{MT} FIFA 19

Nema potrebe :slight_smile:

Pa kljucno pitanje je kako zelis da igras Fifu. Ogromna je razlika ako povremeno hoces da pikas sa drustvom na konzoli, igras karijeru ili Journey protiv ne preterano zakuljenog AI-a. Na drugoj krnajnosti je Ultimate Team koji ce te suociti sa sopstvenom mracnom stranom, pokazati da zivot nije fer, da su ljudski protivnici beskrupulozni a svaki sistem sustinski truo i nesavrsen, uz soundtrack koji ce ti na dubokom subliminalnom nivou uticati na podsvest i odnos nagrade i frustracije koji je dizajnirao bez sumnje neki demon iz najnizih krugova pakla. Pljuvanje proisteklo iz tog nadasve carobnog zivotnog iskustva ne moze da se primeni na CPY verziju igre i izivljavanje nad ortacima iz kraja koji te pitaju ā€œa cemu sluzi ovo dugmeā€¦ ahaaaaā€¦ nije ko u PES-uā€.

Zelim da je igram jednom nedeljno sa drugarima, klasicne partije jedan na jedan, i to je to. Ne zelim da odvajam ozbiljnije vreme ni za Fifu ni za PES ali ce se svakako cele godine igrati u tom formatu po jedno 3-4 sata nedeljno :slight_smile:

Hmm onda ti ne treba nikakvo specijalno uputstvo, samo kupi i cepaj :blush:
Napljuvali smo samo ultimate team, inace je igra skroz ok.

Ljudi postoji li neki nacin da se ubaci neka druga muzika u fifu, ova me totalno zatupljujeā€¦

I je l izasao totw za ovu nedelju?

Za muziku nemam pojma. Jeste izasao je.

Samo mi Auba valja od svih ovih, videcemo sta cu da izvucemā€¦
Ali bas tanko sto se tice premijer lige.
Jedino da u packu dobijem nekog solidnog pa da prodam, a za player pick nema sanse da od svih igraca ubode bas ovog sto meni treba :expressionless:

Ja dobio Bakayoka koji mi kao odg, ali je slab. Tako da nista od player picka, ali sam dobio Fabinha tako da je dobro ispalo. E sad nisam pametan kog igraca da uzmemā€¦

U kojim packovima se dobijaju TOTW igrači?

Jel mislis na ovo sto sam ja dobio Bakayoka?

Nemas packove za totw igrace, sve do elite 1 cini mi se, ili jos dalje, moze da se zadesi neki igrac u nekom random packu.
Ja pricam o player pick-u, gde biras izmedju igraca kog ces uzeti i oni su untradeable.
@dejan-k ne znam koju ligu koristis pa da ti preporucim nekoga

Verovatno misli na player pick. A njih dobijas u vikend ligi i zavise od plasmana.
Pa koristim francuze, ne ligu nego bas francuze :slight_smile: I treba mi neki CM.

1 Like

Idealan bi bio Kante naravno ali ne znam kakva ti je bankaā€¦mozda i totw Fekir odlican je, bar kod mojih protivnika
Da bar skupljas neke premijerligase pa da onako ljudski napravimo debatu :grin:

Da, daā€¦ na player pick sam mislio. Ja nisam uspeo da se kvalifikujem za ovaj vikend, fali mi 10 pobeda, ali za sledeći ću sigurno igrati vikend ligu prvi put.
Evo ga tim Ŕto sam skrpio

A imam i 70-80k coinsa, ne znam koga da dovedem.
Poćeo sam i da trejdujem malo, kupujem wallcota za 500 prodajem za 750, i zahu kupim za 65-700 a prodam za 900-950 :smiley:
Za početak malo da se vratim i u te vodeā€¦

Fekira imam CL karticu, ali koliko znam TOTW kartica njegova nepostoji. Kantea cu nazad na CDM, a sad mi treba neko za napred malo vise. Imam oko 600,000 coinsa.

Ja izvukao Gnarbija, jbg ne mogu mnogo da se zalim za Silver 1, samo jedan pick, bice ok za supersub i to je to. Iz packova takodje nistaā€¦

Ocajno, za gold 3 je moglo malo bolje, najbolji pick Cicarito 82, najbolji igrac u packovima Nachoā€¦
Ali imam dosta coinsa da osvezim ekipu za predstojecu wl, cilj mi je da do nove godine stignem do gold 1 ili elite 3 pa cemo videtiā€¦

Mozda je Fifa 19 najgora u zadnjih par godina ali nikad toliko postova u temi ko ove godine.

bravo EA :smiley:

2 Likes

Tacno sam znao da ce biti ovakav komentar :joy:

1 Like

pa da niaam ja krenuo da kenjam ne bi niko ni pisao, imas umesto 4-5 sada 6-7 narkomana koji pisu o futuā€¦ jbg :smiley:

2 Likes