis pa da vidim hocel biti imalo bolje…Uspeo sam do sad samo 2-3 puta da se pridruzim nekome da igramo i vise nema sanse…

Igrao sam igru preko desetak sati i nisam naisao ni na jedan jedini hak, ne znam tacno na sta mislis. Tako da je MP skroz funkcionalan, radi kao sat.

System Link opet zasivljen…jel ima jos neko problem ili sam ja bas toliko sercan da mi ovo vise ne ide od ruke?

kako diablo 3 stoji sa losom internet vezom? MW3 je tesko igrat dok je lag,a kako je sa diablom? jel se osjeca taj lag jako?

Postoji mali lag koji ne utice na igru toliko. Doduse, to je mozda i do mog raspalog gateway-a koji danas treba da mi zamene.

Isprobaćemo ovih dana pa da javimo sigurno do čega je :slight_smile: Drug je imao telekomov a ja kablovski net i nije bilo laga, ali zato nismo mogli da se čujemo preko ingame voice chata. A sa igračima iz ostatka sveta sam normalno komunicirao. Moguće je da su i njega isto zezali portovi jer je imao onaj običan huawei ruter od lelekoma.

Priključujem se družbini za “Diabla”!
Imajte me u planu :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

malo nevezano za topic…igram demon huntera u diablu3 i nije mi jasno cemu sluze oruzja kad iih ne mogu koristit. napaadat mogu samo sa skillovima.

i kako se davaju itemi followeru? nisma nasao opciju

Oruzja ti pojacavaju dmg skillova. Svaki skill udara procenat od celog dmga, npr. tebi je damage 50, jedna moc udara 150%, to ti je 75 dmg. Sad, oruzja ti najvise doprinose dmgu i zato je bitno da imas sto bolje equipovane

i zadnje pitanje koje nisam nasao… kako se daju itemi followeru? nisam vidio opciju