MT: Gears of War 4

Meni je od Gearsa u sećanju ostala kampanja iz 3 na Insane, gde smo, iz nekog razloga, zaglavili kod Lambent Zerkera, i ginuli kao nezdravi, igrali smo taj deo pola godine valjda. Ja sam još nabavio i tog bossa kao accessory za avatara, kad god bi mi @gospodin_covek slao neku poruku bi dobio flashback :smiley: Ali je bilo urnebesno kad god smo igrali.

Drago mi je da Gears 4 izaziva sličnu atmosferu :slight_smile: Za Judgement je zabava opala, ali je izgleda ovde vraćena.

Jel neko za horde od 21h? Da predjemo konacno svih 50…
@Milan89SD
@loodacha
@ninja
@umnjak
I ko vec sve ima igru? Vi sa pc??

1 Like

Jel se dobija neki opasan achievment kad se predje 50-ti talas?

Ja večeras neću moći, sutra sam za 100%. Ako se okupite večeras, sa srećom, pocepajte ih

Dobije se 25G.
Nije “rewarding” kao u gow 3 - 10G :joy:

Sutra se vraćam kući, ne računaj na mene večeras

Ajmo tigrovi,pocepajte ih :slight_smile:

Da li je neko pazario deluxe edition, mislim da sam provalio neki bug ali moram da potvrdim jer nisam siguran da je moguc stalno.

Niko nije… Koliko ja znam…

Nista onda… :slight_smile:

Nisam imao vremena dva dana za konzolu.
Večeras sam tu 100%. Očekujte me oko 20h!

Interesantna stvar :slight_smile:

1 Like

Promene i izmene u igri.

Jel neko dobio ove prethodne delove uz četvorku?

Ja još uvek ne

1 Like

Presao sam i ja kampanju, na hardcore.
Kao i prethodne 3(judgment ne racunam) i ova je fantasticna. Gomila epskih scena, novi protivnici.
DB’s su odlicno odradjeni, po mom ukusu, za divno cudo jer sam mislio da mi se nece svideti napucavanje s njima(kao sto u Halo ne volim da se borim protiv Prometheans, izvinjavam se sto smaram u svakom drugom postu sa Halo :smiley: ).
Swarm, sa druge strane, takodje odlicno odradjeni, iako mnogi koji nisu igrali igru misle da su reskinovani locust-i, definitivno nisu, mnogo su pametniji, agresivniji i nezgodniji, samim tim i vece zadovoljstvo kad ih ocistis.
Prica, solidna, sasvim korektna, ja sam na pocetku igre(posle 1 Act-a) bio u party s jednim od nasih drugara, i bukvalno sam znao sta ce se desiti, kako ce se prica odvijati, iako nigde nisam procitao neki spoiler, bilo je ocigledno. Pretpostavio sam na osnovu jednog trailera i bio sam u pravu. Na sta mi je on rekao, cekaj kraj… Sacekao sam kraj i dalje ide spoiler… :slight_smile:

VELIKI SPOILER KO NIJE PRESAO NE OTVARAJ

Onaj kraj, gde Reyna na kraju predaje medalju Kate, epski i postavlja odlican temelj za Halo 6. Nista nije potvrdjeno, ali 99% je prababa od Kate Quen Myrrah, da su zato jedino Reynu ostavili zivu kako bi ponovo predvodila Swarm, kao Myrrah sto je Locuste. Ono sto niko ne spominje a sto sam ja skapirao je da Reyna na spanskom znaci kraljica=queen). Tako da, jos jedan dokaz odnosno zackoljica koja ide u prilog ovoj teoriji. U sledecem delu, ocekujem Kate kao glavnog protagonistu, uz JD’a, Del-a i Oscar-a.
I ako bi neko ko je presao, mogao da mi rascisti samo vezu izmedju swarm i locust, bukvalno u trenutku desavanja te cutscene kad su pricali o tome, meni telefon zazvonio, a da kopam sad na yt da trazim nesto me i mrzi :smiley: Pa ako bi neko bio ljubazan, kako su povezani Swarm i Locust…

2 Likes

Prvo, napisao si u spoiler sekciji “odličan temelj za Halo 6”. :heart::heart::heart:

Drugo, odgovor na tvoje pitanje koje je ujedno i spoiler (spoiler alert):

Swarm je zapravo evoluirana verzija locust-a. Nakon trećeg dela sve su ih pobacali u onaj rudnik, jer nisu mogli da unište te kristale (polomiću čaše od kristala), a to su im zapravo bile neke vrste čaura. Tu su godinama hibernirali i evoluirali. Sada su porasli i postali the swarm, povezani su međusobno svi u jednu veliku neuralnu mrežu (fb za locust-e) i mnogo su gadniji, opasniji neprijatelji. Hvala na tvom odgovoru, ali ne mislim da ćemo u narednom delu igrati kao Kate, već mislim da ćemo spašavati nju, opet u ulozi JD-a. (Master Chief spašava Cortana-u, JD spašava Kate, I rest my case.)

1 Like

Profesionalna deformacija :frowning:

Hvala na odgovoru!

Nisam mislio da cemo igrati kao Kate vec upravo to, da cemo je spasavati… Videcemo mozda i ona postane evil kao koleginica iznad pomenuta.

Sinoć DVA puta do kraja u Horde modu.
@Milan89SD, @loodacha, @xX8Lampard8Xx, @dejan-k i ja

6 Likes

“Auh,nismo mi valjda sinoć…?”
“Ooooo da…do kraja. DVA PUTA!”
:wink:

1 Like