{MT} FIFA 19

Ja sam odradio onaj weekly objective Emre Can sa silver nemcima za 2 sata bukvalno, dobio 9 tekmi tako sto prvi dam gol i protivnik odmah izadje…

Mogao bi taj visak coinsa da podelis sa nama haha :smiley:

Ne, EA momentalno banuje oba naloga zbog coin transfera.

Hm, odradio sinoc Rudiger SBC i kao aj malo da probam novog igraca, opet se podsetio kakav je trash gameplay, uzas, bukvalno je bolje igrati bilo sta.

Znam znam, salio sam se :smiley:

1 Like

Sledeci promo koji nas ceka je Fut birthday gde ce izbaciti igrace sa izmenjenim pozicijama, futbin je predvideo nesto u ovom fazonu:

https://www.futbin.com/news/articles/236/FUT_Birthday

Prebaci meni 300k da kupim Pogbu i Kantea :slight_smile:

Najrealnija fudbalska simulacija in its best

@padawan i ja odigrali

3 Likes

7-7 je najopasniji rezultat

2 Likes

To je bilo vece kada su se posebno istakli Nojer i Petr Ceh. Razvilo se ljuto rivalstvo i ovih nekoliko prijateljskih sa Akirisom me je malo vratilo Fifi usred ljute bitke sa Sekiro bosom. Uzeo sam malopre na pozajmicu Akirisovog omiljenog igraca, malo ljudi zna da je poceo karijeru kao LB. Naravno, promena pozicije ingame. :smile:

https://www.futbin.com/19/player/20008/Mohamed%20Salah

Mogao si da prijavis i sinocni ishod. I screenshotuj sa kakvim timom igras :joy:

Evo mog

Da ne zamaramo dobre ljude sa Xbox republike sa nepotebnim detaljima :smile: Btw timovi nisu nesto - mogao bih da napravim i 5x jace sa ovom kolicinom coina - ali to ipak ne radim jer bolji tim uopste ne donosi toliku prevagu. EAtuna to nekako na kraju sve izbalansira. :smiley:

Isuse, opet dva dana izgubljena u grindu za weekly objectives (Boateng i SMS). Taman kad sam odustao od Fife, poceli da “poklanjaju” dobre igrace u BD promociji, tacno znaju kada treba malo da daju gas. Guarin mi je sinoc na kraju vec bio previse. Nekako sam uz silno mucenje izgrindovao ovu dvojicu jer su se svi iz WL preselili u Rivals (znaci 11 u boxu counter attack spamming all day), a onda je za Guarin objective usledio brodolom i 0-7 start u online singlesima. Utakmice na 1-crtica konekcijama, svi oce da igraju “kuci”, propustio Partizan-Zvezda… Jos, kao, imam jak “kineski” tim, ma kakvi, kao da igram protiv top 100, ili pravih kineza na 56k modemima.

Moze se desiti da EA od sledece sezone batali coine i market (cime ce resiti i problem ilegalne prodaje coina), prebaci se na pack only i da nas ubija sa ovakvim objective-based promocijama cele godine. Nadrljali smo. Btw obratite paznju na market price za Prime R9: 15 miliona coina je cini mi se najveca koju sam video.

Procitati sve sam uspeo, razumeti isto tako nista nisam uspeo :grin:
Imam osecaj da ce mi te stvati u FUTu vecito biti konfuzne.
Ja znam da pokrenem utakmicu, zaradim coine, kupim igraca na Marketu i opet pokrenem utakmicu :joy:

I sad zamisli da imas karima benzemu u timu koji je 87, a imas weekly objective da dobijes istog tog benzemu koji je 92, sve sto treba da uradis je da pobedis 10 online matcheva a da u svakom mecu postignes gol sa poljskim igracem npr.

Znaci ne moras da kupis tog benzemu za 280.000 coina nego je te tvoj ako odradis “quest”

I kontas, sta je tu tesko mogao bi to odradim. Kontas ti i 35 miliona drugih igraca. I krece ludilo.

Eto ti grind objasnjenje.

5 Likes

Drugar malopre izvukao ovo…

ja dobio maregu iz porta, al ne mogu se zalit kostao me sbc 4000 koina, sve ostalo sam imao

Prilican haos je nastao oko ovih Prime Icon SBC-ova, toliko da je cak Eurogamer napisao clanak o tome.

Pozdrav…valja li ovo sta.?..igram par dana Fifu i vec sam se pokajao ali sta je tu je.
com

Odakle ti Ronaldo ako igras par dana?

Izvukao ga u pack-u kad sam resio sve one pocetne zadatke…

Odigraj neki tiket, i gurni slobodno 200€
Mnogo srece imas, ja sam igrao fifu od avgusta, nisam izvukao igraca vrednijeg od 80k nikad…

1 Like