{MT} Cuphead

Pali su i žapci! @Akiris mi dao tip da prvo odradim Mausoleum I i onda krenem na bossove.

do karnevala je lagano. posle srecno :smiley:

Cool fora, ne znam da li je neko vec kacio:

1 Like

Ne smem da otvaram video,u putu sam a imam jos 120 mb. Kako li ga povezase sa tv-om?

Dobro pitanje, verovatno neki digitalno-analogni konverter.

Ne deluje zahtevno. Moracu ovu sado igru da probam na laptopu.

I ja bas zelim neko s/m iskustvo,nisam ga imao odavno :slight_smile: Al moj desktop cak i ovo ne moze da pokrene…

Lepe vesti, igra je za samo dve nedelje prodata u 1 milion primeraka! Čestitke timu na ovom malom remek delu

3 Likes

Prešao i leteću vešticu. Već sam mislio da ću zaginuti kad ono KNOCKOUT! Rešio sam da igru polako degustiram da duže traje. A i živce da štedim.

Evo mučimo se i mi sa sinom!

Poslednji put kad ste svraćali ovde pomagali ste sinu da prohoda… U vašem sledećem postu sin vama pomaže u cuphead-u :smile:
Šalim se malo, i ja želim da zaigram ovo čudo, moraću da nagovorim nekog od rodbine ko koristi komp za društvene mreže da se menjamo,na 10 dana.

Što radite to djetetu, zamrziće vas… :slight_smile:

Haha bukvalno je tako… Puno sam igrao na 360, pa sam dobio sina, i preselili smo se u drugu državu. Morao sam prestati, jednostavno nije bilo vremena. Prodao box. Evo sad puni pet, a drugi sin je stigao pre mesec dana. Kupio sam ponovo i JTAG i One i pičimo zajedno, uglavnom platforme. Cuphead je našao on na Youtube-u…

Jbt ladno ima tezina da se bira :joy:
Ali mi nije to to onda. Premocna je igra.

Koje je otkrovenje kad se kupi onaj Spreadshot… Neke borbe su prelake sa tim. To i onaj dodge dodatak koji ti daje neuništivost uz dodge…

Al mrzim onog prokletog klovna, neka trune u paklu gde ga đavo nabija na kolac do kraja sveta i veka. :slight_smile:

1 Like

Kako se pokreće u ovoj igri Co-op?

Nema online ako to tražiš…

Mislio sam na Local Multiplayer, čini mi se da sam na Store-u video da podržava Local Co-op.

Ima local co-op

Cuphead - How to Setup Local Co-op

To setup local co-op in Cuphead, all you have to do is grab a second controller and turn it on. Make sure it’s synced up with your system. On PC, either plug in the second controller or sync it to the computer using an adapter. On Xbox One, connect the second controller and press any button, then sign-in with a user profile or as a guest when prompted to bring in player two.

Player two should now be in control of Mugman, Cuphead’s brother and co-op counterpart. Mugman will also have the same amount of coins as Cuphead to spend on items. If you followed these steps, this should be all you need to start playing local co-op multiplayer with a friend in Cuphead.

Kako bi neki gaming karakteri izlgedali u Cupheadu.

5 Likes