{MT} FIFA 19

evo kako to i izgleda da ne misli neko da ga zezam

Isti mi je gameplay i online i offline takodje i nba je tako los gameplay to samo igram offline negde ima neki problem samo gde…

Eto ga na 4k tv isti djavo kao na monitoru dok sam igrao ne znam sta bih mogao jos da pokusam.

192ms je veliki latency

Da, latency je ogroman :smirk:
Probaj da sredis internet malo, mada ne verujem da je do njega ako te zeza i offline…

Neko neki savet sbb je net u pitanju 150 mb. Koliki je vas latency? konzola nije uopste igriva gotovo ni jedna igra ja se sa tim jako dugo mucim. Na lan kabelu je ako mislite da je wifi nije lan je u pitanju.

Zovi sbb pa nek ti srede, to je njihov posao.

Meni je 7 ms.

Nego reci ti nama, jesi li se ti rebootovao pa dosao sa istim problemom kao novim ili vas je dvojica?

Ja sam sam brate nema nas dvojica jedino sam ja pacenik… 7 ms a zamisli kod mene 200ms jos ih pobedim nekako zamisli kakvi su to tek debili ljudj moji da je to meni normalno ja bi pevao

To je onaj isti problem koji ne znam kako da resim ima vec jako puno od maja 2017 godine.

Ako ti je u offline modeu isto onda je do tebe brate mili.

1 Like

A sta moze biti do mene evo kazi mi da znam posto sam 5 konzola menjao… Sve na isti fazon lag i samo lagovanje.

Au brate al si ti lud
Kako si menjao 5 konzola tek tako?
Ako su ti igre na disku moguce da je do diska ako je los…
Ajde ako mozes snimi da vidim kako ti izgleda na svim tim igricama sto ti laguju

Nema problema bice i snimka 5 konzola sam menjao jer svaki put mislim da je do njih dok nisam rekao pa ovo vise nije moguce i realno.Igre su kupljenje na g2a onom sajtu i virtualne su nisu na disku

Haha. Pa ako offline isti radi, jbg nije do SBB-a. Fudbal je danas njesra u odnosu na ranije.

Ja cu okaciti pa vidi sa 200 ms ne znam da li bi ti bio toliko veseo al ok :slight_smile: znam jako dobro kako ova igra treba da radi

Imam i drugi adsl net od 50 mb ista prica 189 ms stvarno ne znam sta da radim.

Isključi ruter iz struje ali duže vreme, desetak sati pa onda probaj.

Snimi nam klip kako igras i kako “sve radi lose”. Pa cemo da vidimo dal samo ti od 300 miliona igraca fife ima problem sa igrom ili jednostavno dizvines nemas pojma.

Jebem li ga ne znam sta ti jos vise mozemo reci, natezes se od maja nisi snimio klip.

1 Like

Nema problema klip ce biti postavljen pa vi recite sta mislite.