{MT} FIFA 19

Najgori pek opening u historiji jedan jedini board sam dobio i to omu prevaru od balotelija. Gold2 i vamo elite divizija 5.

Dzabe, untradeable je.

Heh, bas nemas srece, ne videh da si napisao. Nista, utopi ga za neki SBC.

Ja isto slabe pullove, Kagawa iz player picka, ostalo nista, po obicaju. Potajno sam se nadao Ronaldu ili makar Agueru.

Ja sam se nadao iguainu i agueru bar jednom od njih u player picku, medjutim nista…
Probacu ove nedelje gold 1 da isforsiram, deluje vrlo moguce

Koliko je ova FIFA retardirana ovo je strasno, maloprije igram mec i mrtvi Rakitic dva puta zaredom stize Di Mariu i Mbappea u punom trku i otima im loptu iako sam u oba slucaja imao prednost od 2-3m, smijesno.

1 Like

Molim Boga da se PES preporodi i da uzme koju licencu i da se vratim na staro. :smiley:

Igrač bez lopte je uvek brži od igrača sa loptom.

1 Like

Da Mbappe ima 6 lopti Rakitic ga u real lifeu nikad ne bi stigao tako da ta prica ne pije vodu.

Ma ova Fifa je toliko uzasna postala… Pre pre skriptovano.
Sa druge strane, zarazna, a nema bolje simulacije fudbala. Ali da je smece, smece je tesko…
Voleo bih i ja da PES napravi dobar fudbal kao nekada, ali ovo sada sto je PES… Fifu i PES ne treba stavljati u istu recenicu, u istu misao, iako je i Fifa smece :slight_smile:

Odigracu jos ovu WL i bataljujem Fifu… Previse stresa oko necega sto treba biti zabava :slight_smile:

A od ovih kartica, napravise cirkus… Nemoguce je sresti nekoga da ima klasican tim, bez nerealnih i preglupih kartica. Svaki protivnik sarenolikog tima mi zesce ide na k… Kao i sve te kartice…

1 Like

ea ima srca :rofl: zvukao sam ikonu laudrupa u onom headliners sbc, jeste da je basic ona ali ikona je ikona.

Pa izjednacili su sanse igracima koji ne zele da ulazu stotine dolara u tim sa ovima kojima to nije problem jer im je jelte i novcana snaga mnogo veca od na primer nase ovde. Kao da je FIFA pre imala smisla dok su npr postojali samo basic, inform i icon kartice, kakve si sanse imao da dobijes coveka koji ulozi 500 dolara i napravi tim od ikona i high rated igraca, ovako sa svim ovim flashback, liga sampiona, future star, headliners, imas jednaku sansu da se boris sa tim ljudima, pa ko je bolji, ono je bilo totalno neigrivo zato se i igrao samo online draft, dok ove godine nisam 2 puta usao u draft :slight_smile:

Kad smo kod bataljivanja, sad sam svakog igraca discard-ovao, od prvog do poslednjeg, bataljujem fut za sva vremena

Pametno :slight_smile:

FIFA 20 bi mogla biti daleko zanimljivija, narocito ako je istina sta se šuška da ce FIFA Points biti sklonjeno iz igrice :slight_smile:

Nema sanse, ogroman novac uzimaju od pointsa.

Nema smisla, al previse se o tome priča, ko zna sta nam djavoli spremaju umesto toga :slight_smile:

Vidimo se za 10 do 15 dana :joy:

Ma jok, ne vracam se, sve sam igrace izbrisao, od prvog do poslednjeg, nemam nikoga :blush:

Mogao si ih meni prebaciti na cuvanje :stuck_out_tongue:

Danas sam u WL na skoru 8-2… Jos 3 tekme do kraja, a trebaju mi dve pobede za Gold 2.
Uzasno sam krenuo, sa 1-5 skorom, tako da je Gold 2 odlican…

Edit: Uhvacen Gold 2 :slight_smile: Danas 10-3. Ne mogu docekati cetvrtak i paketice :joy:
Koliko je ovo smece od igre, toliko je i kao droga :slight_smile:

Bas razmisljam kako si nekom coinse mogao dati bar. Ja sam odustao ovaj vikend. Bas mi se ne igra…