Microsoft E3 2018

Vreme: 20:00 Sunday - 10/June/2018

Cela konferencija bi trebalo da traje oko 100 minuta.

Livestream

http://xbox.com/E3

https://mixer.com/xbox

Šta možemo očekivati?

Age of Empires IV
Capcom Action/Adventure Game
Shadows Die Twice
Perfect Dark Reboot
Fable Reboot
Banjo 20th Anniversary
Ori and the Will of the Wisps
Gears of War 5
Gears of War Xcom
Gears of War Survival Horror or Battle Royale
Halo 6
Halo Infinity (MP ONLY?)
Forza Horizon 4
Crackdown 3
Ashen
Anthem
Cyberpunk 2077
PUBG
Metro Exodus
Below
Splinter Cell

1 Like

Neka najave fable 4 i neka kažu kraj 2019-ta. Što se tiče ostalog, Splinter cell bi bio veliki bom. Metro će sigurno biti, kao i to da znamo da će biti BF V kampanja kao i mogući MP… Alan Wake 2 bi bio over kill I mislim da bi to obeležilo ceo E3… Halo I Girsi garantovano da će biti… Samo se nadam da će odmah dati datume izlaska…

I sad kako da čovek ne podlegne hajpu? Ali ne, neću, biću skeptičan i rezervisan.

Ja se iskreno nadam najavi Master Chief Collection za play anywhere, stoji mi kupljen još od kad je izašao, pa bi bilo lepo da mogu opet da obrnem na PC-ju :joy:

2 Likes

O boze ne Gears Battle Royal…batali cu gaming

2 Likes

Moguće moguće. Verovatno neće dok ga ne srede, kao što su krenuli.
Spominje se da je ovo Halo Infinity u stvari rebrandiranje MCC u novi paket.

Pa to je samo nagoveštaj da bi moglo biti a šanse za to su 0%. Ili je u pitanju BR formula kija bi dobro išla uz Gears mehanike. MS je rekao da neće ganjati Battle Royale trend osim ako se ne pokaže da bi u određenim igrama ponudilo nešto novo i drugačije. Šta znam, mislim da je to i dalje samo nagađanje (btw ovo nije moja lista, maznuo sam sa neta).

Halo MP sam siguran da će najaviti za PC. Samo se eto nadam da će da uglave i kampanju starih Halo igara.

Znam da nije tvoja video sam je i ja na netu. Ma i da ne bude nista od toga samo razmisljanje o BR u Girsima mi je uzasno. Svakome ko igra Gearse je jasno koliko je to nidje veze i nasilno guranje necega trenutno popularnog u nesto sto nema veze sa tim.

Ma svuda će krenuti da guraju tu glupost. Halo 6 otvara show, javlja mi se :joy:

Gears i taj gameplay mi nekako ne ide uz battle royale. Ali Halo… Tu će već moći da ga uglave :joy:

Pitali su ga već, nije Halo. Možda Gears 5, mada je nekako standardno da Forza franšiza započne E3, pa bi Horizon 4 mogao biti to što se spominje. Eto, sad si me naterao da lupam glavu a obećao sam sebi :slight_smile:.

1 Like

Pa svaka od te tri je odlična za početak. Iskreno, FH4 me ne zanima, tako da bih voleo da bude GeoW5, ako već neće H6. Nešto novo bi bilo idealno.

1 Like

Bilo bi lepo da one fake slike FH4-ispostavi se da su prave. Meni se svideo koncept ali tesko, volim stvarno takav zanr. Od ovih BR sranja mi se dize kosa na glavi u stvari generalno ne volim multiplayer igre…

1 Like

Zamislite Alan Wake 2 kao uvod :hushed:. E to bi bilo bomba, ove velike franšize su za očekivati, ali AW2 bi napravio haos.

3 Likes

Halo 6 coming out this November with battle Royale mode! :joy:

Ah, kamo sreće. Uzimam i Quantum Breake 2 vrlo rado.

2 Likes

Nope nope nope. Oni samo treba da razrade Warzone mode da bude više u Battlefield fazonu i imaju win. Bukvalno im je sve spremno za to.

Fable 4 BR mode :joy::joy::joy:

1 Like