{MT} FIFA 19

Kako mislis danas pocinje, vec je pocela?

Pa gledaj sinoc je pisalo da je ostalo jos par sati do otvaranja wl, a sad mi pise da je ostalo jos 2 dana do otvaranja, uopste ne znam o cemu se radi…cekam pa sta bude

Aj postavi screenshot. Meni pise da je aktivno jos dva dana i ne znam tacno koliko sati… Uglavnom izgubio sam prvu utakmicu i nisam nista dobio…

Edit: Silver 1 sto je 11 pobeda je automatski kvalifikacija za sledecu vikend ligu.

Ovo pise kad sam na onom tabu online.l

A kad udjem pise ovo Uploading…

Nije lepo poslalo sliku, ovo sto pise 6 days to je kad udjem u fut, a kad idem sam na onoj pocetnoj strani pise opens in 2 days…

Zeznuo si se sto nisi redeemovao WL upad, ne rece mi da li si taj korak odradio?

1 Like

jesam ali jutros tek

I meni sad stoji da sam registrovan za sledecu WL, samo sto ne znam kada pocinje…

Pocinje ti sledeci petak sledeca wl sigurno. Nema tu greske. Ne zove se dzabe weekend league :slight_smile:

Fifa…i meni im je djubre…mada nije kriva igra koliko je kriv mrtvi EA. Zbog njih odustao i od SW Battlefronta…

Dobija se 400 rivals poena za utakmicu u wl.

I dalje 5 svetlosnih godina od pes-a suntavog gde i u 2019 godini mozes da odigras meč izmedju London FC i Man Blue.

3 Likes

Menu djubre? Pa sto puta je pregledniji i brzi od raspalog menija u PESu, uzmes igru od 60 evra i igras sa west protiv north londona, ma idi… EA uzima ogromne pare i njima je to jedino bitno nazalost…

Da ste mi vi zivi i zdravi ja igram sa manchester united protiv citiya. Trebalo mi 15 min da ih preiminujem.

1 Like

Preimenujes hahahaha, a grb i dresovi kao u donjeg srema :joy:

1 Like

Sto se mene tice neka pes izgubi licencu na sve sto ima u igri. Sve dok gempley nije kao u detinjastoj fifi ja cu ga igrati. Ukljucio fifu prvi put u zivotu i 8:0. Ae uozbiljite se…

Kakve ti gluposti pises iz posta u post to nije humano, odigrao si demo koji nije pokazatelj finalne verzije i to vjerovatno na amateur ili semi pro i sad je igra losa? Ne mozes na osnovu jedne utakmice reci da li je igra losa i to u demou ali kakve gluposti pises nije ni cudno.

Ja sam u zadnje dve nedelje odigrao jedno dvadesetak meceva, sve na profesional, i jos ni jednu utakmicu nisam izgubio ali realno to nije nista cudno jer ko zna da igra PES znace i Fifu, naravno treba privikavanja. Realnost je da je Fifa graficki mnogo bolja, stadioni, licence i tako ta sminka jednostavno nije uporediva, a sam gameplay je solidan ali ipak ispod PES-ovog. Nesto jednostavno ne stima, igrac sam ispred gola i sutne suntavo iako sam idealno napunio, uklizavanja nekako mrtva, sama kretnja igraca i fluidnost gamaplaya za nijansu losija. Mozda mi samo treba privikavanja :grin:

1 Like

Verzija izmedju Switcha i ostalih je nebo i zemlja…

3 Likes

Previse hejtujete PES, fifa igraci :smiley:
Ima jadne licence, ali to se resi pecom…Gameplay u PES-u mi je uvek bio zabavniji od Fife.
Na IGN imaju jednake ocene, ne znam cemu toliki hejtovi prema pesu :laughing:
Za online igranje, tu PES nema sta da trazi pored Fife, ali sa drustvom ili solo uvek bih dao prednost PES-u.