Microsoft Flight Simulator - X019 - Gameplay Trailer

Nerealno. Prelepo

Dosta dobrih klipova imaju na tom kanalu.

2 Likes

Sad nesto razmisljam i zao mi sto Zoran Modli nece docekati ovu generaciju Flight Simulatora.

Fast forward 100 godina, i ako se ne obistine De Grejova predvidjanja o bioloskoj besmrtnosti, pogled u buducnost iz jedne licne perspektive je zaista depresivan. Znam da smo svi (relativno) mladi na forumu, ali ipak…

2 Likes

Mnogo dobro izgleda. Inace objavljeni su i sistemski zahtevi i trebace 150gb prostora za igru… a sta li ce biti kad krenu dlc-ovi je dobro pitanje :smiley:

Mene zanima kako ce to box da tera kada su takvi zahtevi za pc. U idealnoj specifikaciji stoje sve najnovije komponente i 32gb rama :joy:

Ionako se dosta toga u FS streamuje, čak i najjača PC konfiguracija zahteva da budeš online na pristojnoj brzini neta. Isto važi i za XB. Koliko mogu poteraće u 900p ili 720p a ostalo se streamuje u pozadini.

2 Likes

Bolesno dobro izgleda.

Da li je realno, da ovo ovako lepo i realistično izgleda.

Koliko god to suludo zvučalo, smatram da je ostvarivo sa novim konzolama.
Ranije su morali da drže komplet svet u memoriji, jer bi bilo jako sporo da se učitava segmentirano, a sada mogu komotno da stalno povlače podatke sa SSD-a i memorije i učitavaju ih u letu, uzimajući u obzir pravac u kome je igrač okrenuti i samo vidno polje gde se igra odvija.
Najveća razlika i prednost nove generacije je upravo u ovom delu, a ne u grafičko/procesorskoj moći, već bukvalno u brzini učitavanja i načinu na koji će se svetovi praviti. Biće naravno i skoka u grafičkom prikazu, prevashodno zbog snage i raytracing-a, ali osnovna razlika će biti u samim svetovima koje ćemo igrati za koju godinu.

Lol

6 Likes

Zna li se neka cena za XO ili nisam spratio?

Još mesec dana. Treba izdržati. :slight_smile:

60$ ko i sve ostalo ? Sta ima da ispratis i sto bi ovde bilo nesto drugacije ? Igra ko i svaka druga.

Ma nemam pojma :rofl:
MS Studio? Daj u GPU :rofl:

Generalno mislim da posle mesec dana ce da smori ali kako prelepo izgleda vredi startne cene ja msm.

Bogami lepo oni ovo naplacuju :smiley:

Blockquote Microsoft is launching three different versions of Microsoft Flight Simulator , with the standard edition priced at $59.99 with 20 planes and 30 airports. The deluxe edition will be priced at $89.99 and includes five additional planes and five extra airports. The premium deluxe edition includes 10 additional planes in total and 10 extra airports and is priced at $119.99

Al obicna verzija je u game pass za pc za 1$.

1 Like

Ma ima sve da idu.
Ogromna je “simulator” zajednica.
Odusevice detalji sve njih.

Igra stiže na Xbox One/XSX kasnije, verovatno na jesen.

MFS je u okviru Game Passa, tu nema šta da brineš. Ako imaš Game Pass za PC ili Ultimate, možeš već da preloaduješ igru.

2 Likes

Odradjeno :slight_smile:

1 Like

https://youtu.be/sD-b45gGrtM

1 Like

https://www.youtube.com/watch?v=s3e9wwwPt_I