{MT} FIFA 19

Potpuno se slazem sa tobom. Juce sam od 16 imao 11 pobeda. Ali evo danas jednostavno ne mogu nista. I za kartice ista prica, jeste da nisu nista bolje ove iF ili drugr kartice ali jednostavno mi je zanimljivije da imam takve igrace :joy: Ranijih hodina je bilo dosta teze skupiti takav tim. Pa mi je sad zaninljivo :grin:

Ja gold 3 na krajuā€¦ Imao sam Å”ansu za gold 2 ali jbg. Kakav sam tim imao tj protiv kakvih sam igrao ovo je odlično.

Lep gol sam postigao sa Mandžom danas, jel mogu ovo nekako da poÅ”aljem ljudima iz EA da konkuriÅ”em za gol nedelje i to, samo kontam da će da me iskuliraju poÅ”to je Squad Battle u pitanju, nikako da uzmem Live Gold, skupljam za joÅ” neke igrače pa ću krenuti i online.

1 Like

Evo ga i moj gol u 117 za 3:3 ista kartica. Na kraju sam dobio 9:8 na penale i to je bila pobeda za gold 3.

2 Likes

Ma daj zajebavate meā€¦ Eto kakve ste golove postigli, a evo sta se meni desiā€¦

Evo meni sta napise lik juce.

1 Like

Osecam se dobro sto sam batalio fifu na neko vreme, malo da osetim i druge igre, pre nego sto se vratim na ā€œkraljicu nervnih slomovaā€.

1 Like

da ti ja snimam sta se meni desava u utakmicama inace plakao biā€¦
a sto se gola tice najgore je sto sam to hteo da uradim, bas ozbiljna akcija i makazice sam hteo, drzao lt i dozirao sve lepo, doduse usralo me to stoji :smiley:

Gold 2 na kraju. Super :slight_smile: Cekaju se nagrade. Kako ste vi prosli?

Malo opustanja u rivalsu :smiley:

1 Like

Ja u WLu pukoh jednog 7-0 :grin:

1 Like

Kad ce nagrade? Cetvrtak? I player pick za gold 3 jel to biram ono od 5 totw jednog?

Da, cetvrtak ujutru. Mislim da sa Gold 3 biras od 3 igraca jednog.

Manā€™te me tih prica za logorsku vatru iz Fife, svi smo ih puni. :slight_smile:

WL nagrade su u cetvrtak u 9 ujutru. Sat ranije za Rivals. Za gold 3 biras dva player picka u dva random packa. Zato je i sjajan. Sve do elite ne dobijas tri picka. Za silver 1 (sto je izgleda moj curse ove godine!) dobijes samo jedan pick, ali neogranicenog rejtinga, dok je silver 2 ogranicen na 84. Naravno meni svejedno samo 84-ke upadaju. I opet mi zafalila pobeda-dve za gold 3.

Uvatilo me i neko praznicno raspolozenje i radim ove besmislene Futmas promo SBC-ove samo zbog dizajna kartica. A tek je treci, tj danas cetvrti dan promocije, vise nemam gde da uguram untradables u oba tima.

Inace ne znam da li znate, ali mozete da menjate ingame 4 formacije bez pauziranja na krstic levo i desno, a editujes ih sa L2 u custom taktikama (dve defanzivne i dve ofanzivne) tako da mozete da koristite bilo kog igraca na bilo kojoj poziciji, i saltate taktike u zavisnosti od desavanja na ekranuā€¦

Kako sa tim timom dodjes do silver 3? Cudi me da nisi jaci, s obzirom kako trejdujeÅ” i kako poslujes na berzi rekao big da si gold 1 :grin:

Tim nema nikakve veze sa uspehom u WL, a dodjem neka i do G3. Vise je bitna konekcija, i kakvi ti protivnici zapadnu. Btw nisam imao ovakav tim u ovoj WL, i imam 83 rated golmana. Takodje i ne poslujem na berzi, samo prvih mesec dana.

Btw stvarno je mala razlika izmedju 12-13 pobeda i vasih 14+, a ja imam 20 godina vise, ne zaboravi i to :slight_smile:

Kazem ti, sad ti mozda mislis da je neka wow razlika izmedju ovog 90-rated Dani Alvesa i ovog obicnog, ali u igri jedva da se i primeti. Pogotovu kada u WL imas button delay od 1s.

1 Like

E to si u pravu stvarno, dosta je sreća bitna. Mojih 15 je lako moglo da bude 22, a moglo je da bude i 10ā€¦ Tako da ono i to igra veliku ulogu.

Pa, manje viseā€¦ Za te male razlike, da. Ali meni je uz svu tu (ne)srecu nekako konstantno ove godine Silver 1/G3ā€¦ I to je neki moj nivo realno. Neki ubiju E1 svake nedelje. Nemoguce je da prosto imaju konstantno vise srece.

3 Likes