Mobile gaming

Sta igrate na telefonima? Jel ima nekih addictive igara koje ce mi drzati paznju odredjeno vreme kao recimo Clash of Clans?

Nista ne igram. Mobile gaming je pomalo depresivna tema. Cekam da izadje Fifa 18 companion app pa cu malo da trejdujem prvih 2-3 meseca.

Ja igram samo racing igre tipa need for speed i asphalt dok putujem i to je to.

Trenutno nista, i vec odavno nista ne igram na telefonu ili tabletu. Igrao sam pre real racing 3, iron force, angry birds i sigurno jos neke , ali ne mogu da ih se setim… Bilo je zabavno na xperiji play igrati tenis ( posebno preko blututa , jer je i drugar imao isti telefon ) , pes, cordy… Ako kupim fifu 18 , bice companion sigurno.

Meni treba neka igra na foru Clash of clansa, da ki treba vise vremena da “postignem” nesto

Igrao sam fifa mobile jedno vrijeme ali ne igram vise.

Baci pogled na Ticket to Earth. Nije losa igra uopste. Turn-based borba gde vaznu ulogu imaju tajlovi po kojima se kreces. Samo single-player, ne znam koliko ti je to bitno.

1 Like

TWD No Mans Land,igram skoro 4 godine.

Msm da imam pravu igru za tebe ,zove se DomiNations ,strategija do nekle na foru Clash of Clans-a ,po meni je i bolja ,to mogu reci jer sam odredjeni period upravo igrao Clash of Clans ,Sustina igre ukratko : Napredujes kroz civilizacije ,poceces od kamenog doba i zavrsices do danasljice ,igru igram vec skoro pa 2 meseca ,60 sam lvl ( leveliranje se postize raznim upgradovima zgrada ,istrazivanja ,prosirivanjem teritorije i td … ). Probaj svakako ,nemas sta da izgubis :wink:

1 Like

Ja sam “starog kova” i ovo igram od prosle N.G. hoću da platinu otvorim. Ostale su neke sitnice, igra se zove Robo Defence…sa njom sam se zarazio jos na SGS1, igrao sam je tad dosta ali posto sam stalno menjao telefone a nisam znao za Titanium B.U. i mrzelo me da igram iz pocetka! Jeste zastarela grafika ali igra je brutalno dobra!

1 Like

Ja sam igrao Monster Legend vise od godinu dana i jedva sam se “skinuo” sa toga, a ovako sad u slobodno vrijeme Score hero :slight_smile:

Presao sam na iOs :joy: al hvala :smiley:

Nisu dozvoljeni direktni linkovi ka piratskom sadrzaju.

1 Like

Moja preporuka je Sky Force Reloaded, vertically scrolling shoot 'em up.
Koje su Android igre za preporuku?

Bleach brave souls. Igra koju vec jako dugo igram, u pitanju je hack and slash sa likovima iz anime serije bleach. Obogacen sadrzaj i redovni update cini ovu igru da ne bude dosadna.

1 Like

Ja na telefonu jedini igram CCG igre, pa ako te to interesuje imam par predloga. :smiley:

Mobilne igre su za izbegavanje ne za preporuku. Cela industrija u istom problemu - 99% sadrzaja je free i mora da se izdrzava na nacine koji su nepopularni u standardnom console i PC gamingu. Bolje gledaj filmove i serije, ili browsuj forume o pravim igrama.

1 Like

Slazem se da mi se desava da igram igru na fonu i do 2 sata ali sve dok me igra zabavlja ne vidim nikakav problem.

1 Like