{MT} FIFA 19

Kako sve vise igram Fifu, tako mi je sve gadnija igra. Ne, nemojte je stavljati u isti kos sa PESom… Nije bas toliko ocajna igra.

Zamislite scenu, idem 1 na 1 sa golmanom, pod uglom za kifla sut i sa 7,8 metara sutira direktno u golmana. Izvodim korner, uveliko je prosla nadoknada vremena od 2 minuta. Njegovi izbijaju glavom i sudija pusta igru i covek mi daj gol u 50. minutu prvog poluvremena.
Kako je moguce da sudija nije svirao kraj, jer kad je izbio loptu uveliko se igrao 4. minut nadoknade?!

Ovakvi propusti u igri su mi zgadili ovu Fifu. Stvarno je debilno…
Pobedio sam 4-3 i moram priznati da me covek oduvao u 2. poluvremenu… A kako i ne bi kad ima sve neke specijalne igrace (sto mi je takodje glupo, ali necu o tome sada), a na sve to, loptu moras uzeti bar 5 puta da bi stvarno uzeo loptu…
Jedva cekam ovaj update, pa da vidimo hoce li popraviti ovo ocajno odbijanje.
Takodje, ogromna mana,a meni i najveca, jeste sto se sada igra moze svesti samo na prvi pas i X, X, X, X i eto sanse (naravno, da je u toj situaciji igra okrenuta tebi, u suprotnom neces dati cist pas svom igracu). Covek mi je sa pola terena poslao poprecnu loptu na cosak kaznenog prostora, kroz 3 moja igraca, a odatle ka korner zastavici u suprotnom uglu, takodje kroz 3 igraca. Ovakve stvari igru toliko kvare, da mi dodje da ja, kao ljubitelj Fife, batalim ovo… Stvarno igra kida zivce previse…

Evo i slike, tog kontranapada i gola u 50. minutu. Steta sto se ne mogu postavljati klipovi, pa da vidite i na sta je taj gol licio…

Povezi account sa twitterom pa kaci klipove.

Kakvi ste sa danasnjim nagradama?
Ja sam prosao vrlo dobro, pustam sliku kasnije.
Edit: evo ipak sada slike


Izvukao na pick-u Daglasa i Santi Kazorlu.
U packovima za wl dobio A. Arnolda totw-cena 30k i Milera oko 17k cena, plus nesto sitno jos i naravno ovog puta uzeo coinse kao nagradu za rivals :blush:

Ja sam se zestoko ispalio jer sam dobio pick koji je ogranicen na 84. Iz packova nista naravno… Trebalo je da pokusam bolji plasman. Tebi cestitam na Daglasu Kosti.

Juce odradio Pata za oko 100k, izvukao Kroosa i Isca u SBC packovima, pa me je kostao oko 100k. Danas mu je zbog nagrada pala cena za oko 30k, sto sam poptuno smetnuo s uma… Ali opet, ne bih izvukao ovu dvojicu, zbog smanjenog pack weight-a.

Evo ovih mojih, naravno ingame menja se formacija, Pato i Staridz ST…

1 Like

Hvala.
Svidja mi se tvoj tim, samo sto ne upotrebis bar malo coinsa da napravis bolji, cuvas za nesto ili?

Pa, da. Ove FB kartice mi rade posao, Pato je odlican, Staridz ume bas da kiksne, ali mozda samo treba malo da se naviknem na njegovu levu nogu. Cekam da vidim sta ce EA da uradi sa ikonama. Videcu mozda jos nedelju-dve kako mi ide u WL, pogotovu sada posle ovog poslednjeg patcha, pa ako se budem mucio kao do sada, moracu da se otvorim. Predobri su pickovi da bih se vise igrao, odbrana mi je sada vec kriticna… Mozda samo da uzmem De Geu/Kurtou i naucim da koristim GK move sa desnim stickom i trolujem sve jer nece moci da mi daju gol :smiley:

1 Like

E gledao sam to za golmane, u cemu je fora? :grinning:

Ja nikad gore nagrade a imao najbolji plasman. Bas sam se razocarao, sve krs igrace dobio…

Kazu da je Gold 3 OP sto se nagrada tice…

@Shamso69 Pa mozes da mrdas malo golmana, pritiskom na desnu pecurku. Kada vidis da ide na finesse shot ili ako predvidis u koju ce stranu da sutira malo mrdnes i sigurno brani. Retko ko sutira u blizi ugao. E sad to je u teoriji ali u praksi i mene smara to da koristim… Ko sto vidis golman mi je zadnja rupa na svirali. :smiley:

Zanimljivo, moracu da probam to…

Dobio Isca i Thauvina, ne mogu se žaliti :smiley:

1 Like

Koje nagrade uzimate za divison rivals?
Ja uvek coinse tj prethodne 2 nedelje, nekako mi 50.000 coinsa zvuci bolje od packova :slight_smile:
Ja konačno sklopio tim, jedino ne kapiram koja je koja kartica… u 100 boja ih ima.

Evo mog tima, da liči na nešto

Hoću da kupim te šarene kartice ko i vi, ali to tek za jedno mesec dana biće para :smiley:

Pa i ja uglavnom uzmem coinse, sigurne pare. Nekad se kockam ali bas retko, uglavnom ne vredi uzimati packove.
Crna kartica je InForm kartica, svake nedelje izbacuju Team of The Week. To su ti isto ove crvene sa zlatnim, samo uzvucene iz nagrade za vikend ligu.
Plave naravno Liga Sampiona kartice, sad imas i Road to Champions League, dosta slicne kartice koje ce biti update-ovane kako taj tim napreduje u LŠ.
Ikone su bele boje.
Ove kartice sto ima @padawan ( Staridz, Pedro) su flashback kartice koje se dobijaju resavanje SBC-a.
Plava kartica ( Lucas ) je Player of the month kartica.
Ne znam jel sam preskocio neke ali eto za pocetak.
Stvarno ih im gomila ove godine.

Gledaj da imas Chemistry 100% jer je dosta bitno.

1 Like

Preskocio si dosta. :slight_smile:

U danasnje vreme stvarno nije tesko naci sve na internetu.

1 Like

A dobro, manje vise ove kartice su najpopularnije…

Hvala na odgovorima, kao što rekoh u moje vreme bilo TOTW crna kartica i udri :smiley:
I eventualno TOTS na kraju sezone.

@dejan-k chemistry mi je 100 inače, nego sam jutros kupio preko telefona mandžukića(do tad mi je igrao depay) hemija mi je bila 100. Sad hoću da zamenim sve te po desnoj strani za neke nabudžene italijane. Ne znam samo koji su op igrači u ovoj fifi, jer mi muka više svaku tekmu igram protiv BPL ginem svaku protiv ovih šarenih kartica :slight_smile:

1 Like

Forsirase se Premijer liga kao i u stvarnom zivotu :joy: Jel igras WL?

Nemam dovoljno onih poena, tek sam na 350 od 2000 da bi se uopste kvalifikovao. Kakve su nagrade tu?

Zato te i pitam, nagrade su odlicne, pogotovo u kombinaciji sa Division Rivals. Jer dok igras WL dobijas za svaki utakmicu 400 poena za Division Rivals. Definitivno probaj da skupis za sledecu nedelju, odmah ces moci da napravis dosta ozbiljniji tim. Posle cepas WL i milina.

1 Like

Sad krećem ozbiljnije da igram. Veruj mi ove 2 nedelje je takvo mučenje bilo, ja igram sa benedetom pavonom i tevezom, protiv divljaka znaš i sam kakve timove imaju. Sad sam konačno skrpio za taj neki tim da mogu da se nosim koliko-toliko protiv ovih šarenih. Sigurno ću skupiti u narednih nedelju dve za WL, a od Fife 20 mora pre-order, ovako kad krenem 2 meseca kasnije je tragedija. Nisam pre-order fifu od 2014, ali sad sam navučen na FUT opet :smiley: