{MT} PlayerUnknown's Battlegrounds

:expressionless:
Nije se radilo o update-u nego o reklami valjda su ukrali od nekog random lika pa ih je tuzio😐

Naravno da ce da tuzi ako su uzeli bez pitanja. :grinning:

U pitanju je oglas koji je MS napravio za PUBG koji kao da je direktno inspirisan radom jednog PUBG fana i dizajnera.

Fan art

Microsoft verzija

MS je u međuvremenu povukao oglas dok se ne utvrdi kako je došlo do ovoga.
Stvar je u tome što je dizajner uzeo copyright materijal (PUBG i Xbox), postavio na javni forum i na kraju nije zaštitio svoj rad, tako da od tužbe nema ništa a ionako je to samo fan art. Valjda će naći neko rešenje da sve strane budu ok sa krajnjim ishodom.

Imam na prodaju nekoliko digitalnih verzija PUBG za Xbox One ako nekog intresuje neka me kontaktira,cena vam je 3000.

Ima za manje

https://www.g2a.com/playerunknowns-battlegrounds-pubg-xbox-live-key-global-i10000035511010

Na cdkeys je 27$ (plus AC: Unity na poklon)

Ja sam dobio za dzabe kada sam kupovao xbox u Nemackoj.A pubg vec imam,pa posto su mi visak i pitam.

Sinoć igrali @Sasha85 , @Isidor , @Shamso69 i ja.

Veče je obeležio jedan random lik koji se ubacivao u naše mečeve…Lebtejebo, ala igra čovek…
Mi se u prvoj partiji vratili po njega, na drugi kraj mape, kolima, jel, i to ga valjda kupilo, pa je još nekoliko partija odigrao sa nama.
LUD lik skroz!

7 Likes

U facebook grupi “Xbox digital deals & marketplace” ima još PUBG kodova po 20$ ako nekom treba, u jednom trenutku mogli su da se kupe i za 15$.

Treba li da kažem da igra vrijedi bar duplo?

2 Likes

PUBG je među Top 5 najprodavanijih igara na Xbox Store-u. Tokom meseca ćemo dobiti zvanične brojke prodaje i broja konkurentnih igrača.

1 Like

Naravno da se prodaje mada je bilo skeptika koji su tvrdili da neće biti ni blizu popularno kao na PCu. Svakako će biti zanimljivije brojke.

Hoce li biti nekih update-ova skorije?

Za sada na svakih 10 dana otprilike stižu. Bila su već dva. Verovatno zbog praznika se treći malo otegao.

1 Like

3 junaka i ja krenuli u akciju!

Auuu ljudi kakvo prangijanje je to bilo.

@shtrbee , @ph1beropt , @Sasha85 i ja stojimo iza ove akcije.

Na kraju nam je Aleks doneo pobedu, a kako i ne bi, kada je u nedostatku neprijatelja po kojima bi pucao roštiljao po nama!
O vožnji ni da ne pričam…na kraju bilo napeto k’o u guzici, i on sam , sa 10 metaka, uspe da ostane poslednji i donese nam pobedu!
Epic!!!

8 Likes

Ohoho bravo momci!

Opa, probio se junf! I to na vr’ Božića, sad ćete pobjeđivati cijele godine. :slight_smile: Congrats! :cocktail:

3 Likes

Svaka čast Aleks!

Bila je definitvno doba partija, uglavnom u takvim partijama gde sam trebao jedno 5 puta da umrem, pobedim. Nekada ono Loot-ujes 45 minuta, naoruzan do zuba i onda samo te neko otopi za pola sekunde sa ledja. :smiley:

Za sada jeda pobeda u svaki otprilike 12 partija, mada je Squads mnogo lakse igrati nego Duo ili Solo meni licno…

3 Likes

Novi patch:

Gameplay

  • Aim acceleration can now be adjusted by players via in-game option
  • Player weapon damage has been increased against vehicles. We will continue to monitor player feedback and telemetry and make further balancing adjustments as needed in future updates
  • FPP Solo matchmaking queue will be made available for NA/EU/and Oceanic servers. We will open other modes within those regions as concurrency allows
  • Fixed an issue that caused indoor lighting and shadows to appear too dark and blueish
  • Analog stick acceleration added while exiting the plane and while parachuting

Optimization

  • PhysX performance enhancements
  • Server FPS slightly increased
  • Client FPS slightly increased
  • Some VFX received slight optimizations

Option

  • Music on/off option added

Bug fixes

  • Addressed a number of known crashes
  • Fixed a UI issue that occurred when multiple players attempted to loot from the same source

The servers will be in maintenance from 1 AM PST / 9 AM UTC / 6 PM KST in preparation for the new patch. It will take about 30 minutes.
Please close the game and update your client. Apologies for the inconvenience.

1 Like

Svaka im cast. Sa razlogom su #1 battle royale. H1Z1 je imao mnogo vise potencijala nego ova igra, ali developer team je presudio ko ce proci dalje.