{MT} FIFA 19

resavas objective/sbc-ove i menjas futswap igrace kad skupis za sta ti treba

1 Like

Meni bi ovaj špic iz serie a Lasagna odgovarao. Ja se ponadao da vec imam dovoljno igraca kad ono imam neke swap deals II umesto III igrače…

edit: a ne vidim kako da dobijam u daily challenges i weekly ove fut swap igrače, ne cidim ni u sbc kako ih dobiti.

Nema ih jos uvek. Dobio si jednu free. Bice od ponedeljka verovatno…

1 Like

Hvala vam na scim info do sada stvarno, posebno tebi deki i padawanu! Dosta ste me uputili u ovaj kompleksniji FUT… samo tako nastavite :slight_smile:

1 Like

Znamo mi kakvu muku mucis :slight_smile: Pa cisto malo da pomognemo :slight_smile:

Edit: Inace ja upravo zavrsio poslednje dve utakmice, 18 pobeda, gold 2 opet kao prosle nedelje. Ja zadovoljan. Kad bih dogurao do 20 pobeda bio bih prezadovoljan. Kako ste vi prosli na kraju? I da, nadam se da ce ove nedelje biti bolje nagrade, a ne kao prosle…

1 Like

Gotov sa WL. Skor je 17/29, dakle Gold 2. Prvi put je igram i odmah Gold 2.
Da mi nije racunalo kao poraz utakmicu u kojoj sam u 115’ vodio 2:1 i izbaci me zbog toga sto je istekao PS+, te da mi je utakmicu u kojoj sam takodje vodio 1:0, ali se prekinula zbog toga sto je protivniku pukla konekcija, mozda bih mogao i do Gold 1.
Sve u svemu, mnogo nerviranja, ali videcemo da li se isplatilo.
Jos jedan razlog sto nije bio Gold 1 jeste sto smo se drugar i ja menjali cim neko izgubi (a on je malo losiji od mene pa je i gubio).

Evo nam i tima sa kojim igramo.

U planu su da se uzme Handanovic i Radja (umesto Milinkovica) i mozda Douglas Costa (umesto Cuardada), ali to cemo tek videti. Handanovic i Radja su prioriteti :slight_smile:

Kako ste vi prosli? Sta kazete na tim koji imam?

Oba tima su vise nego dovoljna za WL… cestitam na gold 2. Meni malo falilo do gold 3… Ali pojacao sam odbranu pa cemo videti.

Kazem da je sranje, dosadna 2 tima…
Uostalom kao i moj sto je i svaciji :grin:
Svi iste timove imamo jer drugacije ne moze, nazalost…

Au kako sa se iznervirao, ostao sam gold 3, ostale mi 4 utakmice da odigram i toliko sam bio iznerviran da sam u prve dve dao dva autogola i izasao iz igre, a druge dve tekme sam ostavio neodigrane.
Zamalo nervni slom.

1 Like

Tako je meni svaki vikend :smiley:

1 Like

Ma idi bre, zamalo ih sve nisam roknuo na quick sell…

Ma nemoj bas toliko da se nerviras. Ja sam sebi zadao cilj svake nedelje da budem gold 3, sto je potpuno realno. I od tad vise uzivam. Naravno fa se iznerviram u toku neke utakmice, ali brzo idem dalje. Znam da pametujem ali te razumem jer sam isto tako i ja imao nervne slomove :joy:

1 Like

Ma vrhunac nervnog sloma je sto sam juce puko 80k na otvaranje promo packova, jer sam se iznervirao…sreca pa sam stao

Sve jasno, tako sam i ja za crni petak.

1 Like

Upravo skidam Fifu 19 CPY. Kako ste je napljuvali vec dva dana razmisljam da li da skidam iako je besplatna :slight_smile:

Single Player i Online u FIFI su dvije razlicite dimenzije… :smiley:

Ne pljujemo bez razloga, ali i dalje je najbolji fudbal koji mozes igrati, bez ikakve sumnje :slight_smile:

Zapravo igrao bih multiplayer sa par drugara, jedan na jedan :slight_smile:

Mislio sam na Ultimate Team, gameplay je skroz drugaciji u odnosu na single player.

Jebem li ga, videcu sta je bolje PES 19 ili Fifa 19, pa cu to igrati. PES 19 mi je skroz ok ali grafika je kuku lele :smiley: