{MT} FIFA 19

Jel samo meni EA server u k?!

Vec 40 min ne mogu da se konektujem…

Edit: evo uspeo sam,ali sad ne mogu sa drugarom da odigram online prijateljsku… Isti problem kao i kod CODa… :confused:

Ne, svima je.

Ja bih ovu Fifu nazvao “Pas na prvu”. Stvarno su prelose odradjeni pasevi i bukvalno komp odredi kome ce igra ici, a kome ne.
Sad odigrah remi, ali ako je momku bila 1/5 pasova a da nije na prvu, evo glave.
Jednu akciju je napravio tako sto je samo davao paseve na L2 (one kao skill pasove). To prolazi kuda Mojsije ne bi prosao -.-’
Na sve to moram dodati i sudije koje nikada gore nisu bile… Za sta sviraju penale i sta ne sviraju za faulove… Uzas :confused:
Iskreno, iako imam pozitivan skor na FUTu, goru Fifu nisam igrao…
Za mene je ova igra razocarenje…

Valja li ovo cemu? :slight_smile:

1 Like

Veruj mi da je dobra ekipa za gold 2 u wl :blush:

Je l’ moze neko iz kataloga da mi posalje na drugi profil ovu loptu

1

Xbox one, username: nikola89pfc, hvala!

Poslao. Ima ih vise, iz razlicitih liga. Ako hoces bas neku posebno, javi.

1 Like

Jel se meni cini ili je Fifa novim update-om postala malo sporija?

Jeste, ali je meni makar malo bolji gameplay.

I meni. Mnogo sam je kudio na pocetku ali mi se cini da je brzina mnogo sporija posle ovog updatea. I da je gameplay malo izmenjen.

Ali kao i sa svakim patchom, moze biti i placebo :smiley:

Nisam ni znao da je bio novi update, tako da ne bih rekao da je placebo :slight_smile:

1 Like

Nisam ulazio u fifu 5 dana zbog obaveza, dodje mi da placem, sta kazete kakav je taj update?

Doci ce ti opet da places :grin:

1 Like

Haha sto?
Toliko je lose?

Ljudi imam jedno pitanje, nisam otvarao nagrade 5 dana od WL, i preskocio sam prakticno jednu wl onu od prosle nedelje, kada sam otvorio nagrade dobio sam sve kao sto se i inace dobija za silver 2(ostalo mi je jos 9 utaimica da odigram a nisam stigao…), medjutim nisam mogao se registrujem za ovu sad WL, kao da se taj token za kvalifikaciju negde izgubio…pise mi samo da imam 1200 poena, zna li neko zasto?

Ako neko od ljudi sa foruma hoce da ponekad odigramo fifu dok cekamo wl, neka me doda. gt:peksonvil
konzola ps4

jel igra neko fut? kupio sam igru upravo, skida se. nisam posteno ifrao fut od fife 13,14… neki saveti za pocetak? @padawan ti cini mi se da igras?

Dobrodosao u pakao. :smiley:

Za pocetak, treba ti ozbiljna mentalna stabilnost. Ogroman broj ljudi vrlo brzo odustane, shvati da nije vredno vremena i zivaca, da se ne nagradjuje skil, da previse laguje, da je pay-to-win… Vecina na benchu je odustala nakon mesec i po, a to su iskusni, hardcore igraci. Ako si jedan od onih koji ne umeju da istrpe cest poraz i zagarantovanu frustraciju, misle da su pro, postedi sebe muka i bolje igraj journey, karijeru, mozda neke klupske sezone. UT koristi duboko kodiranu “rubberband” mehaniku koja petlja sa sadrzajem svake utakmice klackajuci sanse u zavisnosti od raznoraznih faktora. Dodaj na to kilave servere i dobices recept za klinicko ludilo. Dakle, ako si navikao da se oslanjas samo na skill, da dominiras u multiplejeru, ovde ce to tesko ici jer EA zeli “dramatic moments” u svakoj utakmici koji ce te dovesti do suza. Ako ti je to okej, generalno volis fudbal, nemas nista protiv da izgubis besane noci i zrtvujes (ionako beskorisne) socijalne odnose - onda slobodno nastavi da citas.

FUT je relativno kompleksan mod i trebace ti dosta vremena da pohvatas samo neke osnove kao sto su pravilno koriscenje consumable itema, trejdovanje na marketu, hibridni timovi koji se sastoje iz vise liga, cake sa promenom formacija unutar igre itd. Predlazem da nadjes neke guidove na netu, youtube tutorijale, begginer tips i tako to, i naravno da krenes da igras FUT sto ce ti samo po sebi otvoriti gomilu pitanja. Naravno mozes i ovde da pitas jer tema je preobimna da bi se smestila u jedan post. EA forum je takodje sjajan izvor informacija, ali nije bas friendly prema pocetnicima i vecina tema odnosi se na cene igraca. Aukcija igraca ili “transfer market” je veoma dinamican u toku cele godine, to je “srce” UT-a isto koliko i sam gameplay.

FUT radi pristojan posao u objasnjavanju nekih osnovnih mehanika u okviru ingame tutorijala, hemije medju igracima, itd, tako da za pocetak, dobices neke jadne packove i sastaviti neku ubi-boze tim od bronzanih, srebrnih i najjeftinijih zlatnih igraca sa kojim bi te sravnili sa zemljom online. Upadas kada se sezona ozbiljno zahuktala, ali lagano, kreni od resavanja onih pocetnickih objectiva koji ce ti doneti neke coine i packove.

Bitna stvar za pocetak: koliko god ti se cinilo da bolji igraci donose ogromnu prednost unutar igre, i da ti treba previse grindanja coina da ih kupis, nije zaista tako. ako naucis bas dobro da igras, mozes lagano da se nosis sa 100-tak puta skupljim timovima jer je EA balansirao gameplay uz pomoc chemistry itema koji daju ogromne boostove cak i pocetnickim karticama.

Takodje, nadam se da nemas generalno neki uzasan problem sa kockanjem. Onda se drzi podalje od ovog moda jer se zasniva na otvaranju packova i sreci u izvlacenju kartica. EA je potpao pod ozbiljan reflektor regulatora zbog ovoga i cela stvar je adiktivna kao online poker.

Hajd sad polako kreni i pitaj konkretne stvari :smiley:

.

3 Likes

Moj savet ti je da za pocetak gradis tim Serije A (Italija) ili Francuska liga… Jeftiniji su igraci u odnosu na Premijer ligu. Premijer liga je malo izvikana i cene igraca su previse napucane.
Na primer, tim sa prosecnom ocenom 83 me u Premijer ligi kostao koliko i tim sa prosecnom ocenom 85, iz Serije A.
Ikardi i Imobile (87 ocene) su jeftiniji od Gabrijela Zezusa (83). Sve u svemu, pocni da sklapas tim sa nekim najjeftinijim gold igracima, kako bi koliko toliko mogao da pariras.
Nemoj da te nervira to sto sa timom od 77 prosecne ocene igras protiv nekih specijalnih kartica i prosecnim timom od 87,88… Tako je kako je.
Fifa je inace vrlo iritirajuca postala i nikada nije kidala zivce kao ove godine. Mnogo je skriptovano i nekad (cesto) je sve van tvoje moci… Ako je skriptovano da primis gol, primices…
Meni se iskreno ne svidja ova Fifa, jer ovde skill i nije toliko presudan, kao nekada :frowning:

Puno srece i zivaca. Ako budes bio za mec, pisi :slight_smile:

1 Like

Moj savet ti je da nepocinjes. Nije vredno. Ako bas hoces da igras, onda lepo popi pivo ili uzmi neko opojno sredstvo pa pocni :joy: Stvarno je kidanje zivaca…

2 Likes