{MT} Battlefield 5

A meni igra čudo kako je legla.

Juče sam napravio lični rekord na Conquest-u u BF5 - 51 kill:

A takodje sam napravio opako maltretiranje protivničke ekipe na Frontlines - 132 kill-a:

Okačiću klip da se vidi kakva je zver Selbstlader 1916 - stara ljubav iz BF1 :slight_smile:

@Shamso69 sada mogu sa sigurnošću reći da zlatne puške neće predstavljati problem, čak i 20 headshot-a u jednoj partiji nije tako daleko ako se igra frontlines i partija bude ujednačena. Ova se završila sa draw i istekom vremena. Sigurno sam imao preko 30 headshot-a juče u ovo j partiji.

1 Like

TTK se od sutra vraća na staro…

Zanimljiv video o EA-u.

Nema mi ništa ogavnije od tih YT kanala koji furaju populizam i aktualne teme na kojima beru preglede. Kao on je protiv toga bla bla, a da nema toga nebi imao nikakvog sadržaja na kanalu.

Sjano je što se TTK vraća na staro.
Nije da mi je smetalo i sa novim da igram, skor od vikenda to dokazuje, ali opet je bolje kada je brže i lakše ubiti neprijatelja. Koliko puta sam samo opsovao kada mi protivnik ostane na 10 ili ispod 10 energije.
Posebno su bili iritantni snajperi, jer im je bilo omogućeno da prime 3 metka i da se opet sakriju, a možete misliti šta znači pogoditi snajper 4 puta na nekoj većoj udaljenosti ako gleda u vašem pravcu - u preko 90% slučajeva ste instant mrtvi.

Sada je opet moguće koristiti neke puške efektivnije. Recimo da automatske puške u assault klasi su bile u blago neravnopravnoj situaciji sa ovim povećanjem TTK, jer su gubile na efektivnosti srednjih dometa, a u bliskim susretima je ionako stvar ko je spretniji, pa nisu imale jasno definisan smisao gde ih koristiti, osim u slučajevima da ste neprecizni pa vam treba samo da stisnete R2 i da se nadate da ćete pogoditi. A broj takvih igrača u BF je jako mali.

Žao mi je samo medic klase, jer je njima zaista trebalo da budu malo više sundjerasti, odnosno da mogu da prime koji metak više, jer njihova klasa zahteva da igraju baš agresivno ako hoće da naprave neki skor i uživaju. Sva oružija medic klase su kratkog dometa, a to znači - prsa u prsa.

Tacno, tacno
Meni je cilj da na svakoj klasi imam jednu zlatnu pusku, pa cemo posle dalje
Edit: tek sad vidim da se ttk vraca na staro, znaci odusevljen sam, mnogo je dinamicnije i brze kada se tako igra.

Auf…

Razmisli i o PS4 verziji. Evo ekipa igra svaki dan.
Ja juče nisam igrao, a bilo je skoro 3 puna squad-a.

Ako ti se u BF1 svideo medic zbog puški, onda u BF5 ide assault klasa. Ako je to bilo zbog neograničenih izvora health-a, onda izabereš medic. Malo su samo izmiksovali te dve klase. Support i sniper su ostali isti.

30$ košta ako još danas ili autra udjes u bf4 ili bf1 pa kroz meni ifre dobijes ponudu za veterane kao

1 Like

Ja sam ulazio u BF4 i nema ništa, verovatno je na najočiglednijem mestu kao i obično.
Da nije samo za US region ponuda?

Ovo je na xo, ne znam jel važi i za ps4 i moraš da si igrao prethodni deo bilo koji na istom acc.
iskoci meni pri ulasku u igru

Po mom misljenju kreni sa asault klasom dok se ne pohvatas malo a posle vidi sta ti vise odgovara.
Generalno su puske za medic klasu bas teske i ocajno se kontrolisu.
A i sad kad su vratili ttk kapiram da ce medic biti jos tezi za igranje.

1 Like

Igrao i BF4 i BF1 na istom nalogu, ali ništa ne iskače. Ili ja nešto propuštam ili nema ovoga za PS4 na UK verziji.
Nije neka ni šteta, sačekaću popuste, biće ih kao i uvek. U nekom trenutku ću se samo prebaciti kao što sam to radio i prethodnih puta (kupim share nalog na početku, a posle se prebacim kada padne cena na moj osnovni nalog, sve iz igre se ionako čuva na BF serverima).

Kada uđeš u igru ima onaj bf meni a u njemu ima bf5 sa popustom.Nema šta da iskače moraš ući u igru i to je to

Ulazio, gledao, tražio, probaću večeras još jednom.
Hvala za info.

Ili ti nas zajebavaš ili tebe igra zajebava. Ali pre mislim da ti nas zajebavaš…:

1 Like

nema na cemu, zovi kad igras slobodno, ili mcc… nemam s kim da igram mcc :frowning:

1 Like

Nisam baš zaslužio ovako obraćanje, ali šta je tu je. Kod mene se nije pojavilo i očigledno nisam jedini.
Ovo su napravili randomly i pitanje je da li je zaista bilo random ili su gađali samo povremene igrače, a ne one koji igraju aktivno BF igre:

https://www.reddit.com/r/Battlefield/comments/a3ppoi/bfv_the_50_off_veterans_discount_is_provided/

https://www.reddit.com/r/Battlefield/comments/a3ppoi/bfv_the_50_off_veterans_discount_is_provided/

Bilo kako bilo, ja nisam dobio ovakavu mogućnost.

2 Likes

Stvarno si svinja milane :slight_smile:

Čovek lepo pitao, a pritom je jedan od najkorektnijih na ovom forumu, ne kenja ko svi mi…

4 Likes

Posle toliko pisanja i traženja, danas izbace January sales na UK PS store-u i tamo prva strana, maltene prva igra BF5 sa 50% popusta.

Šta reći, a ne zaplakati.

1 Like