Masters of the Universe: Revelation - Official Trailer (2021)

Evo ga stize i trailer , tako mi Grejskala ja imam moc, ne znam samo cime je Hi-Man toliko zaduzio zenski rod da cak i deo picke nosi naziv po njemu.:wink:

2 Likes

Ali Bonnie Tyler. :rofl:

Odlično!

Pa mislim da nije proslo bas 40 godina , mozda je proslo eventualno 30-ak , secam se negde pocetkom 90-ih kada sam ja bio negde u predskolskom uzrastu da su tad He-Man i Mastersi bili negde na vrhuncu popularnosti kod nas, sto animirana serija sto one igracke Mastersa, tipa ono negde 1991/92 , odprilike isto kad i Nindza Kornjace kao i Transformersi originalna animirana serija, tipa secam se negde bas u tom periodu neka 91-va, 92-ga (kad sam jos uvek bio negde predskolski uzrast) da su na prvom programu RTS-a (tad se ja mislim jos zvao RB kao Radio Beograd i to sa onim logom RB u onom kruzicu ) petkom popodne (mislim da je bilo 4 popodne) isli Transformersi premijerno nova epizoda a nedeljom u pola 7 uvece (tog termina se secam 100%) je isla nova epizoda Nindza Kornjaca. :wink:
Pa secam se onda to su se onda epizode snimale na one VHS kasete, pa smo isto kao klinci i po video klubovima jurili te kasete, itd , stara dobra vremena. :wink:

Mastersi su se kod nas pojavili sredinom osamdesetih. Manje više kad i u svetu. Malo na našoj televiziji (nedeljom, tzv. dugi crtani), malo na satelitskim kanalima.

2 Likes

Pazi moguce, ali ja se secam da su na vrhuncu popularnosti bili negde pocetkom 90-ih (barem tu medju generacijom koja je odprilike moje ili priblizno moje godiste), odprilike negde neposredno pre nego sto su se pojavile Nindza Kornjace tamo 1991/92, secam se odprilike ono svi su ko ludi lozili na He-Mana i Masterse i onda kad je serija zavrsena i kad su umesto He-Mana pocele Nindza Kornjace da se prikazuju onda brze bolje Nindza Kornjace su postale glavni hit, znaci ajde ono ako su Nindza Kornjace bile na vrhuncu popularnosti negde 1991/92, eventualno 93 znaci Hi-Men je bio negde ajmo recimo 1990/91 eventualno 89-ta, sad moguce da oni koji pripadaju starijoj generaciji (ajmo reci odprilike neka generacija rodjena sredinom ili u drugoj polovini 70-ih) da su ga gledali vec malo ranije tamo mozda 1985/86/87 odprilike kad smo ja i ta neka moja generacija bili tek rodjeni.

He-Man je izlazio kod nas u vidu stripa i crtaca 1988/1989.

image

image

Jbt secam se svake slicice.

3 Likes