{MT} FIFA 19

Da li si ti vec otvarao temu za ovo i da li svakih 30-45dana dodjes i zalis se i neatanes? Lepo ti je receno snimi prosli put i onda te nema na forumu pa opet.
Bese gejmerski monitor ludilo?

Imam osecaj da ovde neki ljudi dolaze da zaludjuju.

1 Like

Druze na poslu sam dobices veceras klip rekao sam da nema problema :slight_smile: video si sliku latencya ne znam sta ti nije jasno a drugo box je nov uzet je pre dva dana klip ce ti veceras biti dostavljen pa da samo cujem ko sta ima da kaze

Jeste bese gejmerski monitor i evo sada sam bio na 4k tv veze sa vezom nema ali ni najmanje isti djavo.

Idi kod nekog drugog ko ima normalan net, ja ne znam gde ti zivis ali da imas ping 200 nije normalno, isto mi nije jasno zasto godinama placas sbbu net sa tim pingom i ne zoves ih da ti nesto srede, ili promenis provajdera.

A ako si offline onda nema nikakvog laga normalno, to nadam se da kapiras, konzola koja je offline ne moze da laguje, ili si ti neki unikat u svetu kome sve igre seckaju na svim konzolama i kada je offline.

Maso veceras vam lepo snimim kako radi probao i na drugom mestu juce bas. Tako da nema sta posle komentarisi kad ne znas sta je da imas ne bi ti bilo lepo sve jedno :slight_smile:

Krenuo da radim Teveza SBC, nisu mi se trosili untradable dobri igraci (Lucas 86 i Pedro 87), pa sam radio from scratch, i iznerviram se zesce jer je SBC ispao 150k umesto ~130k na Futbinu. Prvi mega pack, 82 najbolji. Iz drugog packa, besplatan Tevez hvala EA. :smiley:

Sad me cekaju mukotrpna 2 SBC-a (Pavon za link sa Tevezom i Oscar za link sa Patom) & I’m done.

Au brate al te hoce haha, ja sam srecan ako izvucem board :joy:

Ovaj lik je pobedio sa ovim komentarima kako mu ne radi :joy::joy::joy:

1 Like

Ovaj opis treba da stoji na kutiji od Fife. Takva je igra prosto, napravili su haos sa Frostbite engine-om.

1 Like

Moze samo neko da mi kaze kako da snimim a da ne moram sa telefonom vec da snimim preko boxa pa da ovde dostavim. Druze ti sto mislis da sam pobedio veruj da ne zelis ovo tako da nemoj se smejati moze i tebi to lako da se desi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Xbox dugme, pa potom X. Snima po default-u 30sec, a u podešavanjima možeš da staviš i 5 min.
Potom preko sajta https://xboxdvr.com pronađeš video pod tvojim gamertagom, i postaviš nam link ovde.

Odlicno i hvala lepo.

Tebra puko si skroz majke mi.
Sve ti radi savrseno, ali ne znas da igras i pomiri se sa tim.
Cim ti ne mozes da snimis to u roku od 5 min, nisi bas okej.
Edit: sacuvaj me boze tvojih komentara tek sam sada sve procitao

2 Likes

Iskreno mnogo su konfuzni komentari ali mozda stvarno covjek ima neke probleme dok igra, sacekajmo snimak…

Ajoj, nista od Pavon SBC-a kao link za Teveza, izgleda da su se toga setili i price fixeri :smiley:

Capture

petarrejman pametni to treba da sinimim sa telefonom celu utakmicu nemoj samo ti da me ucis kako da igram jer dalje od silver 3 ili 2 mozda ne bi izasao za tebe sam PRO igrac. Shhhh a ovako jedino preko mixera da pustim pa da neko vidi

Posto sam ja do skoro bio na sonyu malo mi je tesko da se snadjem i da pustim bas lepo celu utakmicu.

Tako je, obicno zaglavim na sliver 2, ako se uopste kvalifikujem za wl…
Ma opusteno brate snimices do Bozica valjda, katolickog.

2 Likes

Cekaj, ti nas ovde sve zezas? Zasto bi celu utakmicu snimio? Snimi nam malo cisto da vidimo te muke pa da ti pomognemo.

troluje brasa

2 Likes