{MT} FIFA 19

hahahhaha a to je odičan opis, isto kao neka droga. Nema ljepšeg osjećaja na svijetu kad te krene pa dobijaš jednu za drugom, ali kad počneš gubit onda upoznaš neku novu mračnu stranu sebe. I plus onaj kockarski duh kada otvaraš pekove, doduše barem ne trošim pravi novac.

1 Like

Ja sam dobio Manuela Noera :slight_smile: Ovo sve ostalo je krs, osim neke crne kartice koja vredi 12k. Nista posebno za Gold 2, ali nije ni lose… Kupih Handanovica i Douglasa Costu.

Sta je sad ovo?

Najbolji igraci grupne faze LS su trenutno u pekovima.

Umesto neimara gancija ubaciti Pavkova, javi tamo da isprave.

Nema czv u fifi :rofl:

Kad je sranje fudbal :laughing:

Ma da, ima mozda u dva pack-a na svetu, ja dobijam ove rare igrace od 82, i to na svaka tri packa od 30k, pa ti vidi! :grinning:

1 Like

Sto je najgore Zvezde nema samo jer su nasi trazili neke lude pare za licence. Jedina ekipa iz LS koja nije prodala licencu. Pa neverovatno gde smo mi. I kakvi smo.

1 Like

Hahahah, nisam to znao

Ljudi evo danas sam zvanicno odustao od fut-a.
Bataljujem na dug period, 3-4 meseca sigurno necu igrati, prodao sam sve igrace i kupicu ove ultimate pack-ove i to je to.
Prevelika doza nerviranja-jednostavno nije mi vredno

Ja sam se kidao u 18ci uh samo kad se sjetim, sada igram for fun i rijetko kad se iznerviram :smiley:

2 Likes

Neeee, zasto :frowning:

Nemoj samo packove kupovati, imas 1% sansu da izvuces TOTGS igraca. Bolje malo iskuliraj dve tri nedelje i savuvaj coine za sledecu godinu.

1 Like

Kakvi to debili vode nase klubove, majko mila…

2 Likes

Ma brate iskidah zivce, kupio sve solidne igrace i opet dodje neko sa ikonom da ga sa 30m, sve sam prodao nemam ni jedan coin vise, ali ostali su svi untradeable, mozda od januara krenem opet iznova, videcu…

Kad pomenuste ikone danas drugar uzeo pointsa za 20e da se oproba prvi put u zivotu sa pack luckom i dobije Bobby Moorea 87 rateovanog ali rekao sam mu da se ne zalece toliko cesto sa kupovinom pointsa :joy:

Smesno je i suludo u Srbijici gde ljudi spajaju kraj sa krajem kupovati to. Pa treba ti poena u vrednosti od par hiljada evra da izvuces nesto, a totalno je glupo i nepotrebno. Cak i na EA forumu sa gomilom britanaca, norvezana, amera… Sve vise odustaju od poena jer je pack weight mizerija, be postoji ni jeda igra u kojoj potrosis tolike pare da bi dobio 83 rated igrace. Nauci trejding, trguj malo u oktobru, ne kupuj packove za coine i to je sasvim dovoljno. Pogotovu ove godine.

Ma zna i on sam to ali hteo je da proba sto bi se reklo da ga zelja mine.

Dobio Dembelea u player picku :slight_smile: Taman sam Martial-a hteo da prodam i razmisljam koga da uzmem :slight_smile: Inace sam bio Gold 3, slabo prosli vikend.