MAFIA: Definitive Edition - "New beginnings" trailer

https://youtu.be/2H-ooDBx8FM

Muzika tj tema na kraju trailera :heart_eyes: :two_hearts:

5 Likes

Jedva čekam :heart_eyes: deluje zaista odlično !

Odlozeno za 25. septembar

Nisam neki fan mafia serijala niti sam ga ikad probao ali deluje odlicno👌.

Vec me hvata nervoza od pomisli na ponovni susret sa trkom. Neverovatno kolko sam se kao klinac mucio da je predjem :smiley:

2 Likes

Ja sam zanimljivo to presao relativno lako, dok sam se glupirao sa nekim drugim misijama :grinning: jedva cekam 28. avgust.

I ja isto. Jos pocinje mi odmor pa mi malo fali da nabacim keca na pc :rofl:

Citah dosta po netu komentara kazu da ih dosta fizika podseca i lici na trojku pu pu pu

Imala je precica u trci, ja sam se maltretirao dobrih dan-dva dok mi drugar nije pokazao foru.

Meni je ovo cisto varanje i kao neki cheat… Najbolje bi mozda bilo reci bug koji nisu otkrili i ispravili. Nije uopste zanimljivo ovako preci nego vozi lepo ko covek. A ovo zanosi ko grupa b u cmr-u sunce ti.

1 Like

Morao si 6.kruga perfektno da izvezes sa ovom nebuloznom fizikom…koliko celicnih zivaca treba da imas za ovako nesto. Svojevremeno TOCA racing driver smo po celu noc bili u stanju ja i drugar da vozimo jednu te istu stazu samo da obaramo rekorde kompjuteru, meni i njemu ali TOCA je imala fiziku za razliku od ovog…
P.S. nije bila TOCA u pitanju nego 24h Le Man na ps1 :grinning::grinning::grinning:

Kad se setim trauma sa trkama. Drug i ja smo nedelju dana muku mučili sa tom misijom.
Jedva čekam ponovo da zaigram keca :smiley:

1 Like

Ljudi, imamo sa drugom kupljenu celu kolekciju, Definitve Edition. Da li svaka pre-order igra ima onaj pre-load dan, dva ranije ili to zavisi od izdavaca?

24.09.

Trka je 3 kruga sad ? 5 je bilo pre ako se dobro secam ?

Da, 5 je bilo.

krecemo uskoro :sunglasses:

5 Likes

Ajde javi utiske. Ja veceras krecem, nostalgija neka krene…

4 Likes

Evo stigao do trke. Noc je mlada :rofl:

Trka je smrt kao i pre…

EDIT : Uspeo! Igram na Hard, tako da ne znam da li tezina utice i na samo trku :sweat_smile:

2 Likes

ima prečica, ja sam pre neki dan saznao… A krv sam propišao bio