{MT} FIFA 19

Treba malo da oguglas na te silne Fifa nepravde. Sarene kartice ne prave veliku razliku.

Sva lepota Fife (ako je uopste ove godine ima) nestaje u vikend ligi. Ponekada mislim da ima i posebne slidere i skripte u odnosu na Rivals gameplay i vrvi od “dobrih” igraca. Namerno sam stavio pod navodnike jer kada imas button delay od 1s ne mozes da igras svoju igru i sve se svodi na to ko je bolje adaptiran na lag, i ko ima vise srece u odbijanju lopte. Na sve to igraci igraju najjadniju park the bus taktiku i AI blokira svaki sut (a trebalo je da bude patchovano…)

Citam ove postove, ima ih brdo takvih i na EA forumu u fazonu “vodio sam do tog minuta onda on ovo ili ono…”, mogu ja da napisem roman za ovih 800 utakmica ali je sve to besmisleno.

Postoje igraci koji iz nedelje u nedelju imaju 25+ pobeda u vikend ligi, ocigledno je da oni rade nesto dobro a ja pogresno. Mene eto samo vuce ta zelja i inat, da provalim sta je to.

Ti što imaju 25 pobeda imaju tim sa 6 legendi otprilike… Generalno u FUTu je loše što kada nemaš meta timove, ne možeš da pobediš ili se strašno mučiš. Ne razumem zašto nema skill based matchmaking…

Iskreno, hocete moje misljenje?
Mislim da je fifa isprogramirana da koliko god ti dobro igrao ne mozes da udjes u elitu 1 recimo sa igracima koji su klasicni rare gold igraci, i da imas jednog ili dva specijalna, jednostavno za taj rang moras da imas 89+ igrace.
Razlog je sto te tako igrica tera da igras sto vise, skupljas coinse i kupujes bolje igrace, dok na kraju ne budes imao tim samo od ikona, ali kad skupis te ikone onda je vec mesec jul i ti bataljujes fifu 19 jer za dva meseca izlazi fifa 20, u prevodu - opet jovo nanovo.

Nope, eno ga decko sa Bench foruma nekoliko puta u Elite, nema ni jednog “specijalnog” igraca. Najbolji Bale 88.

Pazi ne kazem da je nemoguce, ali je retkost, moja poenta je da se ne ceni skill, sto doduse vi svi znate vec…
I jos jedna stvar koju sam ukapirao a to je da moras da naucis da igras na vise nacina jer ne mozes protiv svakoga na isti nacin, ima razjih protivnika.
Ja mislim da ko se bolje prilagodi protivniku on taj ce imati bolji rezultat.

@padawan sta je bpm?
https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/a22t2s/does_bpm_still_work_right_now_in_fifa_data/?st=JP65O8DP&sh=0c9198c9

Bronze Pack Method. Kupujes za coine i otvaras brdo bronzanih packova, prodajes igrace koji idu ostale drzis u klubu, nekada im skoci cena uglavnom zbog league SBC-ova, i trenutno aktuelnih SBC-ova, trebalo bi da generise stabilan profit tokom cele sezone.

1 Like

Jel neko gleda?

Ja ne znam o cemu se radi :slight_smile:

liga sampiona u fifi :smiley:

1 Like

ma svi imaju bukvalno iste timove, i finnese shot cepaju…

Ima li neki swap igrac za ovaj mesec?
Ja ne mogu da ih nadjem nigde, izgleda da jos nisu poceli sa izbacivanjem

Nema jos nikakav info za decembar.

Upravo se pojavilo u igri. :slight_smile:

Da, videh. Razocarenje, ocekivao sam nesto bolje od Pedra. Mada su Kurzava i Lerma solidni.

Ja cu skupljati za Kurzawu. Nista me ne kosta a dosta je dobar.

Koliko izadje Kurzawa na kraju?

Jos 10 utakmica u WLu. Skor za sada 12/20 :slight_smile:

Igra li ko Draft?

9 katica je Kurzawa.

Ja sam igrao draft par puta-bacanje para…

kako da uzmem te swap kartice? kako ae dobijaju?