{MT} FIFA 19

Ma meni ostalo nesto sitno, 70k…
Za ovo sto ce biti danas treba milionče :grinning:

Nista specijalno u odnosu na ono sto sam ocekviao za black firday.

Ma da, ne pamtim ja nikada “dobar” BF. Cene igraca skocile, flash sbc-ovi u toku cele noci, losa sreca u packovima. Isto kao svake godine.

2 Likes

Ja se zaleteo sam pack-ovima, nisam mogao da odolim :slight_smile: Naravno ni blizu nista dobro. Sta je tu je, igra se idalje, da se pokidaju zivci jos vise :joy:

1 Like

Ove nedelje sam usao u gold 2, kako sam krenuo mislio sam da cu u elitu 1, od 11 utakmica 9 pobeda…
Ali onda krece 6 precki za redom pa protivnik prekorece sa 3:1 na 3:4 i tako umalo bisam poludeo…:grin::grin::grin:
Sve se nesto razmisljam i cini mi se da su packovi za gold 3 bolji nego za gold 2 :thinking:, ili to oni nisu napisali sve packove?

Svaka cast… Ja stao mislim na 9 pobeda, nisam vise ni pokusavao, jurio sam Rivals objective za Pedra.

Jesi uspeo?
Ja sam dobio flashback Sturridge-a na pozajmicu od 10 utakmica, bas je los, dobro je sto nisam uradio sbc za njega.
Javi kakav je Pedro cim ga isprobas.

Da li neko ima problem prilikom povezivanja za friendly online mec?
Sa Petrom sam uspeo bez problema, kao i taj drugar, ali on i ja izmedju sebe ne mozemo…
Ovo nam izbacuje stalno :confused:

Kada ga ja pozovem:

Kada on mene pozove:

Svasta smo pokusali… Menjali konekciju sa LAN na WiFi, restartovali konzolu, pokusali sa drugih naloga, ali dzabe :confused:
Verujem da zbog toga ne mozemo da se povezemo ni na COD WW2, dok na NBA 2k19 i Bloodborne nemamo nikakvih problema :confused:

Da, sutra jos 9 golova u rivals i to je to.

Ja sam odradio Staridza SBC, 100k nije previse. Ima finesse shot trait, i sa hunterom trebalo bi da bude brz. Samo da se naviknem na sutiranje levom… Lepo ce se slagati kartica sa flashback Pedrom.

Inace za sutra najavljuju base icon sbc… neprovereno naravno, ali treba biti u pripravnosti.

https://twitter.com/todoUT/status/1066753287263870983?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Ffifaforums.easports.com%2Fen%2Fdiscussion%2F435161%2Fnew-iconsbc-tommorow

1 Like

I sta onda radite sve sa ovim igracima? Ja pojma nemam i ne razumem kako ih mogu “osvojiti” :slight_smile:

E da se i ja pohvalim, napokon sam dobacio do gold 2. Na kraju sa 5 pobeda za redom.

2 Likes

Zamenis 11 igraca koji ti netrebaju za 1 koji se nudi, naravno ne bilo kojih 10, nego imas uslove koje treba da ispunih, uglavnom su kartice vrlo dobre ali su mahom untradeable.
@padawan sta je ovo sa base icon sbc-om ne razumem?
Edit: koliko sam video to je prva kartica ikone koja nije nabudzena?
Koliko li ce to da kosta??

Da, ko zna… Trenutno su oko 600-700k, cene su prenaduvane i niko ih ne koristi pa svi ocekuju da EA nesto uradi. Niza cena za SBC bi smanjila i cenu za prime icon SBC koji trazi ikone…

SBC za oko 300-400k bi bio cool jer cak i ako ne dobijes upotrebljivu baby ikonu mozes malo da ih isprobas i posle utrosis za prime ikonu koju zelis.

Sutra konacno patch za konzole koji sredjuje AI odbranu, high pressure i odbijanje lopte posle starta nazad u noge napadacu.

Valjlo bi malo to da ispeglaju…
Ne verujem da cu da radim taj sbc, ne isplati mi se, meni pola tima vredi 300k
A u cetvrtak cu imati tek 100k coinsa, ne vise od toga…
Dokle ce a traje, zna li se?

Nije potvrdjeno ni da ce biti, sve su to spekulacije za sada.

1 Like

Ja bih generalno od decembra hteo da pocnem da skupljam swap igrace i da ih menjam, pa me zanima koliko igraca mesecno izbace?
Tjs ako propustim jednog da li idalje mogu da skupim za najvecu nagradu ili izbace recimo samo 15 swap igraca mesecno, a najvecu nagradu dobijas samo ako skupis sve?

Izbacuju jednog “ultimate” swap flashback igraca mesecno, za koji ti trebaju sve swap kartice (14 ukupno u novembru), i vise losijih igraca koje mozes da dobijes za manje kartica, a mozes da ih menjas i za packove (npr za 100k pack u novembru). Ako propustis jednog, ne mozes u novembru da uzmes Pedra. Mislim da je za El Saravija bilo “kusur” kartica u oktobru ali nisam siguran. Nemoj racunati da ce ubuduce dozvoliti propustanje, ali su se potrudili da objave kalendar dogadjaja (SBC, objectives…) za ceo mesec unapred. Imas raznih objectiva, daily i weekly, 2-3 SBC-a koji kostaju oko 5k, i dobijaju se kao nagrade za SB gold status…

Znaci swap kartica dobijena u novembru, ne znaci mi nista u oktobru?
Ja trenutno imam samo dve ne znam sta cu sa njima

Da, mora iz tog meseca da bude.

Za 2 swap kartice mozes da uzmes Electrum Players pack.

1 Like

Nesto sto me najvise izludjuje… Bukvalno zbog ovoga ne mozes kontrolisati igru… 5 puta coveku uzmem loptu, ali mu se vrati nekako :confused: