Modern Warfare: Warzone Battle Royale / Free 2 Play / XB1+PS4+PC Cross-play

Solo / Duo / Trio modovi
150 igrača

1 Like

Pogledao, moram priznati da mi se igra, a ja sam protivnik BR igrara. Smara me šunjanje, igranje zmurke, šaha i sličnih “brzih” igara uz povremeno paljenje roštilja na kampu, dok se nadje protivnik.
Ovo deluje baš brzo i u stilu osnovne igre. Probati hoću, igrati duže sigurno neću.

1 Like

Ma igraćeš ti sigurno :wink:

Pogledah par snimaka i ne vidim nista drugacije/bolje u odnosu na more ostalih istih gluposti. Jedino sto je dobro je sto je free.

I zvaničan trailer

Koliko gb je?

Ako nemaš modern warfare onda je od 83 do 101gb a ako imaš igru od 18 do 22gb.

Do mojega do sada je bila 150 giga a sada oko 170 :roll_eyes:

U ovo vreme sledeće godine, ima da kukamo kako nema mesta na novim konzolama. HDD od 1TB mi deluje sada tako mizerno za novu generaciju.

Nema too veze, girsi 4 su bili 120 giga a girsi 5 50…

Ja to više kažem zato što mi je COD - 150gb, BFV 100gb, SW BF2 preko 100GB. Da sam ostavio i BF1 bila bi još jedna 100gb igra. Sad kad vidim igru ispod 50gb, ostanem u šoku i neverici :smiley:

1 Like

100gb za battle royale je zaista mnogo.

1 Like

A meni nikako nije legao. Dosadan i previse kampera. Apex mnogo dinamicniji i zabavniji (makar meni) :slight_smile:

U PUBGu trcim 10 minuta, skupljam oruzije i samo me neko iz tri lepe skine sa dva metka. Da ga makar vidim i mahnem pre nego me rokne, nego ga ni ne vidis…

P.S. CoD se skida, ima li jos ljudi da bi igrali ovo? Da se dogovorimo, pa da zajedno opucamo :slight_smile:

Neko probao?

Trebalo bi večeras da bude spremno za igru

Osim Golda mislim da nije ništa drugo potrebno

Ne samo da moze vec mora. Jako je debilno uopste placati pretplatu za online igranje ali ajde ako bas ne moze da stave za sve onda makar nek menjaju na free igre.

Od prvog xbox-a se online multiplayer plaća i ne vidim što bi to oni ukinuli kad svi naplaćuju pa čak i Nintendo.Danas konzole bez predplate nemaju smisla osim ako nije PlayStation

Placanje pretplate da bi se igrao online je nesto najgluplje sto je moglo da se ubaci ali ko nas pita…

1 Like

Sve je to meni jasno ali suvišno je komentarisati njihov pristup i šta je za nas racionalno.Oni hoće da naplate svaki put kada konzola izlazi na net i to je to