{MT} PlayerUnknown's Battlegrounds

Kako misliš da je D2 igraniji?

Pa ne, mislim dodas jos malo nesto, kako radi na PC-u bolje nego na konzoli i kako je lakse nisaniti misem nego sa dzojpedom.

Mene iz opisa pabdzi ama bas ni malo ne privlaci ali to je okej jer verujem da ni vas ne privlaci trejding tutorijajal za Fifu :smile:

2 Likes

Pa da, Fortnite BR je samo dokaz da postoji potreba za ovakvim tipom igara na konzolama. To što je Fortnite BR free ide samo u korist da bude ovako dobro plasiran. Iako je Fortnite direktan klon, odvaja ga dizajn i building momenat, tako da ima publiku koja takav gejmplej preferira u odnosu na PUBG “relaniji” pristup. Svakako, obe igre mogu da koegzistiraju jer će se vremenom distancirati jedna od druge i nuditi drugačije iskustvo.

1 Like


Dvojica, koji su igrali u paru, su me zaskočili u jednoj zgradi, i središe me.
I dalje tvrdim da je napucavanje moglo bolje da se uradi, a nadam se da će na tome i poraditi…

Mene od pet partija izbacilo iz igre u dvije. U jednoj sam se čak uspio i vratiti u partiju prije nego su me ubili.

Uđem u igru, kaže prethodna partija je još u toku želite li da se vratite u nju? Kliknem i eto me na nekom brdu gdje sam bio kad me izbacilo. :smiley:

Da, to je strava da se možeš vratiti u partiju. Važi i za coop i squad.

Za sada su izašla dva patcha a to su i obećali - weekly patches.

Zato su i tu gde jesu…unistili su h1z1 jer njihove developere je bolela ona stvar za nas igrace

Jel vi to igrate na xboxu?? Upravo kupio,da bar mogu vratit vrijeme da se lupim prije nego što sam pomislio uopće da uzmem pubg.
Kak netko može to igrat haha. Grafika je malo reći loša i sve je nekako stekavo…
Na mobitelu free fire(igrica na foru pubg) je 20 puta bolja nego ovo,a i besplatno je :frowning:

Ljudi uzeo sam Pubg za xbox one, ima negde gde mogu da upadnem da igramo u ekipi, da me.doda za frnd ili slicno, nov sam u ovakbim igricama? :grinning::grinning::joy::joy:

Igra je još u razvoju, zato tako izgleda i radi kako radi. Vremenom će je doterati (valjda) da bolje klizi.

Prijavi svoj gamertag ovde:

pa ćemo te dodati u friend listu…

Malopre drugar i ja odigrali par mečeva. Njemu je danas bilo vatreno krštenje. Ali sa obzirom da je jutros bio kod mene, i da sam mu pokazao neke osnove, brzo se snašao…
Elem:

2 Likes

Odličan (unofficial) sajt gde možete da vidite damage za sva oružja u igri i lako možete da ih uporedite sa onim što bi protivnik imao.

1 Like

Ne znam da li postoji neki dublji kontekst zašto pravim ženskog lika u svakoj igri u kojoj je to moguće. U Saints Raw IV sam je napravio alaaa…

Doduše primijetio sam da me u PUBG jednako skenjaju, đubrad šovinistička. :stuck_out_tongue:

1 Like

O tome ćemo prodiskutovati uz rakiju-dve…

1 Like

Isto. Mislim da je to zbog ovog. :joy:

4 Likes

Patch dolazi!

4 Likes

Dobar patch, ali dzabe kad me izbaci 3 puta na pocetku, pa posle dok se pohvatam sa ekipom…ko je gde…pa onda 3 puta mi kaze not authorized…tacno kad se ukljucim u igru bude 50 alive, ma ajde :grinning:

1 Like

Da li igraš solo, duo ili squad?

Brate najcesce duo, mada ponekad i squad, a na pocetku sam igrao solo…