Mortal Kombat (2021) - Official Red Band Trailer

https://youtu.be/NYH2sLid0Zc
Oooohh boy :grin:

8 Likes

Izgleda bolje nego što sam očekivao.

6 Likes

Izgleda dosta dobro, Scorpion izgleda brutalno a izgled Sub Zero-a je mogao da bude malo bolji.
Kejno mi je izgledao dosta bolje i zajebanije u onom originalnom filmu iz 90-ih, takodje i nakon Kristofera Lambera tesko da mogu nekog drugog da shvatim ozbiljno kao Rejdena.
Takodje Dzeksa bi napokon mogli da naprave sa marinac frizurom kakav je originalno i bio (kao u prvim delovima igre) umesto sto je celav.
Od svih likova prikazanih ovde , makar ovako na kratko nekako Skorpion je na mene ostavio najjaci utisak.

Sve u svemu dosta dobro izgleda i svakako se radujem izlasku ovog filma, iskreno vec dugo vremena se nadam nekom novom MK filmu ili seriji , recimo onaj animirani film sto je izasao prosle godine mi je bio bas super i svakako ga preporucujem da se pogleda.

Ali Hiroyuki Sanada je Scorpion. Jedan od najjacih Japanskih glumaca. To me najvise i obradovalo kad sam video :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Likes

Jedino ono “Get over here” mi je bilo malo mlako naspram onog kako sam navikao. :grinning_face_with_smiling_eyes: Videćemo šta će da ispadne na kraju, neću ništa da očekujem.

Pa definitvno ce biti najbolji mortal kombat film ikad snimljen. E sad kontam da ce biti dobar popcorn movie sa puno ovih momenata

4 Likes

Ako mislis na efekte definitivno, ako mislis na originalnost iskreno tesko mada ne mogu da tvrdim. Da je film pravljen po ovom principu, definitivno bi i dan danas bio najbolji.

https://youtu.be/3vKlrToX8hM

Ima vise epizoda i svaka je brutalna, pa ko nije gledao neka uziva :blush:

1 Like

Samo da ne izazove hype kao Cyberpunk pa bude corak :smiley:

Dokle god hbo ne trazi 60€ za njega podnecu kakav god da je :joy:

1 Like

Jedino Skorpion i mozda Sonja mi bolje izgledaju u novoj verziji , Goro manje-vise nepromenjen dok ovi ostali sa slika uglavnom mi gotivnije izgledaju u staroj originalnoj verziji.

1 Like

Pa i nije neko poredjenje, jer su originalni likovi bazirani na prvom delu igre gde su im kostimi verno preneti.

1 Like

Kakva propustena prilika da Michael J White bude Jax kao u ovim epizodama sa Youtube-a. :smiley: Taj lik bije ko milicija :joy: Inace Sub Zero i Scorpion izgledaju ok u novim verzijama (mada skinovi iz MK3 Ultimate su mi najbolji za njih i izdvaja ih ta plava i zuta boja, odmah znas ko je ko. Scorpion je manje vise samurai armor sa kapuljacom ali ok) ali svi ostali likovi su mi vernije izgledali u starijim verzijama, pogotovo Liu Kang. Raiden mi je bas off totalno u novoj verziji, i glas i stas. :joy: Inace koliko sam skontao na brzinu iz trailera, za Milenu su uzeli onu crnkinju sto glumi u Thor Ragnarok, ona valkira (ne znam joj ime ali mi lici na nju) sto je opet… Sta znam. Ona je mogla lagano da prodje kao Jade, za Milenu je moglo to mnogo bolje.

Ma manje vise to, nisam neki rasista ili sl. nego kao fan igara me bas odbije kad omase neki izgled tako, pogotovo sto su imali ulogu i za nju u istom rangu da kazem jer je Jade “ista” kao Kitana i Milena samo opet njen skin je zelene boje. :smiley: Ali dobro, ne ocekujem neki spektakl ali odgledace se svakako. :slight_smile:

Uuuh jbt kakav tezak pirat sam gledao orginalni film iz 96te. Definitivno najgori film na kaseti koji sam pogledao-snimljen u bioskopu, ton kao iz bacve, boje u filmu i ne postoje. Ne razlikujes sub zera od skorpiona, narod ustaje prica za vreme projekcije. Ona scena na brodu gde prelaze u drugi svet se nista ne vidi samo bela slika. Po tome mi ostao u secanju definitivno kao najgora piratska kopija koju sam gledao ali je ipak imalo neku draz-sad ne bih mogao ni dva minuta da pogledam tako nesto. Tacnije ako nije BR rip nema sanse da pogledam. Cak ni sta je u SD-u ne mogu da gledam sem pojedinih domacih filmova gde mi kvalitet nije toliko ni bitan…

1 Like

VHS je bio prica za sebe. :rofl:

1 Like

Jbg razmazila nas tehnologija. Druga su vremena bila, tada je to bilo dovoljno kao DSF desetogodisnjaku. :rofl:

Ja kad se sjetim, gledao Aliena na VHS-u, isto sniman kamerom u bioskopu. U momentu kada iskoci alien iz stomaka, neki u bioskopu kaze “it’s a boooooy”.

Citava sala se smije, ja se smijem… good times.

5 Likes

Sećam se kod nas u bioskopu kada su puštali Mortal Kombat 2, nešto su omašili i prvo su pustili polovinu filma nekih 30 min, pa onda početak filma i mi svi gledamo šta se dešava. :joy: Tada su kokice i Shock žvake bile popularne :joy:

1 Like

2 Likes