Microsoft E3 2018

Vreme: 20:00 Sunday - 10/June/2018

Cela konferencija bi trebalo da traje oko 100 minuta.

Livestream




Šta možemo očekivati?

Age of Empires IV
Capcom Action/Adventure Game
Shadows Die Twice
Perfect Dark Reboot
Fable Reboot
Banjo 20th Anniversary
Ori and the Will of the Wisps
Gears of War 5
Gears of War Xcom
Gears of War Survival Horror or Battle Royale
Halo 6
Halo Infinity (MP ONLY?)
Forza Horizon 4
Crackdown 3
Ashen
Anthem
Cyberpunk 2077
PUBG
Metro Exodus
Below
Splinter Cell

1 Like

Neka najave fable 4 i neka kažu kraj 2019-ta. Što se tiče ostalog, Splinter cell bi bio veliki bom. Metro će sigurno biti, kao i to da znamo da će biti BF V kampanja kao i mogući MP… Alan Wake 2 bi bio over kill I mislim da bi to obeležilo ceo E3… Halo I Girsi garantovano da će biti… Samo se nadam da će odmah dati datume izlaska…

I sad kako da čovek ne podlegne hajpu? Ali ne, neću, biću skeptičan i rezervisan.

Ja se iskreno nadam najavi Master Chief Collection za play anywhere, stoji mi kupljen još od kad je izašao, pa bi bilo lepo da mogu opet da obrnem na PC-ju :joy:

2 Likes

O boze ne Gears Battle Royal…batali cu gaming

2 Likes

Moguće moguće. Verovatno neće dok ga ne srede, kao što su krenuli.
Spominje se da je ovo Halo Infinity u stvari rebrandiranje MCC u novi paket.

Pa to je samo nagoveštaj da bi moglo biti a šanse za to su 0%. Ili je u pitanju BR formula kija bi dobro išla uz Gears mehanike. MS je rekao da neće ganjati Battle Royale trend osim ako se ne pokaže da bi u određenim igrama ponudilo nešto novo i drugačije. Šta znam, mislim da je to i dalje samo nagađanje (btw ovo nije moja lista, maznuo sam sa neta).

Halo MP sam siguran da će najaviti za PC. Samo se eto nadam da će da uglave i kampanju starih Halo igara.

Znam da nije tvoja video sam je i ja na netu. Ma i da ne bude nista od toga samo razmisljanje o BR u Girsima mi je uzasno. Svakome ko igra Gearse je jasno koliko je to nidje veze i nasilno guranje necega trenutno popularnog u nesto sto nema veze sa tim.

Gears i taj gameplay mi nekako ne ide uz battle royale. Ali Halo… Tu će već moći da ga uglave :joy:

Pitali su ga već, nije Halo. Možda Gears 5, mada je nekako standardno da Forza franšiza započne E3, pa bi Horizon 4 mogao biti to što se spominje. Eto, sad si me naterao da lupam glavu a obećao sam sebi :slight_smile:.

1 Like

Bilo bi lepo da one fake slike FH4-ispostavi se da su prave. Meni se svideo koncept ali tesko, volim stvarno takav zanr. Od ovih BR sranja mi se dize kosa na glavi u stvari generalno ne volim multiplayer igre…

1 Like

Halo 6 coming out this November with battle Royale mode! :joy:

Ah, kamo sreće. Uzimam i Quantum Breake 2 vrlo rado.

2 Likes

Nope nope nope. Oni samo treba da razrade Warzone mode da bude više u Battlefield fazonu i imaju win. Bukvalno im je sve spremno za to.

Fable 4 BR mode :joy::joy::joy:

1 Like

Age of Empires IV i Horizon 4

1 Like

Age of empires 4 Xbox edition :heart:

Odakle je taj spisak? Pošto mi čudno da vidim tu Shadows Die Twice?

A ako najave Gears Battle Royale znaćemo da nema dalje… A imali su velike timske bitke u reachu i novijim delovima, lako im da stave da limit bude 100 igrača FFA i to nazovu Battle Royale.