{MT} FIFA 19

Argh, poslednji patch je zapravo uspeo da poveca button delay, ne znam kako su to uspeli.

Pritom nije ni do konekcije protivnika, kao sto se u patchu navodi, vec postoji button delay cim se ulogujes na server laguju meniji.

Nisu resili osnovni problem a to je manjak servera odnosno suvise razudjeni serveri postavljeni u zonama bogatih drzava Nemacke, Holandije… Problem je takodje matchmaking zato sto spaja igrace iz severne amerike sa juznom sto je nedopustivo jer ih deli 20.000 kilometara razdaljine.

@von_Brcoos

Ti si vmaetix na ps4? Meni pise na friends boardu da imas 14 pobeda, a ne 20… Jel koristis jos neki drugi account?

Inace izasao novi TOTW, bice dobro za vas sa 14 pobeda i 2 player picka.

Jebeni Jesus i obicna karta me je izludjivala iako nisam tip koji se cesto nervira ali kad vidim da igram protiv njega smorim se.

I ja isto, mada se necu zaliti ako mi zapadne crveni Jesus.

1 Like

jel se sutra u player picku dobijaju ovi novi igraci sa slike iznad ili stari totw?

edit: i jel mogu da se prodaju?

Novi. Ne mogu da se prodaju.

1 Like

e sranje, niko pametan iz serie a…

Lako ce se prodati ako padne neki Messi :sunglasses:

Duncan ne deluje lose, koliko vidim, a ima i hiperlink sa SBC Boatengom, ko ga je odradio.

Inace predikcije su da ce biti Shaqiri u Futmasu danas, jer nije u TOTW-u danas vec su izabrali Fabinja umesto njega.

Jeste, moj je i ja sam na 14. Ovo je slika kako je drugar prosao… Covek je imao 14/19.
Morao sam malo da se pohvalim tudjim perjem :slight_smile:

Ah, ok. :slight_smile:

edit: eh, dobio sam glupog Duncana, nije trebalo da ga hvalim…

uzeo sam witsela, i drugi pack ne znam koga…

Ma svejedno, svi su bezveze, tako sam i ja prosao :slight_smile:

Tek sad otvorih nagrade od WL… Specijalni Gabriel Jesus (ono kad biras 1 od 3 - ocena 85). Kupovina Lukakua sada ne dolazi u obzir. U spicu Kane (89) i Zezus (85). Pored njega, dobih u paketicima i Davida Silvu, koji ce zameniti Alija i imacu taman para da kupim Van Dijka (kako god da se pise) i Mertensa, da zameni Imobilea (napad Ikardi i Mertens) :slight_smile:

Wow, svaka cast na Jesusu. Ove nedelje nisi igrao? Ja katastrofa blago receno, stao na 9 pobeda i razmisljam da ubuduce vise i ne igram vikend ligu.

Prodje Futmas promo, sve u svemu dosta slabo iako je bilo par zanimljivih jeftinih igraca dok su skuplji uglavnom +1 upgrade od UCL verzija.

Ja sam piko Kovacica, ostalo mi se nije isplatilo.

Ako neko želi da odigra koju prijateljsku može da me doda na Live-u, nick: ronilac

Tek što sam uzeo Gold live, videh na popustu je pa da se isproba, deluje lepo, odigrao sam 5 rivals utakmica i upao u div5, sad sam rank 4, što je realno loše :smiley: kontam da ću do četvrtka uspeti bar do dvojke da se dogegam.

Silver 2 WL rewards :blush:

1 Like

A da? :joy: Ja Gold 2, kriminal nagrade :slight_smile:

ja batalio :joy:
igram monster hunter, u zadnjih 10 dana 65h igranja :smiley:

Evo mog ubogog kluba. Dosta dobro s obzirom da igram nedelju dana i nista nisam dobio. Sve jednog igraca sam kupio. ima tu posla koliko hoces, ali ok, barem da mogu da promolim nos online a da ne dobijem sedam komada. :smiley: