Mortal Kombat 11 - Gameplay Reveal Trailer

Realno brate,znaci ja obozavam sub zero-a,u mkxu je bio keva,sad izgleda njesra,bas su ga urnisali,sad mi je krivo sto sam uradio pre order.

To sam i ja rekao, ne izgleda mi nesto, ali ne moras da brines zbog toga jer ces ti da mu menjas kostim kako se budes levelovao i otkljucavao nove stvari. Isto kao u Injustice 2, ako znas kako tamo funkcionise kostumizacija loadout-a. Tako da ces ti da menjas sve elemente zasebno, od maske na glavi, rukavica, boje i sl.

Znam,znam,ali mislim da nije toliko deep sistem,jer kolko sam video mozes masku da mu menjas,oruzije i nesto na beltu tipa surikeni i to i skin koji mi deluje bzv,ako se otkljucavqju novi skinovi onda je to vrh,bilo bi cool da mu daju mkx skin,posto sam video da imam maska iz mkxa.

Ok, HYPE. :smiley:

2 Likes

Dobar lik al moraju priznati da su ukrali blizzardu Malthaela :grin:

1 Like

Imam osećaj da su svi znali ko ti je omiljeni lik u MK​:joy::joy:

Mora da je Scorpion. :thinking::grinning_face_with_smiling_eyes:

Nije mi dobro :smiley:

Ovi su zajebali i ubisot i AC trailere :smiley: Po broju naravno :smiley:

Evo i prvih ocena. Tumaranje kroz kriptu je brutalno, kao neki rpg :smiley:

Poz ljudi, napravio sam nalog na forumu iskljucivo zbog MK, ali to ne znaci da cu na ovoj temi ostati,
Ako neko zeli da se taba na Ps4 dodajte me : HowToCookTeemo

:slight_smile:

1 Like

Nisam ljubitelj Shang Tsung-a ali svaka im cast. :slight_smile: Preslikali scenu iz filma na kraju. :smiley: Your soul is mine :smiley:

Ljudi ako ima neko ko bi pravio share za MK11 premium edition ili standardnu verziju neka mi se javi da se dogovorimo. Uzeo bih guesta
Na razmeni sam našao guesta za standard edition 3000rsd, ali reko’ da proverim ovde možda neko hoće premium da uzima.

Sve ok, ali mi Joker izgleda ocajno.

Slazem se da je joker lose odradjen. Al zato Spawn je bruka, cak planiram da pored Tekkena i Soulcalibura dodam i MK 11 u kolekciju samo zbog njega. Obozavam spawna od kako sam gledai film kao klinac

Igra je predobra, ja je imam. Fluidna je i gameplay je nalik devetom delu. (posto desetku ne podnosim, a i toliko je losa da se 100x desilo da ne prihvati kombo koji sam uradio jer je igra jednostavno takva, zato kazem da je ovde sve fluidno nalik devetom delu) I kompleksna je, bas trebas da znas kako da izblokiras udarac ili hvatanje protivnika. Nije ono samo drzis blok pa sta ti bog da, ima bas gomila stvari u tutorijalu koji valja prvo probati.

1 Like