{MT} FIFA 19

Sta sa tobom nije u redu? Zamolio bih te da ponovo procitas sve od pocetka sto sam pisao na ovom postu. Pravis frku bez razloga. :roll_eyes:

Zavrsio sam sa ovom temom nemam sta vise da dodam, nema frke nema svadje nek svak igra sta mu volja i zdravo

U Fifi imas nivoe tezine, kladim se da si igrao na Amater, Pro eventualno je ok za neki casual play, World class/Legendary vec je prilicno hardcore a Ultimate je nemoguce pobediti jer AI igraci imaju sve 99 statistike i moras u prste da poznajes sve moguce exploite da bi pobedio.

Online je potpuno druga prica, opet zavisi od toga koja si divizija i kakav ti je protivnik, ali je konkurencija gadna.

Sam Ultimate Team je tesko opisati koliko je adiktivan i koliko je EA posvecen kreiranju novih sadrzaja maltene na dnevnom nivou.

2 Likes

Koja je tezina bila u demo verziji?

Mogao si da biras, cini mi se? Default je verovatno amater.

Demo se bas ne moze porediti sa pravom verzijom. Zato tako i pises.
Ja nisam zatucani fanboy i vise puta sam naglasio da bih voleo da PES izbaci bolji fudbal, jer bi tako terali jedne druge da budu sve bolji. Uvek cu igrati ono sto je bolje, a u ovom slucaju, za mene je to jos uvek FIFA.
Moji neki drugari igraju PES duze vreme i za ove stvari koje sam naveo da FIFA ima, a PES ne, oni takodje ne znaju nista o tome. Kada smo igrali, pitam ih na sta se gradi lopta, oni me nemo gledaju.
Eto, bar mi napisi za sve te stvari kako se rade, pa da im prenesem i da budu bolji posle toliko godina PESa, a ne da ih ja pobedjujem koji odigram 5 utakmica PESa godisnje.
Valjda i to govori dovoljno koja je igra laksa :slight_smile:
Tema jeste pogresna da pisemo o ovome, ali ajde…
@Shamso69 i ti malo spusti loptu. Covek jednostavno voli PES i ocigledno da je fanboy, kao i mi :slight_smile:
Ipak momak igra offline, protiv CPUa… Doci ce i on u fazu kad ce mu to dosaditi i hteti se oprobati sa pravim igracima, polako. Tada mu mozda na scenu i stupi FIFA :slight_smile:

Ovo nisam imao hrabrosti da pokusam da igram. I Legendary je mucenje pravo. Ali sada cu morati ovaj izazov da odradim. Volim nemoguce stvari :slight_smile:

Potvrdjujem. Kada u 5 ujutru kazem sebi “Ma ajde jos jednu” i tako ostanem do 7 igrajuci FIFU, dovoljno govori o tome, a i o tome koliko sam poremecen :joy:

Heh, mozda i nisi jer je uvece manji lag. Tako sam i ja prvih godinu-dve kada sam poceo UT da igram.

Ultimate bolje i ne pokusavaj, bas je brutalan. Probao jednom i izasao sam na polovini prvog poluvremena. 10x teze i duplo brze od Legendary, dok je ovaj tu negde po tezini sa World Class. Igrao protiv nekog bronzanog tima, tezak cheat. Ne razumem kako ga ovi u top 100 SB dobijaju.

Ako bas hoces izazov bolje sebi zacrtaj Elite status u WL. Kudikamo je humanije i smislenije od pobedjivanja AI-a.

Koliko kosta sbc za aubameyanga i mkhitaryana?
Otprilike, da vidim je li vredno posla

Sve informacije o SBC-ovima dostupne su na futbinu

https://www.futbin.com/squad-building-challenges

1 Like

Cekaj je l se Mkhitaryan moze dobiti u special player pick-u za ovu nedelju?
Ako je tako onda ne vredi rizikovati dve untradeable iste kartice… :smirk:

Haha kakav bi to bio fail. Inace momak koji je bio zaduzen za SBC-ove je dobio otkaz zbog faila sa 3. setom ikona, uz pomoc koga si mogao da prakticno otvaras beskonacne 100k packove, i Sancho SBC-om koji je izbacen sa pogresnom pozicijom.

Eto vidis nisam znao za to hahahaha, bas zanimljivo
A sto se tice ovog faila, prosle nedelje je Henrikh bio u totw, tako da se ne moze izvuci ove nedelje, ali svakako nisam stigao da odradim sbc, zavrsio se…
Steta dobra kartica.

Ah, da, danas je isticao. Ja se malo kajem sto nisam odradio Sergejev SBC.

Problem sa tim karticama je sto sledeci upgrade dobijaju tek u februaru cini mi se a bog sveti zna kakve kartice ce izlaziti do tada.

Treba biti oprezan sa untradable SBC-jevima. Jedini za koji nisam imao ni trunku dileme je Lucas. Obojica smo juce osetili kakav je kada smo igrali prijateljske. Mada kazu da je nikakav i kilav, takav igrac je za start sezone ipak ubica.

1 Like

Lucasov sbc je morao da odradi svako ko je stigao, iz dva razloga, prvo jer je dzabe, drugo jer je kartica super.
Svi ostali, sto ti kazes, se mozda i ne isplate jer su mnogo skupi za untradeable karticu

Inace izbacili su predictions za totw. Dobro je da imamo 2 picka, kazu da ce biti pun dobrih igraca… pa sta nam bog da…

https://www.futbin.com/news/articles/188/TOTW+10+PREDICTIONS

Odlican je izbor za one koje skupljaju PL, ja sam na pick-u zadovoljan sa bilo kojim igracem iz PL
Evo ga i Miki je tu ipak…da sam radio sbc mozda bih pogresio, videcemo u cetvrtak :joy::joy:
Jedva cekam nagrade, do tad se igra SB

jel rešavate sve sbc, i kako ih rešavate? po sopstvenom iakustvu i nahodjenju ili futheas, futbin konsultujete?
Svega sam se prisetio, podsetio, jedino još ne stizem sa sbc da se igram

Imas i na yt manje vise, izbacuju ljudi koliko ta kosta i koji igraci su ti potrebni za neki sbc, ako te bas mrzi da radis…haha
Inace ako hoces da se igras ima svasta.
Ti kreni od advanced sbc-a, naravno ako si zavrsio onaj basic prvo.
Solidne su nagrade za advanced

1 Like

SBC-ove radi obavezno, resi prvo sve andvanced pa onda kako izbacuju radi sve MM, vecina ovih UCL sto izbacuju takodje se isplati, za igrace ne znam, zavisi kakav tim (ligu) juris, ja sam ipak vecinu preskocio jer su 150-200k a nisam siguran da ce mi vredeti posle par meseci. Ima tu jos jedna stvar, kada imas skupog untradable igraca moras posle da uklapas tim oko njega. Takodje, tu su i Player of the Month (POTM), i njih sam preskocio i bas sam bio na ivici za Hazarda i Rojsa jer su mnogo dobri bili. Prosle godine sam radio i liga SBC-ove, za ovu vec ne znam… Dobijaces i player pickove kao nagrade za WL, pazi i na to, da ti ne ode bas previse coina na untradable igrace.

Budi samo oprezan za gotova resenja na futbinu, cesto mozes za manje coina da nadjes alternative… Svi hoce na gotovo da se ne muce sa uklapanjem sto povecava njihovu traznju na trzistu.

Futbin obavezno, cesce ga posecujem nego fejsbuk. :smiley:

1 Like

Ha, sledeci patch smanjuje efikasnost AI odbrane i presinga, konacno, i nagradjuje manualnu odbranu.

https://www.ea.com/games/fifa/fifa-19/news/fifa-19-pitch-notes-patch-4

2 Likes