MT: Gears of War 4

#Gears of War 4


Developer: Coallition
Izdavač: Microsoft
Platforme: Xbox One, Windows 10
Play Anywhere: Da
Datum izlaska: 11. oktobar 2016. Early Access: 7. oktobar 2016.


Nova saga započinje sa tri nova lika: JD Fenix, Kait i Del, koji nakon napada na njihovo selo pokušavaju da spasu svoje voljene i otkriju izvor nove pretnje. Ukoliko želite da saznate više, pogledajte 20-minutni video koji vas uvodi u igru:


Kampanju možete igrati solo, split-screen co-op i online co-op (omogućen je cross-play između Xbox One i WIn 10 igrača)


##Multiplayer
Game modovi: Team Deathmatch, King of the Hill, Guardian, Warzone i Execution, uz dodatak novih modova: Dodgeball, Escalation i Arms Race. Multiplayer takođe ima dve playliste - “Core” i “Competetive”. Core je za opuštenije igranje dok je Competetive za igrače koji žele više izazova. Deset mapa je dostupno u startu.

##Mape


##Horde 3.0
Čuveni Horde mode se vraća i nudi nam pet klasa: engineer, soldier, scout, shooter, heavy. I dalje, cilje je da se pet igrača odbrani protiv 50 talasa protivnika, a svaki deseti talas sadrži boss battle. Igrači će moći da izgrade svoju bazu i prepreke kako bi im pomogle u odbrani.


Preporučene PC konfiguracije

10 Likes

Da li je moguć online cross-play co-op?

Jeste.

1 Like

Moguc je cross play co-op i horde, a MP nije?

Upravo tako. Co-op i horde mogu cross play, dok je MP rezervisan svaki za svoju platformu.

Gears of War 4 Collector’s Edition: Unboxing :smiley:

Nekoliko snimaka igre u HDRu

4 Likes

Odlicno izgleda :smiley:

1 Like

Ali su HDR snimci potpuno besmisleni na obicnim monitorima i TV-ima.

1 Like

Ja mislim da se cak i ovako na nasim obicnim ekranima vidi da je nekako bolja slika. :smiley:

1 Like

Ja mislim da je HDR glupost. Glupost u smislu da nema potrebe za hardverskim HDRom nego da se to isto moze postici softverski ali su ju jednostavno halapljivi pa hoce pare da uzmu na sto je vise moguce nacina. Ovde je kap crno skroz crno? A sta je sa oled televizorima? Moze biti crnje od ugasenog televizora

1 Like

Gresis, radi se o cistom hardveru i gamutu boja koji TV jednostavno moze ili ne moze da prikaze.

A za OLED kazu da je mnogo bolji od svega ostalog (podrazumeva se da ce svi za 2016 imati HDR). Ne samo zbog crne, nego sve boje “iskacu” zbog tehnologije prikaza.

E sad drugo je pitanje da su nekome boje bas presudne za gaming dozivljaj. Vecini verovatno bas i nisu, i ne mogu da opravdaju razliku u ceni…

Koliko sam razumeo HDR još nema standard (na kom se radi) i da ga svaka kompanija (za sada) drugačije implementira. To znači da Samsungov HDR nije isti kao LGijev.

Navodno bi vec trebalo da su se dogovorili oko standarda (jedan vazi za OLED sa “crnjom crnom” a drugi za LCD sa svetlijom belom).

Da li neko zna gde ima najjeftiniji PC cd key da se kupi za Gears 4?

1 Like

Kupis 1070 ili 1080 i dobijes ga dzabe… Pogledaj na ebay, izbaci po neko ko je kupio navedene graficka a nece GoW da igra… Pazi da te ne zeznu, one $20 kodove su sve ponistili…

Kupovina 1080 zbog Gearsa 4 mi ne izgleda kao razuman potez.

Mislim da cu izbegavati ebay posle toga sto se desilo.

Dobijes ekstra igru+si obezvedjen za VR na pc-u… :smiley: Gde ces bolje?
Inace, verzija za PC je 80 GB :smiley:

Kupi grafiku i prodaj kod :slight_smile:

Btw veceras ja igram prvi a ti vidi kako ces :wink:

Cekaj da primenim sifru…
Hahahahah, nisam ispao iz forme :smiley: