Microsoft E3 2018

Spisak je sa resetera.com sajta. Neko je sakupio sve što se spominjalo u proteklih par nedelja kao mogućnost da se prikaže.

Ne znam što Shadows ne bi bilo na MS pressu predstavljeno, tako je i sa Dark Souls III bilo.

Možda mi promakao neki info jer ne pratim reseteru odavno, ali zar nije i dalje pretpostavka da je u pitanju neki Onimusha/Tenchu, koji su valjda uglavnom bili na PS?

Evo nemam pojma…

1 Like

Svejedno, ako bude nešto drugo i novo, još bolje :slight_smile:

Kad bi otvorili konferenciju sa Alan Wake 2, pa ja mislim da bi automatski bili u rangu sa Sonijevom konferencijom. Uh, obradovah se samoj pomisli na to iako ta najava nece da bude. :smile:

Tomb raider će možda biti pokazan… :slight_smile:

Metro Exodus. Bukvalno hype train :smile:.

3 Likes

Btw ako gledate Xbox E3 na Mixeru, imate dobre šanse da dobijete MixPot. Obično su to dodaci za igre i gaming swag. Samo se ulogujte sa svojim Xbox profilom na Mixer app na konzoli, sajtu ili appu na mobilnom/tabletu.

https://support.xbox.com/en-US/games/game-setup/xbox-mixpot-faq

Lik radi za Gameinformer, nije neki random.

Biće i najavljen Xbox Gear Shop, koji od sutra počinje sa radom na stranici:

1 Like

Ok, na Mixeru će deliti nove igre!

Nisam razmisljao o ovome, ali ovo bi bio san snova

To moze bilo ko ko da gleda/ucestvuje? Samo da ima MS nalog povezan sa mikserom. Samo odem na mikser sajt u napravim nalog sa postojecim ms nalogom i to je to? Zatim posle gledam to preko appa na Androidu?

Je li u 21:00 MS konferencija?

U 22 po nasem vremenu.

Imaš u prvom postu vreme.

Možeš da gledaš i bez logovanja a ako si ulogovan sa gamertagom. imaš dobre šanse da budeš jedan od milion dobitnika MixPot nagrade.

A i Mixer ima najmanji lag i odličan stream.

2 Likes

To mu ovako dodje?

P.S. Jel ima neka podesavanja za kvalitet stream-a, jel ovo sad sto gledam je 144p mozda i losije?

1 Like

Nemam pojma. Verovatno dobiješ notifikaciju sa kodom da redeemuješ u messages ili mailom. Barem je tako kada dobiješ neki poklon, tipa automobil za FH3 jer si igrao u nekom promo periodu.

Prvo stream krene skrnavo i onda za destak sekundi se popravi kvalitet prema bandwidthu.
Meni ovako na mobilnom izgleda a u početku je bilo 144p.

Na desktopu se sećam da ima opcije za kvalitet, na mobilnom nisam siguran :frowning:.

1 Like