{MT} PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo petominutna reportaža sa sinoćne večere. Gosti su bili @Sasha85 , @SlobeX i ja, a na meniju PILETINA:
https://streamable.com/du837

4 Likes

Igrao bi neko vcrs? Ja nisam duze vreme, forsirao sam fortnite :smiley:

Mi igramo…

1 Like

Ako vam fali jedan loš, reci da palim xbox…

1 Like

Ma nema šta, posle 19h igramo svako veče, pa se samo ubaci u party. Ako ima mesta - upadaš!

Xbox Game Preview Patch Notes #11

Performance / Optimization / Stability

  • Implemented texture changes to improve graphical performance
  • Optimized vehicle profiles to improve framerate
  • Additional fixes to reduce crashes

UI/UX (Inventory)

  • The layout of the inventory has been improved, adding focal points to identify selected areas, a clearer button guide and tooltips
  • Improved selection of weapon slots and attachments - players can change the focus and selection by using the D-Pad
  • Quick scrolling has been added by using LT/RT buttons

Gameplay

  • A counter has been added to show the number of players remaining on the airplane

Cosmetic Items

  • Reminder to the community that the Varsity Jacket (also known as the PUBG5 jacket) announced last week will be rewarded to players after March 22nd 12:01AM. Look for it in your in-game inventory from March 22nd, inside the customization tab of the menu.

Bug Fixes

  • Fixed issue that caused players to hear footsteps when no other players were in the vicinity
  • Fixed an issue that prevented the blue zone from being displayed correctly
4 Likes

@Djordje1990
pa gde se toga seti suncetipoljubimžarko?

@Son_of_a_gun , @SlobeX i ja

4 Likes

Ekipa mutnija od Dunava. :slight_smile:

1 Like

4 Likes

https://streamable.com/nok7j

5 Likes


Moj najbolji rezultat do sada, noob :frowning:

2 Likes

Tri killa je ok rezultat sasvim. Radi na strategiji više, kreći se rubom kruga, drži viši položaj ako možeš i ne pucaj po svaku cijenu na svakog koga vidiš, pogotovu ako on ne vidi tebe. Biraj borbe, cilj igre je da preživiš a ne da ubiješ što više ljudi, strpljenje u ovoj igri vrijedi koliko i dobra puška. Dodaj me za prijatelja, zvaćemo te u tim kad vidimo da si online sljedeći put. PozZz

2 Likes

Da, to sam bas sada skontao, mene zezne što sam išao preko celog kruga, umesto po rubu, mada sam i tako uspeo da napravim jedan super kill kada sam skinuo lika koji je bio na brdu… Posle dođe neki lik sa daciom, i ubije me u puškaranju, nisam imao baš puno helta, a pancir otišao dođavola :smiley:

Kako se zoveš na live? Možda te već imam

Zar nije zanimljivije zavrsiti partiju sa 10 killova? :smiley:

D15tr18ut3r. Dodaj me, malo ćemo ti i tweakovati kontrole da lakše nišaniš ako već nisi to sam uradio.

@Marko96 Sve zavisi, ovo je prvenstveno survival game, svi preživljavaju onako kako najbolje znaju, neko pucajući na sve što se miče a neko šunjajući se i čekajući da se međusobno istrebe ovi prvi pa onda dovršiš preživjele dok su izranjavljeni. Najbitnije je da uživaš kako god da igraš.

2 Likes

Mnogi ovu igru doživljavaju kao CS ili nešto tome slično, i pucaju na sve živo, pa čak i UZI-jem gađaju nekoga ko je 200m daleko. Jbg, @Son_of_a_gun je definitivno u pravu. Ovo je igra preživljavanja, gde je strategija ključni faktor za ljude koji su slabiji u puškaranju.
E sad, da li je to samo izgovr nas koji lošije nišanimo ne znam, ali u krajnjem slučaju, nije to ni toliko važno.
Ako se ti sa 10 kill-ova jednako dobro zabavljaš kao i ja koji prosečno napravim dva - milina!
@Dexter995
Dodaj nas u friend listu, pa te zovemo čim skontamo da si online. Ti si baš po meri za našu ekipu, a nama će imponovati da te malo, da izvineš, uteramo u pravac.
Inače, možda i najbolji grafikon koji opisuje PUBG i dilemu oko puškaranja:

3 Likes

@Son_of_a_gun
Dodao sam te
@ninja tebe već imam od pre :slight_smile:

1 Like

Nope. Crapgamer nije baš dobar izvor vesti. Veliki je Xbox fanboy, toliko se zanosi da često objavljuje ovakve stvari.

1 Like

Dovoljno da pogledate ovaj klip i vidite koliki fanboyizam je u pitanju.

1 Like