Mafia: Trilogy - Official Teaser

Dolazi kec, dolazi kec, dolazi kecccc… omggg koja sreca ljudi moji. Bolje bi im bilo da ne useru ovaj remake/remaster. A za drugi i treci deo me boli uvo u sustini.

3 Likes

Uh sto volim ove teasere za announcemente :smiley:

1 Like

Pa dizu paznju pre nego sto sve lepo zvanicno predstave za 6 dana jbg :smiley:

Remake keca :slight_smile:

Available August 28th, 2020

10 Likes

Brutalna grafika, mene zanima samo prvi deo sve ostalo ne… Tako da bi bilo super da postoji opcija da svaki deo posebno se kupi…

1 Like

E ovo je vredno remastera! Samo da urade dobro! :clap:t2::clap:t2::clap:t2:

Moja greska :slight_smile: Svakako jedva cekam :slight_smile:

4 Likes

Aaaaa koliko sam se odusevio!
1 deo igra u top 5 ikada meni.

Soundtrack mi je #1 :heart_eyes:

4 Likes

Ista priča, prvi deo fantastika, drugi još nekako i da se odigra, treći je za zaborav. Imao sam samo jedan trenutak koji je bio stvarno odličan torjci, a to je ulazak u kola i kreću Stonsi sa Paint in Black, sve ostalo je srednje žalosno.

Koliko sam pročitao, neće ovo biti samo grafički ispeglan kec, već će biti proširen sa dodatnim misijama, što bi bilo naravno top. Jedva čekam da ovo bude dostupno za PS4. Mafia II sam skoro ponovo odigrao na PS3, tako da za nju sam ono, skroz ravnodušan. Trojku neću ni da spominjem.

Ovo ću uzeti samo zbog keca, možda malo i zbog dvojke, trojka me ne interesuje.

Iskreno mene je ovo bas obradovalo , juce mi je dan ulepsalo , kec je stvarno kultna igra (iskreno ni ne secam se dal sam je nekad davno odigrao, u svakom slucaju bice jedno novo iskustvo za mene a nikako reciklaza neceg starog) , dvojka mi je bila jedna od omiljenih igara prosle generacije i bice mi drago da je opet odigram posle dugo vremena sa malo poboljsanom grafikom i rezolucijom , trojka me ne zanima previse, ono cak sam i nabavio igru ali nije mi se dalo da je igram pa sam je razmenio ali eto verovatno cu dati sansu i njoj u nekom momentu (nadam se da ove igre u kolekciji dolaze sa DLC ekspanzijama) , inace ova kolekcija mi deluje zaista kao pun pogodak i mislim da je vredi uzeti , takodje tog 19.05 ocekujem mozda i neku najavu Mafije 4 , vec dugo se prica o cetvroci , odprilike isto koliko i o remake/remasteru prva dva dela.

p[rvi deo me zanima najvise neka njega urade kako treba i buy day one

Uh kad se setim keca, koja je to igretina bila. Još imam traume od misije sa formulom… :smile:
Jedva čekam da ovo izađe.

Mislim da su ovi remasteri drugog i treceg skroz nepotrebni. Drugi deo se sasvim ok drzi i nema nekih preteranih problema a trecem delu nema pomoci sta god da urade. Mnogo bi bolje bilo svo vreme,resurse,pare uloziti u remake keca jer to je ono sto je jedino bitno za 90+ % igraca.

Al kec izlazi u avgustu a druga dva dela se ocekuju uskoro da izbace tako da nzm i ne verujem da ce biti sve tri zajedno u kompletu. Sve do sada vidjeno i procitano ukazuje na to da ce biti svaka igra posebno prodavana.A s druge strane kec je jedna od najboljih igara ikada i veoma kvalitetan remake vredi 60$ lagano po meni. Ono sto mene brine malo je sto ovo radi studio hangar 13 koji je radio mafia 3… znam da je tu 2k al opet starog studija nema …

2 Likes

Pa zar stari studio nije postao 2K Czech? Zajedno sa Hangar 13? Ako se dobro sećam keca je radio Illusion Softworks. A on danas posluje pod imenom 2K (Češki ogranak).

Illusion je postao 2k czech kad ih je kupio take two 2008-me. Onda su otpustili i promenili dosta ljudi pa cak i ugasili studio. Onda su 2014-te stvorili novi studio hangar 13 i njima su dodali neke ljude koji su ostali iz 2k czech koji su im bili u sustini neka kao sporedna uloga i pomoc sa igrom. I eto kako je na kraju ispala mafia 3… Mnogo ljudi je tu otislo/doslo/promenjeno i to nema veze sa onim ljudima koji su radili prva dva dela fransize, zato kazem da sam malo zabrinut sta ce ovaj hangar uraditi.

1 Like

Nije ovo sto posto sigurno al sutra tj danas ce trejler i najave itd.