{MT} Cuphead

1 Like

To mi se dopada.

Preoderovano, sutra bi trebalo da bude live!

1 Like

Zna napamet a opet dobi ocene B??? Sta treba za A majku mu poljubim…Ovo cu zaobici u sirokom luku… Nemam zivaca da se kidam i nerviram oko igre. Dovoljno se nerviram oko FIFE.

3 Likes

Ali covece koliko dobro izgleda! Oce ga portovati na ps4?

Kako bih te bilo da izlazi za telefone? :smiley: Ako je ovako zajebano na kontroleru :smiley:

Bio bih snajsrecniji da bude XO ekskluziva, ovako svi ce ga piratovati za PC pa nije ni bitno.

Igra li ko? Kakva je igra, vidim da moĹľe na Amazonu da se uzme za 10$.

Gde, meni pise 20$

https://www.amazon.com/Cuphead-Xbox-Windows-Digital-Code/dp/B073ZR63P8

Kada aktiviraš trial za Amazon Music Unlimited, dobiješ na poklon 10$ kredita.

EDIT: Izgleda da ne može sa našim karticama, ako neko uspe, nek javi. Da se ne trudim za džabe.

Heh, sjajan je Cuphead. Secanja naviru na Ghosts n Goblins i nemoc da se predje prvi nivo. :smiley:

3 Likes

Joj a jeste teško, posebno što mi smena između pucanja i skoka još nije legla a treba mali milion metaka da se utroši. Ali zato prelepo izlgeda i soundtrack je savršen.


Javljam utiske :smiley:

Kada su pravili igru očigledno nisu imali na umu nas koji ni iz 100-tog puta ne možemo preći prvi nivo. Muzika UBI!!! Svaki put ispočetka, i muzička podloga u nekom momentu krene da iritira…Ufff…

Ali 11 gigabajta!! Da mi je znati na sta su utroseni.

1 Like

Na bonus materijal.

Nekompresovani audio … /s

Pc verzija je velika oko 2gb tako da se ne bi uopste iznenadio da i dalje trpaju nekompresovane video i audio fajlove.

Kad je Marvel vs Capcom Infinite na PC-u velik malo vise od 50gb i kazu da je veliki deo samo video fajlovi.

Prvi lvl sam sinoc prelazio preko 20 mimuta, sto se tice tezine, nisam skorije video tezu igru :smiley:

Odgovor na tvoje pitanje - igram Titanfall…

8 Likes

Preteško i za mene, jedino sam uspeo uspešno da pređem tutorijal :smiling_imp:.