{MT} FIFA 19

Bas jadne nagrade…

Evo nas u finalu. Cekamo utakmicu za 3. mesto pa igramo.
U cetvrtini finala smo uzeli 3:0, a u polu-finalu skromnih 1:0 :slight_smile:
Sad ce trema da me uhvati i da nas nabuse :grin:

S obzirom da je besplatan ulaz i da nije igraonica, vec OPENS, nije tako ni lose. Ljudi izdvojili citav dan, doneli grickalica, sokova, cimaju se oko organizacije i jos ti daju nagradu sto si dosao da se igras, nemojte zezati :slight_smile:

4 Likes

Evo i da bacim sliku sa turnira, malo kasne, ali tu su :slight_smile:
I da zavrsim post… U Finalu smo uzeli 2:1. Od 55’ smo gubili 0:1, neki ruzan gol na odbijanac, vec u 65’ Pjanic daje takodje gol na odbijanac. Produzeci, guravo je, mase oni dobre prilike, masimo mi 100% sanse sa 5 metara. 120’ minut, mi u napadu i meni nesto kao da govori da ce skriptovana Fifa da nam da pobedu. Govorim drugaru da centrira, bas sa mislima da ce nam Fifa namestiti pobedu i da se nece ici na penale. On odluci da krene sa driblingom u kazneni prostor. Ronaldo se gura sa Alexandrom-Arnoldom i uzima taj duel, ulazi u kazneni prostor i daje povratnu za Pjanica koji je prosledi Mandzukicu na nekih 12,13 metara, odakle puca u samo raslje, skida paucinu i donosi nam pobedu :grin:
Sudija svira kraj cim se izvela lopta sa centra, tastatura i slusalice u nasim rukama :joy:

Life is better with a dog :grin:

A ovi klinci su stradali 8:1 :frowning: (ja naravno, srecan zbog rezultata :grin:)

7 Likes

Kakve smorene face ovih klinaca. Dobro finale kakvo samo Fifa moze da izrezira. Mala senka sto je radila skripta u 120 min ali sta da se radi, Fifa je to.

1 Like

fifa-20-hazard-vvd-covers

1 Like

Izasla 19 u Vaultu pa malo igrah.
Osim grafike koje smece jbt. Gameplay 16 svetlosnu godinu ispred.
Definitivno su uke***i sa frostb. eng. Stariji je bio daleko bolji i imao potencijala za mnogo bolju nadogradnju.

1 Like

Ja se ne slazem sa tobom, fifa 16 je previse spora, bar za moj ukus.

A jaooo, free kick 99

1 Like

Dzaba kad gol neces dati :joy:

1 Like

Oce biti neki extra early access za ovu fifu :sob::sob::sob:
ko ce cekati kraj septembra

1 Like

Oce, kao i za svaku drugu, s tim sto sada ima EA Access i za PS4. Uslov je bio da se preorderuje ona najskuplja verzija, ili da imas pretplatu za EA Access.

1 Like

Ikone gore za sada

Treba da stave Akirisov citat na sred kutije.

Hahahahaha na koji mislis?

Edit: mislim da mi je jasno :crazy_face: