{MT} FIFA 19

Svi su bili untradeable uglavnom, kako njih pokloniti?
Samo sam ih quick sell-ovao i dovidjenja.
Pocecu Alex Huntera verovatno

Da li se zna kada ce se upgradeovati ocene igraca iz serie a ? vidim za sad su to uradili samo za pl i bundesligu.

Mozda veceras jer je izasao seria a upgrade sbc.

edit: vec je izasao izgleda (Alan je dobio 84 karticu i treci SBC pick)

1 Like

Generalno ljudi su malo razocarani… nije bilo nekih vecih apgrejda seria A IF i Futmas kartica. Nadao sam se da ce makar ovaj moj nesrecni Jordan Lukaku dobiti bar malo nesto… Jedino ko je ulagao u OTW Cancela se ovajdio bas.

Za BL sam lose prosao jer moji crveni IF Gnabry i futswap Da Costa ne dobise nista… pa ni Gotecka, ciji OTW merkam da uzmem, sto je prilicno iznenadjujuce… Za La Ligu, samo ce Dembele dobiti od mojih kartica ali sam gavec utopio u Luiz SBC…

Svi se generalno slazu da je BPL zestoko favorizovan, ne samo jer je prva dobila apgrejde pa su ljudi koji koriste BPL bili u prednosti ovu vikend ligu nego su i sami apgrejdi bolji. Tako da pamet u glavu i samo BPL u Fifi. Ja volim malo hibride da ubacim, ali su mi pretezno BPL timovi i tu sam bas dobro prosao sa +2 za sada 86 Rasforda i 89 Sterlinga (ne zna se koji je veci ubica). Prakticno sada jos samo cekam upgrade HL Markinhosa (koji ce ionalo dooosta losiji biti od FB Luiza, Militaa i ostalih zveri).

Bice interesantno videti koje ce sledece FB kartice da izbace… Mozda Roben? Meni, inace, Vejn Runi pocinje da se isplacuje, daje neke bas bitne golove, ali necu stici da skupim poene za WL jer sam preskocio prethodnu - EA nas na taj nacin tera da budemo konzistentni.

Inace izbegavam ove promocije, sada sa OTW karticama, jer su zesci coin sink i trziste je uzasno naduvano zbog base icon SBC-a (koji je takodje los value).

Cim je stigla mova konzola, kao sto sam i mislio vracam se na fifu, i na fut…
Sve krecem od 0, pa ako neko ima srca i sredstava da prilozi po neki coin bio bih zahvalan, nista puno, samo koliko da kupim neku ekipu :joy:

Ako si zbog toga uzeo pro nek ti je sa srecom :smiley:

1 Like

Fifa je deo mog zivota, koliko god me nervirala moracu da je igram :grinning:
Inace bas malo cu je igrati nista preterano

Nesto razmisljam u kasne sate i odjednom mi padne napamet jedna ideja, tjs zamisao
Zamislite kako bi bilo da EA napravi neku fifu, u kojoj ce biti samo stari fudbal(stare ekipe i igraci, tereni onako blatnjavi i nesredjeni, stare tribine, stare lopte i oprema, itd…)
Kao kada bi napravili neki remake fife 90’ ili jos starije
Malopre sam odigrao tekmu Coventry - Liverpool na The Journey modu i mnogo mi se svidelo, ne znam kako se vama cini ideja ali ja sam to sve osmislio kako bi izgledalo​:joy::joy:
Tacno mi dodje da pozovem EA​:disappointed::disappointed:

1 Like

kakva prokletinja od igre. Moracu da prodam nosioca. Stoji mi re2, kingdom hearts 3, darksiders 3, rdr 2. Pokrenem bilo koju igru i posle 10 min kontam, a sto ne bi opizdio koju partiju fife ?

Ili fifa ili ostale igre, nema izmedju.

5 Likes

Daj nesto meni da ti se ne pokvare :joy:

Da, to je jedini nacin.

1 Like

Koliko je Fifa i FUT postao jadan, dokazuje sama cinjenica da su izbacili karticu Kevina De Brujnea sa ocenom 97. Ovo je postalo pre pre retardirano…

Pa ima dva mjeseca od toga, to su one team of the year kartice.

Pa da li je lik realan?! :joy:

Ocajno…

2 Likes

Svakako je preglupo… Gotivim FUT i odlicna mi je ideja, ali ove fore sa 50 vrsta razlicitih kartica ne mogu da svarim.
Kakav Team of the Year, kakav Kevin sa ocenom 97, nemoj me zaje*avati… Kakav Tores sa ocenom 91, Tevez, Pato i ostala raspala kompanija?
Stvarno je retardirano…
Bilo bi mnogo bolje da imaju samo obicne kartice i da igraci nisu tako pristupacni… Ovo je meni smece, koje moze biti zanimljivo klincima od 10 godina, da furaju igrace sa 97,99 ocenama :expressionless:
Ja se ne secam da je pre ovo bilo…

Edit:
Ono sto me uzasno nervira jesu pasovi. Pa ljudi moji, ovo je haos. Covek od svog gola iz okreta uputi pas svom spicu, kroz moja 4 igraca…

@Exo Jesu oni kidali u svoje vreme, zato su u svoje vreme i imali tu ocenu, sta mi ga sad stavlja?! Stave ocenu 88, a kad pogledas ocena je zapravo daleko jaca.
Ibrahimovic 92, sa nerealnim Paceom i Driblingom :expressionless:

Salomon Kalu, specijalni (ne znam koji), ocena 80 - Pace - 93, Passing - 93!!!, Dribling - 84 i Shoting 82 (cini mi se)
Jovic - takodje neki specijalni, ocena 86, - Shoting - 89, Dribling - 86, ostalo nisam ni video, ali potpuno nerealno u odnosu na ocenu koja pise…
Kevin de Brujne - Passing 99…
Onaj Deeny (spic iz Watforda, cini mi se), ima Shoting Power 99, i Long Shot tipa 95, a ocena mu tipa 80.

Debilnost najobicnija…

Flashback kartice su super stvar samo sto su previse OP, Torres, Tevez i Pato su kidali u svoje vrijeme i zasluzeno su dobili te kartice samo sto su previse OP. KDB je dobio 97 karticu jer je bio vrhunski u Cityju prosle sezone i najbolji veznjak Premier Lige mada se slazem da je pretjerano da ima 97 ali nije samo kod njegove kartice problem ima kod jos kartica glupih ocjena kao npr Ronaldo koji je na jednoj kartici imao cini mi se 98-99 dribling…

1 Like

Nije los ovaj Carnibal promo. Celu proslu subotu sam jurio objective za Taliscu, igranje sa silverima je neverovatan smor jer ove godine cak i SBC Ibrahimovic promasuje potpuno prazan gol, moz’te misliti silveri, kao onaj momak sa Kosova koji se pre neki dan sapleo kod izvodjenja penala. Odradio sam juce i Hulka, kostao me samo oko 100k jer sam utopio neke high rated untradable, i napravio novi tim sa brazilcima. Nemam predstavu sta raditi sa skoro 5 miliona coina. Jel neko zna kad bese pada TOTS po kalendaru?

Generalno, maltene sam dig’o ruke od Fife za ovu godinu. Igracu malo jos za svoju dusu, poneki SBC, ali sam sa vikend ligom zavrsio.