MT: Gears of War 4

Zavisnici su čudo :joy::joy::joy::joy::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ni najmanje, na zalost

Pa… Vreme koje si potrosio uzivajuci nije potroseno vreme :smiley:

2 Likes

Secam se dok sam jos furao XO… Udjoh u share sa jednim momkom sa foruma i dobih izmedju ostalog i GoW kolekciju (ne i 4) :slight_smile:

Bio sam skeptican sa svim tim stovrenjima, jer nisam neki ljubitelj takvih stvorenja (a Blodborne obozavam :joy:). Upalimo drugar i ja da igramo i zasednemo 3 sata… Sutradan, nismo imali gde, pa ja posudih TV od jednog drugara i pravo u kancelariju mog starog. Kupili 10-15 piva i do zore rokali :slight_smile:
Kasnije smo znali otici u atelje gde slika njegova sestra i tu prziti do jutra. Nezaboravno iskustvo… Nije nam se desilo da ne docekamo zoru :slight_smile:

Po meni i dan danas nema bolje stvari od splitscreen-a. :slight_smile: Jede se i pije po 3 dana kao da mi je slava. :smiley: Halo 4 smo igrali nas cetvoro u solitscreen-u i to je bilo smejanje do suza. A da ne pricam za Black Ops 2 i zombie mod. Good times. :slight_smile:

1 Like

Split screen je multiplayer kauc varijante??? Msm ono 2 joya od kuce.

Da. Svi Girsi ih podržavaju.

Ako već hoćeš da odigraju sve, uzmi gamepass mesec dana i odigraj počevši od remasterizovanog keca na dalje… Naravno, horde u trećem delu obavezno probaj…
ps: zbog ovog trailera sam pre-orderovao girse 3

Ram+skinovi se prenose u girse 5. + Biće još likova koji će se prenositi, ali te kartice će imati specijalan znak ja sebi tako da se neko ne zezne pa uništi karticu.