{MT} PlayerUnknown's Battlegrounds

Ovo se cekalo :grinning:
Jedva cekam da isprobam, nadam se da ima razlike…

Solo matchmaking je sada dobio dve opcije. TPP i FPP
Prva opcija je kombinacija igranja u prvom i trećem licu (kao i do sada), dok je FPP mod isključivo za igranje u prvom licu.

But why?

Zato sto nekome vise odgovara third person a nekome first person. Onaj ko hoce first person nega igra tako, a odvojili su ih jer third person moze imati prednost, u smislu da stanes iza kamena pa mozes videti lika koji prilazi a da on tebe ne vidi, a onaj ko igra u first person da bi video tog lika mora i on da izviri.

1 Like

Usao sam u igru danas samo jednom, nisam imao vremena, ali koliko sam video popravilo se to da mi se kada sletim kuca i sve sto je u njoj znatno brze ucita nego do sad, tipa pre po 45s nema stolica i tepiha u kuci pa se tek onda pojave, a taj start igre je takodje dosta bitan…
Ostale promene nisam pimetio, meni je idalje dosta tamnija slika nego sto bi trebalo da bude, ali cini mi se da idu pravim putem, da ce za neko vreme igra biti odlicna :slight_smile:

Preko 3 miliona igrača na Xboxu do kraja 2017!

2 Likes

Ide kao ludo. Sve kodova što se pojavi online razgrabi se za sat vremena.

Ovo je brojka do kraja 2017. što bi bilo 3m za 19 dana. Nadam se da ćemo uskoro čuti brojku od 5 miliona.

Nisam verovao da ce biti ovakva pomama za ovu igricu. Drugari je igraju vec mesecima ali nisam uspeo da se nateram.

U podcastu je Major Nelson rekao da Miramar mapa na Xbox stiže sledećeg meseca.

2 Likes

Ja čekam tu bivšu Jugoslaviju da pokidam, realno tu sam već ratovao… :joy::grimacing:

3 Likes

Tebi je zabranjeno, jer znaš teren :smiley:

1 Like

Je l ovo opet novi update??

Danas me izbacilo iz igre cca 5 minuta prije nego što ću ostvariti svoju prvu pobjedu u timu. :roll_eyes:

1 Like

Highlight dana: prišunjam se liku s leđa, okinem kad prazna puška. Dok sam je repetirao ovaj se okrene i opizdi me kao kuga Evropu.

Highlight dana 2: Vozimo se preko nekih brda, @Sasha85 spazi nekog nesretnika u travi, skrljam ga kroz prozor automatom a onda ga @ninja dovrši UAZom u punoj brzini. Bilo je k’o pravi ghetto drive by :slight_smile:

2 Likes

I vratio se u rikverc da ga dokrajčimo!

1 Like

Verovatno najbolji meč koji sam do sada odigrao.
@Son_of_a_gun i ja smo igrali u DUO varijanti. Imali sreće više nego pameti, ali rezultat bi izostao da nije bilo skoro savršene taktike i strategije.
Na kraju je bilo dva protiv dva, ali eto, nismo uspeli…

3 Likes

Njih dvojica ja i Nešo sami… :frowning:

5 Likes

Aaa sunce vam vaše moram i ja da je kupim :frowning:
A taman sam mislio da mi nece biti potrebna :smiley:

1 Like

:joy::joy::joy:

2 Likes