{MT} FIFA 19

Gold 2, užas nagrade jutros, najbolji igrač Digne. Mada ne mogu da se žalim preterano, Pogba pao prošle nedelje iz player pick :running_man:

Video sam Pogbu, nemoj molim te da se zalis do kraja sezone, a ne treba ni ja sada :smiley:

@Akiris ok je tim za 5 rivals diviziju, ali vec za WL je slab. Mada ti tu nema spasa i da imas 100x jaci tim.

Ovo trenutno koristim, u igri prelazim u 4-1-2-1-2. Oko 800k novčića, videću da napravim neki upgrade kada padnu još malo cene kad krene TOTY.

Vratio sam se na fifu ponovo, krecem od sledece vikend lige.
Sve nesto mislim da ce da mi nastrada televizor…
A tebi @padawan svaka cast…koliko kosta Bergkamp?

A zasto tek u igri menjas formaciju? Ne razumem tu foru kad centralni igra spica, a spic centralnog…

Da li je to Rabiot centarfor?

Chemistry. A formacije se ove godine ultra lako menjaju, samo staviš specifičnu formaciju na neki od preseta (attacking, ultra attacking itd.)
Ovako to na kraju izgleda:

Da sam tako stavio odpočetka tim bi bio na nekih 70 chemistry.

I onda se hemija u igri ne promeni? To mi je iskreno bas glupo…

Ne menja se. Meni je to ok, da hoću da igram Neymara kao CAM morao bih da dam preko 2 miliona na njegovu CL karticu. Ovako to mogu i sa regularnom karticom.

1 Like

Plati, pa se klati…

Ovako mogu da se klatim i bez plaćanja :joy:

Glupo je bilo prosle godine maltretiranje kada su svi pauzirali na pocetku za promenu formacije. Treneri menjaju formacije… Nekada i u sred igre kao kada je skoro Holandija pobedila jer je Van Dijk igrao spica.

Oko 600k. Malo cu ga isprobati pa na dobos, kazu da je bas drasticna razlika izmedju baby i prime verzije. Jer ako ti treba ikona za SBC, bolje je da radis Rui Costu ciji je SBC oko 600k i nadas se da ti uleti jos neki pull.

Uh ti icon sbc… Razmišljam da uradim bar jednog da imam kada padnu prime verziju tipa Crespo, Best i to, koji će verovatno imati iste zahteve kao Ballack i Raul sad. Mada opet da tek tako zaključam 600k mi nije svejedno. Nemam pojma, možda bude još malo jeftinije kada popadaju cene dok svi otvaraju paketiće sa TOTY.

Mislim da je upravo sada pre-Toty crash. Kao i za vecinu drugih eventova, crash bude nedeljama ranije. Ove godine je nenormalan coin selling + vise coina od nagrada.

Ne znam za ikone, ono malo sto sam isprobao / protiv cega sam igrao nije vredno. Tvoj Pogba je isto 600k ali to je end game karta.

Radio bih Crespa, ali ne bas za 1,5 miliona. To je uzasno mmogo za untradable. FB Pato je bio 100 i nesto hiljada, a ima slicne statistike kao Crespo.

Hmm da, osim najboljih icona ovi jeftiniji izgleda nisu vredni cene. Verovatno ću da čuvam i vidim da ubodem nekog TOTY defendera. Verovatno će oni biti oko 1-1.5 miliona, pa eto da imam i to na kraju :joy: Već sada je Van Dijk nenormalno dobar, ako stvarno ubode i TOTY karticu to će biti vrh.

Tek mi je to bacanje para. Sa CB-ovima skoro i ne igraju, AI sve sam blokira. Za ikone jedino ST dolazi u obzir, ili nesto sto mozes da promenis u ST.

A prosle godine sam imao TOTY Alvesa i TOTY Marcela, iako su dobre karte bile, ne mozes da imas impact na igru kao sa ST-om. FB Alves mi je recimo totalni waste na RB, cak i kao CM.

Igram fifu dve godine ma da na sony4 sada sam presao na xbox x. Igra ko igra sta znam imam jedan veliki problem igra mi je uzasno brza nije oci uopste pasovi nisu bas tacni igraci mi lako gube u duelu znam 72 finte jednu ne mogu da oskoristim faulovi mi se ne sviraju uopste odbrane kao da nemam… Mene zanima jedna tako je i offline tako je i online gotovo isti gameplay meni je 188ms latency kod interneta da li to moze da ima uticaj kod igranja i offline i online da li to moze da stvori neki problem…

brateeeee ubi me ako sam te razumeo nesto…

Imam lagove u igri brate strasne i kada igram online i kad igram offline. Xbox je star dva dana kupljen nov u kutiji. Fora je u tome da gameplay uopste nije realan uzasno je brz i gotovo da nije uopste igrivo. Pasovi mojih igraca nisu tacni dosta grese u svakom duelu ja gubim loptu iako drzim gradjenje naravno pokreti mojih igraca su ludacki promase loptu padnu sami svasta nesto faulove ne dobijam ne mogu doci do gola protivnika jer svaki ali svaki protivnik ide na mene previse agresivno odbrana gotovo da mi ne postoji… Isti mi je gameplay kada igram protiv kompa i kada igram preko neta fut. Pitao sam da li moze da stvori problem veliki latency koji je 188ms.

Naravno da moze da stvori problem veliki latency ali ne bi trebalo to da se desava u offline modovima. :thinking: