{MT} FIFA 19

Igram na Kompu. Kao sto @Theoverlord kaze ako imas drustvo za kucnu varijantu onda ipak PES.

Niko nije hejtovao dok se star wars fan nije ukljucio i rekao da je menu ocajan i da je Fifa detinjasta. Zasto bih se ja cimao sa pecevima a dajem 60 evra za igru? Meni je gameplay u PESu jos od 14 ocajan i mnogo mi je spor i bez povecavanja game speeda na 2 ne bih mogao nikako da igram.

Generalno, na ovom forumu se igra Fifa.
Naravno da ne bi trebao da platis i da posle moras da se zafrkavas da bi imao normalne lige i timove ali tako stoje stvari.
Uvek mozes skinuti pirata…

Pa da, ali mi koji igramo na konzoli ne mozemo skinuti pirata :smiley:
A i Fifa 19 jos nije krekovana na PC.

Za pes sam dao 45e kao prvo a kao drugo odredjeni clanovi foruma se uvrede za sve sto kazes za igru koju igraju. Na postu gde sam trazio pomoc vezano za pes, umesto pomoci sam dobio jedan vid ponizavanja. Toliko o tome.

Na tom postu vidim samo Akirisov humoristicni komentar, ne znam kakvo je to ponizavanje…

Jel mogu u Fifi kontrole da se podese da sut bude na kocku? Ovo obrnuto mi nikako ne odgovara :slight_smile:

Samo zamjeni ubacivanje i sut.

Pojma nemam kako i gde se to menja. Kad dodjem kuci moram malo detaljnije pogledati.

Settings pa controller setting i tu imas sve.

1 Like

Stavis na alternative kontrole i to je to.

Moze u controller settingsu. Meni je to bio problem samo 2008 kada sam se vratio na Fifu. Posle sam se navikao.

@dejan-k Stavio sam na alternative i moram priznati da mi se Fifa sve vise i vise svidja ali sam i dalje ubedjen da je gameplay za nijansu losiji. Mozda utisak kvari sto igram protiv kompa pa su mecevi malo dosadnjikavi, ali isti slucaj je i u PES-u. Tesko je objasniti neke stvari, recimo kad das gol kao da se nista nije desilo, nedostajemi taj odziv u odbrani i presacenje lopte uklizavanjem. Generalno Fifa je odlican fudbal i tesko je steci pravu sliku igranjem protiv kompa :slight_smile:

Ma protiv kompa ja ne mogu ni jednu utakmicu da odigram. Ultimate team samo i to je to. :slight_smile:

Konačno uzeh opet fifu posle par godina, poslednju koju sam igrao je fifa 15. I naravno odmah ultimate team :joy: Mada gameplay se čini dosta drugačiji nego što je bio, igra je dosta sporija, pace nije najbitnija stavka više. Sve u svemu sviđa mi se.

Jedino naravno na šta ću da se fokusiram je ultimate team, sada samo grindujem protiv AI i tu i tami division rivals dok ne skupim finu sumu coina za trejd, pa posle toga ćemo da vidimo.

Takođe fantastično da legende nisu xbox ekskluzive više, mada su im promenili ime u icon :joy:

Bolje igraj rivals, jer su nagrade dobre, pa ces lakse napraviti dobar tim. Ne znam jel planiras da igras vikend ligu. Ja sam upravo zavrsio ovaj vikend, 15 pobeda, 15 poraza. Ok mi je to za prvi vikend. Sad se cekaju nagrade :slight_smile:

1 Like

Reci ovde sta si dobio kao nagradu molim te…Mnogo me zanima

Naravno :slight_smile:

1 Like

Svaka cast za pobede u WL, mene su urnisali prvu nedelju.

1 Like

Kada vidim ko podrzava PES i stavlja ga ispred Fife, sve mi je jasno…
Odigrao sam dosta utakmica i jedne i druge. PES je i dalje daleko iza Fife. Nije ni Fifa bajna, ali za PES je GOTY :slight_smile:

2 Likes