MT: Gears of War 4

Horde su zaista odlične i neverovatno zarazne. Šteta je što je i Battlefield izašao odmah posle, jer većina hrli toj igri, ali kontam rasplinuće se i ta zaraženost. Uglavnom, serveri lepo rade, odmah se nađe ekipa, ali nažalost mnogi izađu ili ispadnu nakon 25-30 talasa. Juče su ta mesta popunili naši momci i uživancija je mogla da počne. Najviše mi se sviđa svo to taktiziranje, hoćemo li trošiti novac ili ne, hoćemo li turete ili ne, koju će ko klasu da koristi, gde ko ide, šta ko radi, odakle naviru neprijatelji i tako. Komunikacija na nivou, a isto tako i atmosfera igre.
Malo je reći da sam navučen. Jedva čekam da se vratim sa posla i da opet uletim u Horde 3.0!

Jedina zamerka mi je snaga Scion-a. Ako niste znali, oni čak poznaju i Silu iz Ratova Zvezda, pa mogu da vas privuku koristeći Silu i ubiju pesnicom iz daljine. Primer :laughing::

http://xboxclips.com/Emiraga88/1b7aed62-e526-4a0f-886b-2fd3af3568cb/embed

@xX8Lampard8Xx Evo klipa od juče, da vidiš kako mi je zabagovala sesija. Ako načuljiš uči, čućeš lika iz tima koji je zakovao tokom sprint-a i samo se čuju stope tokom celog trajanja clip-a.

http://xboxclips.com/Emiraga88/989570da-7a09-45ac-99fe-0b48ef3cdac6/embed

2 Likes

Velika steta samo sto nema ljudi, kao sto je bio slucaj sa Halo recimo…
Da nas je jos bar 3-4 koji igraju daily, gde bi nam kraj bio…

1 Like

Juče sam upao na brzinu i zeznuo taktiku verovatno :slight_smile: Ali uspeli smo da odigramo svih 50 nivoa. Odlično je, i ja sam za kad se skupimo. Samo sledeći put sa sluskama pa da vam ne kvarim :slight_smile:

1 Like

Ja cu preko PCa kad kupim igru

Upascu sa malo off-a, ne zamerite… Kad si spomenuo vec PC… Ja ne znam koliko vi dobro igrate na konzolama, ali za mene, oni koji igraju na PCu imaju daleko vecu prednost u odnosu na nas koji imamo konzole… Smatram da je nemoguce nauciti tako dobro pucati kao na pcu :slight_smile:
A cini mi se da je neko pisao jednom, da u stvari mi imamo prednost (vlasnici konzola)

Ma kako smetaš? Pomogao si, nema nikakve smetnje ni ljutnje, igramo iz zabave… Sledeći put samo da upadneš još u party i super!
Svako je dobrodošao.
@Marko96 uzimaj pa da igramo, kad si vec xo tako brzo prodao…

@von_Brcoos
Da igramo PvP neko bi imao prednost, a ovako nema to nikakav uticaj. Horde su co-op. Igramo svi zajedno protiv AI. Generalno u igrama poput Halo, Bf, fps shooterima, pc je u prednosti kad bi postojao pvp crossplay, ali u gearsima sumnjam, pravljene su za controller.

1 Like

Da da, na PvP sam mislio… Danas cu kontaktirati share prijatelja i nagovarati ga da uzmemo GoW4 pa da vam se i ja pridruzim… Verujem da je mnogo zabavnije kad se igra sa ljudima koje “poznajem” :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Nisam ocekovao da ce tako brzo otici…postavio oglas na kp…sat vremena kasnije zove covek…a sad cekam coveka kod kog uzimam komp da se vrati iz Holandjaske

Gde ti zivis batice? Ok oglas iz Kanade,al zasto…? :slight_smile:

Oko 8 se skupljamo ponovo za Horde.
Ajde neko nemoj da vas molimo ovde, slobodno u party pa da cepamo :smiley:
Nek se javi samo ko hoce, mesta su ograničena :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

U Novom Sadu sam

I’m in :sunglasses:

Ja ne mogu danas, tu mi kum :slight_smile:

A lebtejebo…internet me zeza nemoguće…sorry momci…moraćete bez mene.

Izgleda da ti je stvarno vreme da menjas operatera…prvo odu sportski kanali…sada internet, nemas srece - nece te…:smiley:

1 Like

Juče smo igrali Horde na normal težini.
Pošto je @ninja ispao zbog tehničkih problema, probali smo u četvoro da pređemo šta se može preći. I Boga mi, daleko smo i dogurali (kako smo se nadali, dobro smo se udali :laughing:).
Do 39og smo gazili sami, bez petog i preko potrebnog člana tima.
Do 35og je čini mi se bila laganica, možda bi poneka greška stvarala glavobolje, ali smo se probijali, snalazili.
Ipak, posle tog 35og talasa stvari su postale mnogo teže. Haos je nastao, talasi su postali duži, Scion-i su navirali sa Dropshot-ovima kojim su pogađali bez problema sa kraja mape.
Probali smo da ubacimo petog i u tome uspeli, ali nažalost, naše klase i moja umeća nisu dovoljno bila razvijena za tih preostalih 10 talasa.

Ipak, predobra zabava!

4 Likes

Vatrena moc :smiley:

Bundeva time :smiley:

2 Likes

Ja sam isto juče dobio taj hammer of dawn, ali trenutno upgrade-ujem inžinjera, pa ću više tu klasu forsirati. Na primer, nakon jučerašnjeg meča i upgrade-ova, sada moji tureti imaju 40% više zdravlja. U zdravom telu zdrav duh i mrtav swarm :smiley:

Ja tek juče krenuo da igram kampanju, i kao što sam očekivao, osećaj je da sam kod kuće. Nije loša retrospektiva na početku svih prethodnih događaja. Trenutak kada se preuzimaju novi likovi je kul, osim novih neprijatelja botova, za koje nisam siguran koje im je mesto u celoj priči. Pomalo su neinspirativni i poprilično neprecizni za AI vođene likove. Ali ok, tek sam počeo, oni noćni skrinovi u ovj temi mi daju nadu :wink: da se stvari popravljaju.

Napucavanje je skroz kako treba i ono što smo navikli. Iskreno, ja tu ne bih ništa menjao, osnovni gameplay i kontrole su savršene. Fizika je super, osim što mi nedostaje da je vidim na likovima koji nose preteško oružje, kao i kod nekih objekata, jer imam osećaj da su od alu-folije umesto od sto tona.

Rekoh, na samom sam početku, jedva čekam da nastavim dalje.

2 Likes

Samo da obavestim horde ekipu, da sam upgrade-ovao heavy class skill na lvl 3.
U prevodu eksplozivna oruzja mi sada daju 60% veci dmg. BOOM!!! :smiley:
Spreman sam za veceras, za novu suicidnu misiju!

1 Like