Main Thread

Cim se otvore pollovi za Sh!tCreed i Call of Sh!t, od mene slede dve jedinice, a necu ih ni igrati :smiley: Koji sam rebel hahah :smiley:

BO3 ce imati realistic difficulty tj jedan metak te pogodi i mrtav si.Jedva cekam da isprobam to jer mi je veteran sprdnja uglavnom :slight_smile:

Zavrsih s Tomb Raiderom sad razmisljam da li da uzmem jos nesto :smiley:

Dodajte i Starcraft 2 Legacy of the void

Fallout 4 MT se update-ovao. Please Stand By.

Posto nekako se uvek zalomi da ja moram da budem taj koji ce da negoduje, kritikuje, sere i slicno, moram da kazem nesto, sto se odnosi na sve nas:

Kada vec izaberete da radite neki MT, potrudite se da to bar bude sa malo entuzijazma, ne samo 5 reda texta, brdo slika i video klipova. Napisite neki text koji ce potencijalnog igraca privuci, slike da proprate taj text a ne obrnuto.

Nije mi cilj da blatim i tupim, tako ispada inace mozda, ali poenta je da napredujemo zar ne?

Samo uzmite za primer 2 MT-a na koje bi mogli da se ugledate i to je sve (ima jos, ali ova dva navodim kao najsvezija koji valjaju, izvinjavam sto ne navodim sve redom da se neko ne uvredi)

Forza 6
Star Wars Battlefront

to je to, neka to budu smernice za dalje pravljenje MT-a

PSX? De podsjeti me za sta je to skracenica, osim za Playstation 1 konzolu ( onu malu )?

Playstation Experience, čak si i ti koristio tu skraćenicu :smiley:

Aaaaaaaaaaaaa, yup, jesam :smiley: Ali brainfart druze, ne bi se sjetio ni za sto godina o cemu je rijec. :smiley: Planiram napraviti, da. Jel ima neki rok do kad trebam, posto ima jos mjesec dana do toga?

ima veceras do 00:00 ili onaj iz clock tower(PSX igra) sa makazama dolazi po tebe :D.

Napravio sam MT za Just Cause 3, samo neka neko od Admina/Moderatora ubaci zatvoren poll.

EDIT: 1000-ti post :smiley:

[TABLE=“class: grid, width: 700, align: left”]

Ime igre
Datum izlaska
Rezervisao

Battleborn
13.05.
[/TD]

[TD]Dark Souls 3
12.04.
daemonkiller92 - Završen

Doom
13.05.
[/TD]

[TD]Hitman
11.03.
Lukathegamer35 - Završen

Mirror’s Edge Catalyst
24.05.
[/TD]

[TD]Quantum Break
05.04.
ShadowFighter - Završen

Ratchet And Clank
12.04.
daemonkiller92 - Završen

The Division
08.03.
S.T.A.L.K.E.R. - Završen

Uncharted 4
26.04.
[/TD]

[TD]Homefront The Revolution
17.05.
[TD][/TD]

[/TABLE]

Eto, počinje opet sezona velikih igara, pa je red da vidimo kako stojimo po pitanju MT :slight_smile: Ako mi je neka igra promakla, javite pa će biti dodana.

Jel u planu XO ili Ps4?

Cek cek, znam odgovor… Ni No Kuni, 999 japanstina, a sta i ja pitam…

:smiley:

Embrace the animu, embrace the Japan, forget everything else :smiley: PS4 uzimam, samo je pitanje kad. Uz to, već imam dovoljno igara za PS4 zbog Crossbuya i Plusa. Imam i za XO, ali XO nema moje japanštine i Bloodborne, soooo… Yeah.

No Nep, No Buy!

Anyway, još neka žrtva/dobrovoljac za MT? :slight_smile:

Domo arigatou mistar roboto, ShadowFighter, Senpai Has Noticed You, now you may die in peace.

Malo smo se za****vali, ali, neko za Division ili Hitman? :slight_smile:

Ja se javljam za Quantum Break

Dodat. Ja ću možda i Ratchet And Clank, ali ću videti da li ću stići kraj Dark Souls 3 :slight_smile:

Ja cu Division :slight_smile:

Tacke ostaju na novom forumu, burn :smiley:

Nooo, to je onda bilo na starom. Goddamnit. :slight_smile:
Ok, dodaću tebe na listu za The Division. :slight_smile:

Ok, dodat si na spisak :slight_smile:

Trebalo bi da je sad sve ok. Bavi pogled da li je kako treba :slight_smile: