MT: Gears of War 4

Hahahahaah… Sram te bilo nevernice, ovamo se zaklinjes u sony i ps4, a sada trazis Xbox da igras girse… Sramota… Mislim da postoji posebno mesto u paklu za takve sony izdajnike :smiley:

Meni je trajala malo duže, zbog težine, ali da, valjda je nekih 8-9 sati trajanja na normal težini.
6.5 sati traje kampanja ako je za poverovati HLTB sajtu:

@jahalang0112

Isti slučaj kod mene, samo meni supruga uvalila XO, za PS4 nije htela ni da čuje. Niko više od nje nije verovao u Kinect, kontala biće milijardu igara za tu glorifikovanu, precenjenu web kameru.

2 Likes

Upravo zavrsio kampanju i samo cu reci vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :smiley:

Ako nabavis javi, pa cemo se lako organizovati. Imas kod mene i Gearse i Halo, i Sunset Overdrive (jer znam da te zanima :slight_smile: )

Ma zene su krive za sve :smiley:

2 Likes

A sada da skupim sve collectibles :smiley:

2 Likes

Luđače :smiley: Svaka čast…

1 Like

Hvala :smiley:
Komoletirao sam kampanju upravo, uzeo i poslednje collectibles :smiley:

1 Like

Molim tebra :smiley: Tjerate me da uzmem GoW, živ ne bih znao kako da sve igre pređem :anguished:

Neces se pokajati ako uzmes :smiley:

Bas sam pre 2 dana upalio XO i vidim stigao mi neki kod za GoW 4 od MS za neki add on u igri. Dobio sam ga jer sam davno preorderovao GoW remaster. Bas stvarno svaka im cast, svako toliko nesto daju…

Na stranu glupi roboti i ko ih izmisli, pucanje je zaista veoma zadovoljavajuce a grafika na momente izgleda kao wallpaper. Tako je kada imas talentovan tim da handcraftuje gomilu asseta. Neko je spomenuo da je na nivou Witchera, retke su igre koje postizu taj wallpaper look. Padaju mi na pamet Fable 2 za X360 ili u skorije vreme Bloodborne.

2 Likes

Sta fali robotima? Meni su sjajni, odlicno su ih ubacili u story, i zanimljivi su za borbu.
Mnogo znace i u hordama gde sada ima mnogo vise raznovrsnosti.
Ja sam pred kraj treceg act-a. Jos malo mi ostalo(hardcore tezina).

VELIKI SPOILER-I DALJE, ČITAJTE NA SOPSTVENU ODGOVORNOST.

Želim samo da zagolicam maštu onima koji su prešli igru, a možda i neku diskusiju da pokrenem vezano za onu devojku iz ove poslednje Gears družbe. Njoj majka biva zarobljena i pokušavaju da je pretvore u novu kraljicu. Ona na kraju izlazi iz pećine sa onom narukvicom, ukrasom za jelku (čime već) i kaže: “It belonged to my grandmother. I’ve never met her.”
Da li to možda znači da je njena baba (DAJ GLAVU BABA) ona kraljica iz prethodnih delova Gearsa? Ako jeste, zbog čega je to tako, šta mislite? Ali, po meni najvažnije pitanje jeste, da li je sada ova mlada devojka naredna meta?!

Za vikend zavrsih kampanju, Odlicna je igra bez dileme. Od pocetka ka kraju sve je bolje i bolje iskustvo. Neprijatelji nikad raznovrsniji i uvek mi je bilo zanimljivije da se borim sa onim stvorenjima sto hodaju na cetiri noge, u poredjenju sa klasicnim cover neprijateljima. Definitivno je igra u dobrim rukama.

Mada jesu novi karakteri malo bledi: smart-ass + wise-ass + smart-ass. Njihovi komentari su cesto na mestu i smesni, ali i dosta puta nepotrebni. Negde lepo procitah da J.D. vise lici na sina Nathan Drake-a nego Marcusa. Mada hej, nije kao da su i prva tri dela karakter studija, sve over-the-top-badass-testosteronom-ispunjeni vojnici, ali valjda smo na njih navikli.

Uglvanom, ko god se premislja za igru, nemoj!

@loodacha, e da, bas kontam zasto je igra na kraju zumirala na ogrlicu, i onda krenem da razmisljam zbog cega njenu majku nisu ubili nego onako, pada mi na pamet i ona kraljica iz prvih delova, ali nesto nisam dalje ni razmisljao niti povezao. Ali bas kul!

2 Likes

Juče sam po prvi put u životu igrao Horde mode i mogu reći da sam oduševljen i najvažnije, navučen. Žestoko navučen. Da vam ne otkrivam toplu vodu, znate dobro o čemu se radi, talasi neprijatelja dok se igrači brane kako znaju i umeju, ali opet, posebna je tu hemija i napetost među igračima, oživljavanja, clutch igre od strane jednog igrača jer smo svi ostali zaginuli (živeo @ph1beropt), postavljanja barijera, mitraljeza, uloge (sniper, scout, itd.). Ludilo. Ovo je nešto najbliže Destiny raid-ovima što sam iskusio kada je u pitanju PvE sadržaj. Can’t wait for more.

P.S. Nemoj da vas sanjamo. Gledam u vas, @prekanator i @ninja

P.S.P.S. Ne oživljavajte ovog čoveka u Hordama :laughing:

5 Likes
1 Like

Tu sliku ćeš videti jedno 1000 puta u toku igre :smiley: Ali je poseban osećaj kad uspeš Boomshot Headshot :smiley:

3 Likes

Ja mislim da je @xX8Lampard8Xx uspeo par puta juče da zabode taj headshoot koristeći boomshot, ali svakog puta kada bi uzeo tu pušku, samo bi čuli @Milan89SD kako govori: “Ako se ubiješ tom puškom, neću te oživeti” :laughing:
Ja lično izbegavam neka oružja u nekim igrama, tipa sniper-e u Halo igrama, eksplozivne puške u Gears-ima. Ja sam više “kiša metaka” kind-of-guy.

1 Like

Aha, pogotovo kada si poslednji igrac i ispalis granatu misleci da je napokon kraj talasa, a umesto toga pogodis novine ispred sebe i uradis head shot samom sebi :smiley: Oh, kad se samo setim :smiley:

@umnjak, @Milan89SD, @fskpzns i ja

1 Like