{MT} FIFA 19

Ja se registrovao za WL i sad mi poene restartovalo na 0. Kao da opet moram da skupim 2000 za sledeću vikend ligu, o čemu se tu radi?

@dejan-k i ja isto, jos sam bio Silver 3.

1 Like

Ako doguras do Silver 1 mislim, to je nekih 9 pobeda, kao nagradu ces dobiti 2000 tih poena.

@padawan Extra :slight_smile: Meni bas odgovara tako da sam zadovoljan :slight_smile:

1 Like

To sam i pretpostavio, našao sam nagrade sad

Ako još nekoga zanima.
Od gold 3 su baš dobre nagrade. A ne verujem da može toliko teško da bude, mada ako svi imaju ikone ronalda, mesija i ostale degene biće zeznuto sa mojim žabarima :smiley:

Prosli vikend skoro svaki drugi tim protiv kog sam igrao je imao Ronalda. Gold 3 je skroz realno…

Ma j… ja njih u usta :smiley:
Napraviše tako da svaki dan moram da igram, i samo o fifi razmišljam ko kreten… Nemaš vremena ni za šta drugo…

1 Like

Dobrodosao u klub :smiley:

1 Like

Kako Silver 3? To je ocajan rezultat :frowning:
Ja igrao jednom WL i lagano Gold 2…

silver 1 typo.

jeste ocajan kakogod. ocajan sam jbg.

Pa cek, jesi bio Silver 3 ili Silver 1?
Silver 3 je 7 pobeda?

Ja sam prestao skroz sa fifom, evo bio sam bronza 1 ostalo mi bog zna koliko utakmica nisam mario da pogledam fifu…
Presao sam na druge igre malo da se osvezim, sto kazete fifa jednostavno uzima zivot, postajem lud pored nje, stalno sam nervozan itd…

Silver 1, stao na 11 pobeda.

Pakleno je… Poceo sam sa 9 pobeda i 5 izgubljenih i onda sledi dosije X.

Mogu misliti :roll_eyes::roll_eyes:

Pa da pocne WL i kod mene…
Ovi sa brdo “specijalnih” igraca su mi poslastica. Male tarabe :slight_smile:

Nemam niti jednog specijalnog igraca, niti ih planiram. Ja sam u fazonu, kupi i igraj. Skupi pare, kupi i igraj. Kakvi SBCovi, kakvi Swap igraci i ostale pm :slight_smile:
Juri tu loptu, mani se zaebancije :slight_smile:

Zasto ne bi imao SBC igrace ili fut swap? Isto se dobijaju kupovinom i igranjem? A i sta da radis sa coinsima ako neces igrace kupovati?

Ma to mi je isuvise komplikovano da se bakcem sa tim. A svi ti specijalni su preskupi i ne vrede para koje ih cene na Transfer marketu…

Kako koji igrac… za sbc se slazem. Ali opet sto da ne? :grin::joy:

Ja počeo WL prvi put, 5 tekmi 4 pobede, i tu jednu me igra opljačkala😁
Volim ove balvane što svi imaju pregruvane timove a ne znaju da igraju, takvi su svi bili s kojima sam igrao. Ja da imam taj tim protiv njih 12 bi im davao po meču,

futbin majka

:slight_smile:

To je velika zabluda a videces kada skupis za takav tim. Meni se zato i ne trose coini na CR7 i neke skupe ikone jer znam da ne bih dobio mnogo vise za ulozeni novac.

“Specijalne” kartice nisu nista mnogo bolje od meta igraca kojih je @von_Brcoos prepun u oba tima.

Inace, taj pocetak je nebitan svi super pocinju pa i ja. Posle sledi brodolom. Danas sam samo jednu dobio jer je lag nevidjen… A sinoc 4 ili 5 ko od sale. Al nije ni do laga posle ti zapadaju bolji igraci.

Meni su super te “specijalne kartice” jer su neke ultra jeftine a neke prosto predobro izgledaju.

Videcemo sta ce biti za futmas jos, prvi dan mi je samo Toreira zanimljiv.