{MT} Overwatch

Sinoć nam u rotaciju uletela nova Blizzard World mapa. Jako je smešno kada prvi put igraš na novoj mapi, potpuno izgubljen, ne znaš gde se nalaziš, ko odakle dolazi, gde su heath packs.

Mogao si je prethodno igrati u Arcade modu :smiley: samo nju. Odlicna mapa, meni se jako svidela…verovatno zbog smeka svih Blizzardovih igara :smiley:
Ako su vec ubacivali delove iz World of Warcrafta, umesto Stormwind Keep so mogli da ubace deo iz Orgrimara, “mracan” hordaski deo, umesto ovog light ambienta koji ovladava mapom :smiley:

1 Like

Da, video sam je tamo ali je nešto matchmaking dugo trajao i smorilo me da čekam još koji minut dva. Završetak mape je genijalan koliko sam zapamtio. Toliko strateških mogućnosti i za Attack i za Deffend. Još nisam ko svet naučio Junkertown a već nova mapa u igri.

Juče izašao update, jedna zanimljiva stavka:

  • Added 4K support for Xbox One X

1 Like

Pazi kakvu su glupost napravili, Pro takodje moze da izvuce 4K sigurno, oni samo slicice rasteglili na 4K ostalo ostavili 1080p ili koliko vec.
Drago mi je sto koriste full potencijal XOX, vidim da ce pasti kupovina u skorije vreme

Nisam ni znao da je na Pro samo UI u 4K. Jedva čekam da potpalim igru na X i vidim upgrade.

1 Like

Ali kakvi su to zapravo sve prevaranti :smiley: Reklamiraju 4k gaming, i onda kad se malo udubis u celu tu pricu ukapiras da nije native 4k, da u nekim igrama cak nije ni checkerboard 4k nego samo UI
Ne zalim se :smiley: Za 350e ne moze se vise ni ocekivati, ali svejedno :smiley:

Developer update

Zanimljivo pre svega za Mei, Sombra, Doomfist i Hanzo ekipu. Najavlili da rade na pozitivnim izmenama za mog Torbjorna :heart: i Symmetru.

00:01 - Jeff welcomes listeners to the Developer Update
00:50 - Mei changes in the PTR
01:54 - Upcoming Sombra changes in the PTR
03:50 - Doomfist change in the PTR
04:40 - Ideas on new abilities for Hanzo
07:15 - Thoughts on Symmetra and Torbjörn
07:33 - Jeff thanks the community for their input and invites players to try the new changes on the PTR

1 Like

Novi heroj 27:

BRIGGITE

Real Name: Brigitte Lindholm, Age: 28
Occupation: Engineer, Adventurer
Base of Operations: Gothenburg, Sweden (formerly)
Affiliation: None


Jako se radujem novoj junakinji! Em što je Torbova ćerka, em kombinuje Support i Defense klasu + Šveđanka. Nadam se da će uskoro live i da je probam u igri.

3 Likes

Taj higher ground za Soldiera je savršena pozicija

1 Like

Brigitte je sada dostupna! Volim sve u vezi novog heroja, od dizajna do oružja i mogućnosti. Odličan tank/healer combo koji je falio! Konačno neko da umiri Tracer/Genji mušice :wink:.

2 Likes

Kako stoji igra? jel ima igraca? premisljam se evo mesecima da uzmem i probam

Ima dosta, mislim da je igra prodata u preko 30+ miliona primeraka, tako da je dobra baza igrača. Meni matchmaking radi dosta dobro i brzo nađe partije, mada ja igram samo Quick Play i Arcade modove, ne znam za Competetive da li je nešto drugačije. Na Twitchu je među 10 najgledanijih, što mu dođe kao dobra refleksija o ukupnoj igranosti.

2 Likes

Stigoh do golda opet i pravim pauzu 5 dana od igranja. Cestitajte mi!

3 Likes

Overwatch Retribution Event objavljen / 10-30 april

1 Like

hoocu da izbrisem Overwatch sa pc-a da napravim malu pauzu.
E sad, posto sam je legalno kupio na blizzardu, dali kada je obrisem cu moci da je instaliram ponovo i da opet imam sve skinove itd?

Sve ostaje

1 Like

https://twitter.com/PlayOverwatch/status/996012676449951745?s=20

Overwatch Anniversary 2018 Event Announced (May 22), Free Weekend (May 25-28)

Overwatch will be celebrating its 2-year anniversary from May 22 through June 11, and during that time you’ll be able to pick up a slew of new goodies, including 50 new cosmetic items, 8 Legendary skins, and 3 epic skins. There’s also a ton of funky fresh new dance emotes for Doomfist, Moira, and Brigitte on offer. If none of that piques your interest, you’ll also be able to play on the new Deathmatch map Petra.

In addition to the new map and all the cosmetic fun, last year’s Anniversary event is coming back with all the seasonal cosmetics from last time around, including dance emotes, seasonal brawls for the Arcade with daily rotations and more, including what was playable in the Overwatch: Archives. The new Deathmatch map Petra will also include a brand-new Competitive Mode with placement matches, skill rating tiers, and leaderboards.

Blizzard is feeling pretty generous this time around, as every player who logs in to try the Anniversary event’s festivities out will get one bonus Legendary Anniversary Loot Box, which guarantees one Legendary item. Any players who grab the 50 Loot Box Bundle will get one bonus Legendary Anniversary Loot Box as well, all of which can include any Seasonal event loot included from the game’s history.

If all that weren’t enough, there’s a new version of Overwatch releasing digitally on May 22. The Legendary Edition will come with Legendary, Epic, and Origin skins — 15 total — with your purchase. Pricing information has yet to be announced just yet. If you want to get into Overwatch withot spending a time this month, however, you can jump in to try the Anniversary event out from May 25 through May 28 for a Free Weekend on all platforms. If you’re playing on PlayStation 4, you won’t even need a PlayStation Plus this time around.

Sinoć je pao update od 800Mb i meni je od tada fps načisto užasan? Jel se još nekom to dešava? Igram na Xbox One S i potpuno je neigrivo. Probao sam u dve različite sesije i ista stvar. Grrr…

Zar ne uze X?