{MT} Cuphead

Cuphead se do sada prodao u milion kopija na Steamu, ne računajući Xbox verziju! Svaka čast!

Takođe super intervju sa developerima i kako su igru napravili

3 Likes
3 Likes

Ja ovo moram da probam naposletku, hebeš živce… :smiley:

Jedva sam kompletirao prvo ostrvo, krenuo drugo malo, često ginuo, i digao ruke od igre. Možda nekada nastavim, ali sada mi ne pada napamet. Baš je teška, 100 puta moraš da zagineš i tek onda uđeš u štos, i onda jedno 10-15 puta i iz 16. pređeš nivo.

Jel postoji ova igra u fizickom obliku da se kupi u Srbiji. Ja trazio al nesto ne nadjoh je. Igra mi izgleda predobro ali mi se ne kupuje digitalno.

Ima samo kutija u kojoj je kod za skidanje igre, nema pravo fizičko izdanje, jer je indie igra. Ne znam da li ima kod nas, ali je verovatno veća cena no da se kupi digitalno, a rezultat je isti na kraju: skidaš igru koja ti je vezana za profil.

Zasto Cuphead nije u game passu?

Dobro pitanje. Mozda ga ubace nekad… inace kad se pojavio gamepass?

Pa mislim zato sto je izasao pre gamepassa, mada bi mogli da ga ubace dobro se vec prodao.

Valjda zato što je indie igra a ne MS. Možda bude nekad ako postignu dogovor sa izdavačima.

Bio sam ubedjen da je tu nesto MS umesao prste ali mozda gresim…

Ni forza 7 nije, jer su igre izašle pre ovog E3 gde je MS najavio da će sve igre ubuduće izlaziti odmah u gamepass… Tako forza horizon 4 izlazi prvog dana…

Cuphead is Coming to Nintendo Switch ... Plus New Free Content for Everyone! - | Studio MDHR
Update je 3.79GB :smiley:

Ne kontam bas u cemu je fora sa apdejtima kad je cela igra jedva nesto preko 3gb…

Igra je 12 giga za Xbox barem…

Aha, mislis na update za Xbox. Izgleda da sam ga vec instalirao za Switch, i da je nesto bas sitno u odnosu na 3gb koliko je teska igra.

Uzgled, izgleda i radi odlicno na Switchu. Bas steta sto nemam s kim da igram u coopu.

Bolje igraj sam, jer ćeš doći u iskušenje da tom nekom zavališ šamarčinu :joy:

6 Likes

Sinoc sam na jedvite jade presao prvi “run and gun” nivo. Sve vreme sam razmisljao kako su se zeznuli sto su napravili pretesku igru, cime su odbili 90% igraca. Da li postoji jedna osoba na forumu koja je zavrsila Cuphead?

@Stevvva :joy:

Ja sam stigao do trećeg ostrva :joy: A možda se nateram i da pređem igru :smiley: