{MT} Overwatch

2 Likes

Htedoh da stavim dvojku da se skida ali vidim da je nema uopšte u Store-u, a sutra izlazi koliko sam skontao… :thinking: Ima samo neka edicija koja se plaća oko 3000 din za neke skinove i sl, a koliko znam igra će biti free to play. Malo sam zbunjen, ili još nisu pustili drugi deo na store-u…? Prvi deo je tu ali ne može da se preuzme (a nema ni poente jer je danas gase)

It’s worth noting that only returning players and those who bought the Overwatch 2 Watchpoint Pack will be able to pre-download it.

Ja bih rekao da sam i ja returning player, ali ne vidim ni ja u store-u.

Edit: a ovo? :thinking:

Moreover, some players are finding that Blizzard’s system isn’t accepting their phone number, which is really not great. Blizzard says pre-paid and VOIP numbers aren’t eligible, for one thing. Also note that you can only use a phone number with a country code that matches the country on your Blizzard account.

Edit #2: nasao. Skida. Probaj da udjes u Watchpoint Pack na Store u, i onda dole ima “in this bundle”, i tu moze da se skine ako si igrao OW1.

1 Like

Mislim da će sutra u podne svakako biti dostupno za download. Sve spremno, samo da nađem vremena!

Heh izgleda da koriste isti Client za OW2 ? :grinning:

Isao na download ow1, u download se promenilo u ow2, kada pokrenem igru, ow1… :grin:

Videcemo sutra.



1 Like

I meni je počeo da skida igru sa OW1 coverom i sada je prebacio na OW2.

Koji ti je main?

Skida regularni OW2

1 Like

Sad pored Destiny ću morati i ovo na download da roknem. Znači u store tražim kec ako sam razumeo?

Nisam nikad pokrenuo igru na xboxu, davno sam igrao par meseci na ps4 i to je to. Blizzard nalog ni nemam ako se dobro sećam. A u Store-u mi je stajao Overwatch 1, ali nisam mogao da preuzmem jer je pisalo da je nedostupno. Videću sutra kakva bude situacija. Tj danas :smile:

Ovako je kod mene trenutno

Ista situacija kod mene a ja sam igrao Overwatch 1 doduše na prethodnim konzolama. Mada nalog je isti nzm zašto nmg da roknem download na dvojku…

1 Like

Ubedljivo najvise satim imam sa Pharah.

1 Like

Volim i ja pharah, mislim da ce sad biti jos bolja.

1 Like

Konzolni igrači obožavaju Pharah jer je sa stickovima odlična za kontrolu + damage output. Dobar Pharah igrač olako može da rasturi protivnički tim, posebno sa Mercy pocketom. Cassidy/Ashe, čak i Soldier 76 ili Echo mogu lako da joj pariraju, posebno na većim mapama.

1 Like

Uvek me je gameplay stil podsecao na Quake 3 Arena dane iz igraonica. :grin:

Inace volim te dps karaktere. Volim doduse cesto i da menjam likove. Mei sam voleo da igram, ali nisam bio previse efikasan.

Pharah mi je ono try hard kompetetiv izbor.

1 Like

Ja sam nju najviše mrzeo. :joy:
Ja sam u kecu bio otp Reaper :sunglasses:

1 Like

Od dps samo Torbjorn, ali sam se totalno prešaltao na support Ana/Zen/Baptiste/Lucio. Volim D.va da igram kao tenk i kontam da će na određenim Push i Control mapama biti ok izbor.

2 Likes

Ja se sećam da sam bio neki robot koji se transformiše u machine gun i roštiljam sve što vidim na mapi, i moje, i njihove, i tuđe… Sve! :joy:

2 Likes

Ah Bastion, sada je više mobilan, ali i dalje najsporiji u igri.

1 Like

Zar nisu svi iste brzine?
Meni i dalje stoji OW1…

Igra je free samo na Xboxu??
Ne mogu pronaci nigde na PS storu free verziju ima samo za 40e