{MT} FIFA 19

Ipak nije, ljudi su pisali ono sto su zeleli da bude.

1 Like

Jović ima odlične ocene.

1 Like

Jovic jedini realno uradjen :muscle::muscle:

I kako se dolazi do ovih kartica?

I tako ja nekako iz 2 pack-a koji ima samo 6 rare gold igraca dobih ovu dvojicu, i jedan pack pre toga Hazard-a. Mogu reci da sam i ja napokon imao srece u ovoj fifi :smiley:

i zavrsih sa ovim timom (FB Ibra umesto Rodrija) :slight_smile:

Boli te uvo brate, ja cekam sutra da vidim sta cu dobiti, bukvalno ako ne izvucem do avgusta nekog igraca koji vredi bar 400k coinsa, necu ni kupiti fifu 20.

Ni ja do ove nisam imao skupe timove, najskuplji igrac mi je bio oko 40k, ali ove godine sam uspeo 2 3 puta da ispratim tim nedelje kad izadje pa je bilo malo bolje, i jos na to ova sreca sa packovima i top :smile:

Kakve veze ima ova Fifa sa sledecom? Po pitanju FUTa. Jel se prenosi nesto na sledecu?

Bas nikakvu :slight_smile: Sve ispocetka :smile:

Prenosi se nesto. Dobijas loyalty packove na pocetku sto duze igras. Mozes iz kataloga da redeemujes iteme koji puno znace na pocetku: razne loan igrace, prosirenja trading pile-a, i najbitnije coin boostove koji ne mogu da se giftuju. Zato nikada ne treba uzimati Fifa guest-ove.

Ali u sustini ko zna na sta ce liciti sledeca Fifa, kakav ce biti reward policy, ove godine su znacajno izdasniji sa nagradama, mozda povecaju i pack weight - ili cak potpuno ukinu market. Takve odluke po meni nemaju smisla. Nikada ne znas kakav je reward iza coska i sve je to sreca.

U prevodu, Jovo na novo :slight_smile:

Da, ali taj pocetak je i najinteresantniji, dok svi ne provale exploite, i nemaju jake timove. Ne treba nikada uzimati za bozic, idealno je uz access uzeti ranije par dana cak (ali meni ipak nije vredno skuplje verzije).

Ma daj brate najskuplji igrac u packu mi je Mane…
prodao sam ga za 100k kad je pocela fifa
Od tad nista nisam dobio a igram ko lud, da nema ovih player pick-ova plakao bih svaki dan

Okeeej, nagrade nikad gore, standardno…

I kod mene, najbolji pick 82. Mada me vise i ne interesuju, odradili su svoje. Hvala EA-u na Belotiju i Gnabry-ju, nadavali su se golova. Mislim da su ti pickovi kako sezona odmice sve manje interesantni, jer ce uvek biti podjednako mala sansa da izvuces neki super pick, a sa coinima ces moci da kupis sve bolje igrace. Od sada se jure neke ikone i ceka TOTS, uz naravno spektakularne Flashback kartice. Sa WL treba prestati, nije vredno. Prosle nedelje sam napravio 11 pobeda iz 20 tekmi i stao. Ceo vikend tezak arbajt i nerviranje, preko dana je neigrivo, a uvece mi se nesto drugo radi.

Ista prica, uzas nagrade, dugo vec bas lose. Ali nema veze odigra se WL rekreativno i to je to. Dosta Fife da me mine zelja :slight_smile:

Šta je ovo zbog anthema crkla i fifa hahhaha

Moze li da se igra Fifa19 online sa sekundarnog naloga?

Da, al ti treba plus/live

Sinoc sam verovatno odigrao poslednju utakmicu WL. Posle 4:0, izgubio sam 5:4, to je to od mene. Dosta sam i izdrzao ovo ponizavanje i nefer maltretiranje.