Mortal Kombat 11 - Gameplay Reveal Trailer

2 Likes

Koliko mi idu na zivce ovi Ameri sto u publici urlaju za sve zivo. Gameplay izgleda super, sub zero i ne bas. :smiley:

Ima i budzenja likova :

Ok, sad mi se svidja gameplay i kostumizacija, i fateliti su smisleni donekle, za razliku on onih glupih u prethodnom delu. :smiley: Hype :smiley:

Isuse koliko je nasilno.

Jel samo meni u proslom dijelu falilo vise x-raj varijacija. Grafika i gameplay su extra, ali cini mi se da he 9 dio bio vise brutal od x. Nadam se da ce ovaj to nadoknadit

Meni je prosli deo bio onako, malo bezveze. I nije mi se svidelo to sto sa svakim likom imas 3 razlicite varijacije borbe. Bukvalno su sve kombinacije i moci podelili na tri dela sto mi je bilo bezveze. 9ka mi je mnogo bolja od X-a. Ali ovaj mi se svidja jer su samo preneli ceo sistem iz Injustice 2 i malo ga unapredili sto je skroz ok.

Neki od kostima/skinova/likova imaju previše detalja i nepotrebnog oklopa. Kao Transformersi od Majkl Beja, šiljci na sve strane, nekako se gube likovi u svemu tome. I otkud Rajdenu crvene munje?

4 Likes

1 Like


The Mortal Kombat 11: Kollector’s Edition includes the following items. Keep in mind that this version costs $299.99 and is only available through GameStop in the United States.

  • Mortal Kombat 11: Premium Edition disc.
  • Exclusive Steel Book and magnet which attaches to case.
  • Human-scale Scorpion mask in black and gold.
  • Kollector Box packaging.
    Cena svega 300$

Haha 300 $ duhovito nema sta,

Isti dan će na ebey-u biti cena 400-600+$ :smiley:

Možda mu je to zli brat blizanac ili je jednostavno napokon p.p.zdeo od muke :smiley:

Izgleda da nemaju više ideja o novim likovima, pa samo dodaju druge boje.

4 Likes

Stvarno se nadam da ce ubaciti Spawn-a. Pricalo se nesto na netu jos ako ga stvarno izbace pa to ce biti ludnica. Nije lose za sada ovo sto vidim.

1 Like