{MT} FIFA 19

Je l neko probao da uradi sbc za Azara?
I koliko mu je coinsa trebalo ako je pokusao?

Ja ne mogu da radim sbc jer mi je pun unassigned trade pile, ali planiram… zavisi od srece sa packovima, moze da te izadje sve izmedju 400-700k.

Inace uglavnom se slazu da ne vredi, mada ja bih radio. Takva kartica bi na trzistu kostala minimum milion coina, a ako bude dobijao jos POTM verzija a oce sigurno, sanse su da ce zahtevati neku od prethodnih special verzija pa onda ces moci da radis samo upgrade.

Tako sam i mislio, ali sa druge strane ako krenes kasnije da pravis tim koji nije iz epl onda si u problemu jer ne mozes da ga prodas…lucas se trenutno svima isplatio jer je sbc bio dzabe

I jos jedno pitanje, trenutno sam silver 1, ostalo jos 6 tekmi pa mogu i u gold pa me zanima sa kojim rankom si automatski kvalifikovan za sledece takmicenje?

Hm, nisam sto posto siguran za auto kvalifikaciju. Ja sam zavrsio silver 1, malo mi je falilo do gold 3 ali nije nikakav problem da osvojis 2000 poena tokom nedelje ako iole igras rivals a naravno da hoces zbog nagrada. Ja vec imam skupljeno skoro 1500 poena za sledecu wl. Sto pre redeemujes ucesce u wl, pre ce da krenu da ti se gomilaju poeni za onu tamo… Nisu to lose smislili, bolje je na kraju dosta od DKT turnira i mislim da ce WL zbog toga biti kudikamo laksa jer ce je igrati vise casual igraca.

Sa silver 1 ide auto kvalifikacija jer osvajas 2000 peona. Mada i sa silver 2 dobijas 1000 pa je lako svakako da se kvalifikujes za sledecu nedelju…

Ja zavrsio u gold 3, i zadovoljan sam nagradama, samo jos da vidim sta cu izvuci, a imas i pravo da ce wl biti laksa nego prosle godine, i to dosta laksa…

Evo i ja upravo završio. Opet isto kao prošle nedelje, ja zadovoljan. Možda je moglo i bolje, ali to je sto je :slight_smile:

1 Like

Sto ne mogu jos da preuzmem nagrade iz wl, taman sam mislio da ce biti dostupne cim se takmicenje zavrsi…?

Nagrade se dobijaju cetvrtkom, da znas. I to tamo predvece, oko 6,7. Ne znam tacno.

Mozda cak i koji sat kasnije…

Jesu oni izbacili one online divizije kao prethodnih godina?
Vidim da ima single player divizija, ali mp ne mogu naci :confused:

Igrao sam taj rivals. Nemam jos tim, a ubacuje me sa ljudima koji imaju igrače po 90 ocene… Smor mi je to :confused:

Jesu izbacili su, taj rivals je umesto divizija. Ali u Rivals-u imas divizije isto.

Bas sam se smorio zbog ovoga :disappointed_relieved:

Rivals je 100x bolji, skontaces posle 1. nedelje i nagrada u cetvrtak. U online sezoni bi te isto uparivao sa igracima 90+, upadali bi ti igraci iz visih divizija, bio je mnogo gori lag prosle godine, a nikakve nagrade.

Jaoj juce sam igrao fifu sa drugarom, oprao me je…Ne mogu da mu se pravdam da nije isti gameplay u fifi i u fut-u, ne veruje mi :joy:
Ne znam za vas ali meni je razlika ogromna :smirk::smirk:

Ljudi imam problem ne mogu da resim ovo ako neko zna, bio bi zahvalan!
Trazi razlicite lige!

Treba ti loyalty na bar jednoj od tih kartica. Tako će onda chem dobaciti do 100.

Ljudi jedno pitanje, gde sve mogu da se dobiju oni fut swap igraci?

Trenutno 2 u weekly objectives. Pre toga je bio 1 u daily i 2 kao sbc.

1 Like